Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie wiedziałem gdzie to wrzucić tutaj, czy do bugów, jakby nie pasowało do tego tematu to proszę o przeniesienie.

Ale do rzeczy. Oto mój problem: w oknie pierwszego składu mojej drużyny, w Filtrach, nie ma opcji SKŁADY. Dodam że w innych drużynach, czy nawet w moich rezerwach ta opcja jest. Jest to uciążliwe, gdyż stosuję rotację i ciągle muszę szukać swoich piłkarzy wśród dziesiątków piłkarzy z rezerw. A oto screeny:

I zespół

II zespół

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? A może to ja nieumyślnie wcisnąłem jakąś opcję? Oczywiście mam oryginalną wersję + patch + bez dodatków + bez grzebania w edytorze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A ja jestem zły...

Zakupiłem dzisiaj w końcu FMa, jak wracałem z uczelni. Zainstalowałem, ściągnęło mi patcha, wszystko pięknie ładnie... Włączam i bawię się w opcjach. Nie wiem co mnie podkusiło, ale zmieniłem skórkę, na tą czarną i zatwierdziłem (jeszcze wtedy mogłem). Potem chcę stworzyć nową grę, wyłączyłem edytora tworzenia nowej gry i jak jest wybór bazy danych, to sie tylko okienko pokazało puste i nic więcej. Myślę WTF? czekam, bo moze się nie załadowało coś albo zacięło, ale nie. Dałem esc i wróciłem do ustawień, żeby wrócić do tej normalnej skórki. Zmieniłem, ale nigdzie nie mogę zatwierdzić zmian... Jak spację naciskam, to znowu to puste okienko z napisem u góry, czy zatwierdzić zmiany i nie działa nic prócz ESC... Naciskam i wraca mi do ustawień...

 

Miał ktoś coś takiego?? :/

 

Teraz przeinstalowuję grę... Ale nie powiem... zdenerwowało mnie to trochę...

Odnośnik do komentarza

Witam,

nie wiedziałem gdzie to wrzucić tutaj, czy do bugów, jakby nie pasowało do tego tematu to proszę o przeniesienie.

Ale do rzeczy. Oto mój problem: w oknie pierwszego składu mojej drużyny, w Filtrach, nie ma opcji SKŁADY. Dodam że w innych drużynach, czy nawet w moich rezerwach ta opcja jest. Jest to uciążliwe, gdyż stosuję rotację i ciągle muszę szukać swoich piłkarzy wśród dziesiątków piłkarzy z rezerw. A oto screeny:

I zespół

II zespół

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? A może to ja nieumyślnie wcisnąłem jakąś opcję? Oczywiście mam oryginalną wersję + patch + bez dodatków + bez grzebania w edytorze.

Pozdrawiam

 

Miałem to samo, rozpoczęcie gry od nowa pomogło :(

Odnośnik do komentarza

z pewnością nic nie grzebałeś, nie masz dodatków itp. skoro na starcie gry masz dos Santosa (co tam Katalonia, KP Legia i do przodu) i Ebiego :roll:

Dos Santos, był na liście transferowej, bez problemu przeszedł za 900k PLN, i za pensję 3k PLN na tydzień.Smolarek jest od początku na FREE,, wystarczy dać mu na początek dwójkę z sześcioma zerami w złotówkach by przyszedł bez problemu, więc nie rozumiem Twojej ironii.

Miałem to samo, rozpoczęcie gry od nowa pomogło :(

Tylko jaką mam pewność czy w nowej grze nie stanie mi się to powiedzmy po 6m-cach gry?

Może ktoś jednak wie gdzie tkwi problem??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Po jakichś 2 latach przerwy zamierzam znowu pograć w FM-a. Opinie o nowej wersji sa jednoznacznie pochlebne więc chyba nie będzie to strata czasu i pieniędzy. Ale zanim zdecyduję sie na zakup prosze jeszcze o informację odnośnie lig które w FM 2010 standartowo bez zabawy edytorami są grywalne. Może jakiś link do takiego zestawienia? Czy da się rozpocząc karierę od np polskiej II ligi zachodniej??

Odnośnik do komentarza

Dział talenty dopiero się rozwija więc mam do was wszystkich pytanie .

 

Macie jakiś ciekawych grajków którzy przejdą do drugiej ligi francuskiej tak do 250 tys E ??? Smolarka mi się udało ściągnąć, całkiem dobrze sobie radzki 6 meczy 6 bramek w lidze, jak narazie król strzelców, musiałem mu zaproponować 9 000 e tygodniówki i się zgodził mimo że było bardzo dużo propozycji.

 

Podzielcie się jakimiś ciekawymi grajkami najlepiej podając kwote za jaką przyszli, jak sobie radzili i jaką drużyną gracie.

 

Najlepiej jak by byli bez kontraktu :)

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem z FMRTE , ponieważ kiedy chce kogoś wyszukać w edytorze, wyskakuje mi error o treści: "An unexpected error occurred FMRTE will terminate, please send the error.log file that was created in FMRTE folder to support@bracasoft.com" i "Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu" i od razu się po tym wyłącza. Może wie ktoś co z tym zrobić? Z góry DZIĘKUJE.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...