Skocz do zawartości

Koszulki na VII Zjazd


Rekomendowane odpowiedzi

logo qvista jest ca?kiem dobre - tylko, ze nie powinno byc tam napisu cmforum. ja na przyk?ad nie identyfikuj? sie z forum a jestem mi?o?nikiem qcz-a i speeda ;):):)

logo z twinky jest cool - bardzo mi sie podoba - jest jajcarskie i na topie. takie chcia?bym mie? na koszulce ;)

to trzecie propaguje alkoholizm i nie przystaje do naszej bandy ;):):):) bez butelek i bez napisu forum!

 

co sie tak patrzycie? mnie tu nie ma ;)

Odnośnik do komentarza

Dziś pogadałem z Brachem i zamówiłem sobie koszulkę. Co prawda nie jestem pełnoprawnym uczestnikiem Zjazdu, ale będę na nim i będę nocował w samochodzie Mitnicka, więc myślę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko jeśli również będę miał zjazdową koszulkę... Z numerem 21 :).

Odnośnik do komentarza

zadzwonilem do tego kolesia, u ktorego rok temu robilismy koszulki i w sumie bardzo dziwna sytuacja wyszla.

 

przypomne, ze rok temu ziom za kilkanascie koszulek chcial 30zl za sztuke.

 

teraz mi powiedzial na wejscie, ze chce 37,50zl, a jak mu powiedzialem, ze rok temu bylo po 30zl, to niechetnie sie zgodzil na taka cene... ale potem mowi, ze mam mu koszulki przyniesc (sic!), ja do niego, ze rok temu oni dawali koszulki, a koles parsknal smiechem (???)...

 

moze mu pracownicy do Anglii wyemigrowali i musial podniesc place, czy cos... ale skok cenowy jest szokujacy...

 

to co teraz robimy?

bierzemy u tego zlodzieja za 30zł + koszulka za 5-10zl (zalezy na co sie zdecydujemy)...

czy ktos szuka jeszcze w innych miejscach?

Odnośnik do komentarza

moja propozycja odpada, bo znajomy zaśpiewa sobie masakryczną cenę za każde ustawienie matrycy, czego wymaga fakt, by każda koszulka miała inny numer - a to by wyszło po 200 zł :] nie wiem czemu tak, ale nie chce mi się dochodzić do tego, jak to tam dokładnie działa

chyba, że ktoś jeszcze się odezwie... Brachu coś się ociąga :-k

Odnośnik do komentarza
moja propozycja odpada, bo znajomy zaśpiewa sobie masakryczną cenę za każde ustawienie matrycy, czego wymaga fakt, by każda koszulka miała inny numer - a to by wyszło po 200 zł :] nie wiem czemu tak, ale nie chce mi się dochodzić do tego, jak to tam dokładnie działa

chyba, że ktoś jeszcze się odezwie... Brachu coś się ociąga :-k

 

Z czego on by Wam te koszulki zrobił, z jedwabiu ? :o

Odnośnik do komentarza

Hmm, czy to jest 37,50 i koszulka jego?

 

Taka opcje jeszcze bym zaakceptowal, natomiast gdyby jeszcze cene udalo sie zbic do 34-35 zl, to byloby bosko. Argumenty mamy takie, ze zamawia 20 chlopa i to jest jakis zysk, w dodatku mozna go pomiziac, ze bylismy bardzo zadowoleni z jakosci uslug, moze nawet wcisnac kit, ze przekazujemy namiar na firme, jak ktos sie nas zapyta, skad takie fajne koszulki mamy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...