Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem coś o numerze "-1" dla zawodników spoza 25 wybranych do 1 składu (tj. tych z rezerw/drużyny B/C i drużyny juniorów), a ja tu dostałem kulturalnie 26 i 27. Co prawda zrobiłem to dopiero na łacie 10.1.1 (wcześniej nie miałem jeszcze mistrzostwa pewnego, teraz mam już zdobyte :P), ale nie ma żadnego "-1".

Odnośnik do komentarza

Gdzie znajde cos a'la podpowiedz, ktore atrybuty sa najwazniejsze dla danej pozycji ?

W ekranie "taktyka" jak klikniesz koszulke to Ci sie wyswietla inywidualne polecenia dla danej pozycji (zawodnika) i jak wlaczysz ustawienia"podstawowe" to najwazniejsze atrybuty beda podswietlone.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie da się ustawić żadnych strzałek, są zbędne przecież. Rajdy ustawiasz indywidualnie przy pozycji poszczególnych zawodników. A 3D "pójdzie"? :"wymagania sprzętowe: Pentium 4 1.4 GHz, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5900 Ultra lub lepsza), 512 MB RAM, 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7ę

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Mam spory problem - gram Koroną Kielce i skończyłem pierwszy sezon na 5 miejscu w lidze (znacznie powyżej oczekiwań zarządu). Budżet płacowy miałem na poziomie 220K ojro, minimalnie go przekroczyłem, ale problem pojawia się dopiero w drugim sezonie. Otóż ni z gruszki, ni z pietruszki zarząd daje mi na pensje tylko 175K - co automatycznie powoduje, że wydaje na pensje o 50K za dużo! Co z tym zrobić? Wywalić połowę zawodników? :< Przecież tu chodzi o budowanie fajnej drużyny, a nie schodzenie na psy... pomocy!

Odnośnik do komentarza

Ludziska - ekscentryczność u bramkarza - z czym to się je? Powinna być wysoka czy niska? Wiem co to oznacza, ale nie wiem jak to się ma do gry na bramce. Znaczy się jak; im bardziej ekscentryczny tym bardziej skłonny do...wsadzenia głowy z rękoma tam gdzie inny nie wsadziłby nogi:D?

Odnośnik do komentarza

Co oznacza "RR" w zielonej ramce przy widoku składu mojej drużyny - niestety w instrukcji w opisie ikon nie ma takiej.

RZ - dotyczy bodajże informacji w profilu zawodnika o "zadowoleniu" (tylko, jeśli się zmienia; zakładka Profil/Osobiste).

RR - to samo, tylko co do reprezentacji (także, jeśli się pojawia. Niektórzy zawodnicy, jeśli są często powoływani, mają informację o zadowoleniu reprezentacyjnym na stałe). ;)

Odnośnik do komentarza

Pewnie ten problem był tu poruszany, ale ciężko mi teraz wertować tyle stron.

Otóż problem polega na tym, że mimo że mam ustawioną subskrypcję takich rozgrywek jak LM, LE, to nie pojawia mi się ekran wyników z tych rozgrywek. Gra po prostu "przelatuje" nie zatrzymując się na tych ekranach. W poprzednich FMach nie było z tym żadnego problemu. A może ja coś pominąłem w ustawieniach?

Odnośnik do komentarza

panowie pomocy nie dzialaja mi tla w fm tzw backgrounds wszystko robie poprawnie wrzucam plik do my documents/sportinter/fm/graphics/backgrounds potem odswiezam skorke i nic nie ma nie wiem o co chodzi ????????

Wygląda na to że w tej części FM'a backgroundy zwyczajnie... nie działają.

 

Wiesz co chyba masz racje, bo jak wgralem skina to mialem tylko biale tlo i dopiero jak odzanczylem w opcjach pokazywanie tła to zaczal dzialac normalnie.

 

http://img98.imageshack.us/img98/3150/braktla.png

 

 

Odnośnik do komentarza

panowie pomocy nie dzialaja mi tla w fm tzw backgrounds wszystko robie poprawnie wrzucam plik do my documents/sportinter/fm/graphics/backgrounds potem odswiezam skorke i nic nie ma nie wiem o co chodzi ????????

Wygląda na to że w tej części FM'a backgroundy zwyczajnie... nie działają.

 

Wiesz co chyba masz racje, bo jak wgralem skina to mialem tylko biale tlo i dopiero jak odzanczylem w opcjach pokazywanie tła to zaczal dzialac normalnie.

 

http://img98.imageshack.us/img98/3150/braktla.png

 

 

podobnie mam z kitsami w lidze niemieckiej wszystko robie jak trzeba kitsy sie nie wgrywaja i to samo z fotkami w serie a nie wiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...