Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się, a poza tym umiejętności każdego piłkarza, nie zależą od tego jak Genie Scout pokaże, tylko od tego jak jest baza treningowa w klubie, jacy trenerzy, czy piłkarz często odnosi kontuzje itp.

 

siemano wszystkim... Moze mi ktos :blaga: powiedziec w jakich przypadkach, gdzie itp podnosi sie reputacja klubu?? czy jest w stanie pojsc w gore szybko w zaleznosci od osiagniec?? bo z tego co mi sie wydaje to w zaleznosci od rep. zawodnik bardziej lub "mniej" :_eyes: jest chetny do zmiany klubu...i gdzie mozna sprawdzic ta reputacje??

 

z gory dziekowa i pozdrawiam :)

 

Reputację można sprawdzić w FMRTE (Football Manager Real Time Editor), a wzrost reputacji zależy od osiąganych sukcesów głównie na arenie europejskiej, z tym że jeśli grasz w lidze polskiej to ze wzrostem reputacji i sprowadzeniem dobrych grajków może być ciężko, nawet jeśli wygrablyś Ligę Mistrzów.

Odnośnik do komentarza

w prawym gornym rogu masz okienko do wyszukiwania pilkarzy/trenerow/klubow

wpisujesz tam nazwisko i imie danego pilkarza i voila

Pisałem że tak robię? Wpisuje w to okienko (chodzi mi o piłkarza bez klubu , bo w klubach to znajduję) i nic.

 

Przy mało znanych zawodnikach musisz mieć aktywną ligę, w której grają, by zostali wczytani.

Odnośnik do komentarza

Głupia sprawa, jak można zmienić powołania w FM10. Prowadzę Kamerun i gdy przyszedł czas powołań asystent zaproponował kandydatów, nie zauważyłem że brakuje tam mojego ulubieńca. Lecz z tego co pamiętam przy korzystaniu z powołań proponowanych przez asystenta jest adnotacja, że mogę zmieniać zawodników aż do czasu ostatecznego wysyłania powołań. Wie ktoś gdzie to da się zmienić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...