Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu drugi.

 

 

 

ktorez tych klubow maja wieksze szanse na sprowadzenie dobrego grajka.

 

Na początku, przed awansem, Wisła bądź Lech będzie mógł sprowadzić lepszych grajków - reputacja polskiej Ekstraklasy (jakkolwiek śmiesznie wygląda nazwa "Ekstra..." przy poziomie naszej klubowej:P) jest wyższa niż 2 ligi szkockiej.

Odnośnik do komentarza

Brak pozwolenia o pracę. Co muszę zrobić ,żeby zawodnik dostał takie pozwolenie.Gram Newcastle i za każdym razem jak próbuję ściągnąć do siebie zawodnika spoza UE to robi się problem bo nie dostają pozwolenia ,oczywiście próbuję się odwoływać ,ale to też nic nie daje . Bo to chyba niemożliwe ,żeby w angielskiej lidze mogli grać tylko zawodnicy z UE.

Jakby ktoś był uprzejmy i powiedział mi najprostszy sposób jak to ominąć.

Odnośnik do komentarza

Rozchodzi się głównie o występy w reprezentacji. Jeśli zawodnik ma zaliczonych ponad bodajże 75% meczów w reprezentacji na przestrzeni ostatnich dwóch lat problemu być nie powinno. Dodatkowo powinien być reprezentantem kraju, który jest w rankingu FIFA na minimum bodajże 70. miejscu. Ale to nie jest reguła, najczęściej wystarczy, że zawodnik ma wyrobioną markę (jest znany) lub przejawia spory talent.

Odnośnik do komentarza

Rozchodzi się głównie o występy w reprezentacji. Jeśli zawodnik ma zaliczonych ponad bodajże 75% meczów w reprezentacji na przestrzeni ostatnich dwóch lat problemu być nie powinno. Dodatkowo powinien być reprezentantem kraju, który jest w rankingu FIFA na minimum bodajże 70. miejscu. Ale to nie jest reguła, najczęściej wystarczy, że zawodnik ma wyrobioną markę (jest znany) lub przejawia spory talent.

 

Aha rozumiem. Ale chcę sprowadzić paru utalentowanych graczy do 2 zespołu ( różnie to bywa lubię mieć po 3 zawodników na jedną pozycje) ,a jeśli ktoś grał to wie ,że 1 skład w Newcastle jest bardzo wąski i mało pieniążków na transfery. Mam dużo juniorów ,ale niestety nie są jeszcze gotowi. Na jeden/2 mecze mogą wejść ,ale nie na czas kontuzji podstawowego zawodnika. Mniejsza o to... w Afryce znalazłem wiele wartościowych zawodników , mają po 22 23 lata i staty całkiem całkiem ,a kosztują grosze( 500 czasem 1000 euro). Nie są znani , nie grali zazwyczaj w reprezentacji ,a jeśli grali to na pewno nie zbyt regularnie. Co mam zrobić by otrzymać takie pozwolenie dla tych graczy. Chciałem rozpocząć karierę moimi ulubionymi Lwami ,ale jak zobaczyłem ,że są takie problemy to zrezygnowałem i postawiłem na troszkę bogatsze w lepszych zawodników Sroki. Jak możesz to powiedz , nie wiem... klub filialny czy coś , ale na jakiej zasadzie bym miał ich sprowadzać bo potrzebuję ich.

Odnośnik do komentarza

No dobra... to jak nie to , to w takim razie ,ani jednego z talentów na stronie (wolny transfer) nie mogę znaleźć , wpisuje nazwiska (poprawnie na pewno) , mam co najmniej połowę dostępnych lig grywalnych i nie wiem... wpisuję i nic nie wyskakuje. co z tym zrobić? jak ich znaleźć

Odnośnik do komentarza

No dobra... to jak nie to , to w takim razie ,ani jednego z talentów na stronie (wolny transfer) nie mogę znaleźć , wpisuje nazwiska (poprawnie na pewno) , mam co najmniej połowę dostępnych lig grywalnych i nie wiem... wpisuję i nic nie wyskakuje. co z tym zrobić? jak ich znaleźć

 

Ustawienie samych lig grywalnych niewiele Ci da, jeśli szukasz nieznanych zawodników. Trzeba było zaznaczyć jeszcze przy wyborze bazy danych, do jakiego poziomu reputacji zawodnicy z danego kontynentu/kraju mają być wczytani. No chyba, że nie w to okienko wpisujesz nazwiska:P...

Odnośnik do komentarza

Witam. mam maly problem z fm 2010. gram na najnowszym patchu i mam problem podczas rzutow roznych wykonywanych przez przeciwnika. Mianowicie zawsze kiedy oni wykonuja zuty rozne w polu karnym jest 1 niekryty zawodnik i przed polem karnym rowniez. Prawie zawsze kiedy gram z troche lepszymi druzynami ale i ze slabymi sie zdaza ze wlasnie do jednego z tych zawodnikow wedruje pilka i niestety konczy sie to prawie zawsze bramka. Mam pytanie czy to jest blad tego patcha bo wczesniej cos takiego sie nie zdarzalo. czy moze musze jakos zmienic ustawienia taktyczne aby tego uniknac.

 

 

Link do screena z takiej wlasnie sytuacji:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a0de9833def16b25.html

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Kupiłem ostatnio FM 2010 i po zainstalowaniu gry natknąłem się na pierwszy problem - na ekran wyskoczył mi komunikat o jakimś błędzie (d3dx9_41.ddl). Szybko sobie z nim poradziłem, ściągnąłem coś tam z włoskiej strony serii FM i myślałem, że będzie ok. Tak więc kliknąłem na ikonkę w celu rozpoczęcia gry... i pach - problem drugi, którego nie rozwiążę pomimo usilnych starań i wyszukiwań w guglach.

 

Wyświetlał mi się komunikat, w którym było coś wspomniane o tym, iż niemożliwe jest odtworzenie danych, problem tkwi w grafice. Pytanie do Was - jak można sobie z tym problemem poradzić? Czy jest możliwe ściągnięcie czegoś z Internetu czy raczej chodzi tu o kartę graficzną i trzeba ją wymienić? Jeżeli tak, to w jakiej cenie można taką kartę (oryginalną) dostać? I czy ogólnie mam rozumieć, że jeżeli nie karta, to z FM-em 10 mogę się pożegnać? :eusa_dance:

 

Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś odpowiedział.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...