Skocz do zawartości

Koszulki na VII Zjazd


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra w nocy przyszla odp:

Witam,

 

Do aukcji dodany jest już poprawny numer tel.

 

1. Koszt koszulki wyniesie o ile logo da sie naniesc i jest kolorowe dla 20

sztuk 24,99 - 27,99 w zaleznosci od jakosci koszulek (gramatury)

 

2. Cena spadłaby o 5zł

 

3. Nie ma problemu - koszt ten sam niezaleznie od kolorow koszulek (mogą być

różne)

 

4. Co do jakości proszę obejrzeć zdjęcia z naszej strony www.nadruk.net .

Niech za potwierdzenie jakości służy fakt że wykonujemy koszulki równiez dla

Krewniaków (www.krewniacy.pl), Commercial Union czy p POLSATu

 

B&B Przemysław Budzis, Konrad Banachowicz s.c.

www.nadruk.net

Podejmijcie decyzje i jak kcecie moge na allegro wykupic ta aukcje, tylko ze....trza bedzie zaplacic za nia od razu pewnie a Wy kasy nie macie zebranej....

Odnośnik do komentarza

Dopisuje jeszcze szczegoly. W punkcie 1 pytalem o koszt jednostkowy koszulki w formacie: przód - logo na lewej piersi (mniej więcej 12x8 cm), tył - nick (ważne rozróżnienie dużych i małych liter) i duży numer, wszystkie folie tego samego koloru. Jestem zaskoczony, ze tak tanio wyszlo. W efekcie punkt 2 nas nie interesuje - tam pytalem o nadruk taki, jak w zeszlym roku, czyli z malym numerem, rozmiarowo mniejszy po prostu. Mysle jednak, ze skoro zmiescimy sie w 30 zl z duzym numerem, to bedzie to lepiej wygladalo, bardziej sportowo. Jakosc proponuje jak najwyzsza, czyli za 27,99 (185 g/m2) - nie ma co skapic, i tak jest taniej, niz w zeszlym roku.

 

Punkt trzeci jest do rozwazenia: kazdy wybiera swoj wariant sposrod podanych nizej, czy wszyscy idziemy w jeden kolor? Jesli tak, to w jaki? Moim zdaniem zal nie wykorzystac okazji, ze kazdy moze swoj kolor - oszczedzimy sobie debat o wyborze barw.

 

DOSTĘPNE KOLORY FOLII:

biały, czarny, jasnoniebieski, zielony, granatowy, niebieski, ciemnozielony,czerwony, szary, pomarańczowy, brązowy, beżowy, żółty, cytrynowy, złoty metalik, srebrny metalik.

 

Kolory koszulek:

biały, szary, żółty, czerwony, niebieski, granat, ciemnozielony, czarny

 

 

Plan pracy jest nastepujacy:

1. niech kazdy okresli sie dzis, jaki kolor by go indywidualnie interesowal - folii (nadruku) i koszulki (sposrod podanych wyzej - nie ma fioletowych, ADR :P), plus rozmiar

2. qvist - poprawisz swoje logo (bez napisu forum.cm) i przygotujesz do wyslania im, zeby ocenili, czy sie nadaje

3. ja kontaktuje sie z nimi jutro, bo nadal nie wiem, czy ja snie, cos za tanio mi sie to wydaje, poza tym dogadalbym opcje odbioru - wolalbym osobiscie, zeby wszystko na miejscu sprawdzic

4. Qczu - jeszcze zadnej aukcji nie wykupuj, poki nie jestesmy pozbierani :)

Odnośnik do komentarza

jestem zdecydowanie za opcja wielokolorową. znowu bedzie barwnie na zjeździe, sie człowieka pozna z odległosci 200 metrów :P

 

Qcz, czasu trochę mało, proponuję abys odpalił przyklejony temat koszulkowy z wpłatami, numerami, kolorami oraz rozmiarami. Wstępna lista zarezerwowanych numerów już jest w tym temacie, więc wystarczy to przekopiować i uzupełniać na podstawie PW oraz wpłat.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...