Skocz do zawartości

Górnik Zabrze w FM 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poraz kolejny mam tą wspaniałą przyjemność być researcherem Górnika, więc zakładam takowy temat. Co prawda nie wiadomo, w której lidze Górnik zagra w przyszłym sezonie (mam nadzieję, że w tej co teraz), ale już teraz zapraszam do dyskusji na temat jak ma najlepiej wyglądać Górnik w nowym FMie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No cóż - przede wszystkim musi być słabszy. Nie wiem czy klub utrzyma się w lidze ale tak czy inaczej musi być słabszy.

 

1. Kasperczak jest uznanym trenerem, z historią i sukcesami - oddaje to jego reputacja. Nie powinno to wpływać na jego atrybuty które są stanowczo za wysokie. Dyscyplina = 19 i Motywacja = 16 gdy piłkarzy motywują kibice a Kasperczak im jeszcze za to dziękuje to za wysokie wartości, trener miał problemy z dotarciem do psychiki zawodników. Ocena potencjału i umiejętności i Trafność zakupów = 15 też trochę w dół IMO. Za to można mu dodać historię jako zawodnika, bogatą przecież. Mógłbyś się pokusić też o dodanie lubianych/nielubianych zawodników, chociażby pamiętając o odsunięciu Madejskiego do ME. Formacje - Kasperczak ostatnio rzadziej gra 4-4-2.

 

2. Wiem że Kołodziejowi obniża atrybuty obunożnośc ale wygląda za słabo.

 

3. Trznadel ma 2 bramki w 16 meczach ME, w grze szybko dostaje się do I składu. Czy da się dodać status ,,Reprezentant U-19'' w edytorze czy dopiero gdy zagra tam w FMie to go dostaje?

 

4. Prezes Jędrych nie ma ustawionych atrybutów

 

5. Gildo Rodrigues - głośno krzyczałem za jego dodaniem/poprawieniem ale jest zbyt mocny. Żadnego Brazylijczyka do klubu nie ściągnął a atrybuty ma niezłe.

 

6. Rekordy klubu można by w końcu ustawić ;)

Odnośnik do komentarza

Witam,

jesli jeszcze nie zglosil sie nikt chetny do researchu Gornika, to jestem w stanie podjąć sie tego zadania. Interesuje sie cmforum i Gornikiem, pomoglem poprzedniemu researcherowi przy tworzeniu poprzedniej bazy danych i uważam, że bylbym w stanie spełniac obowiazki researchera.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Przy najblizszej okazji bede sie staral pododawac jakies sukcesy, wystepy itp wszytskim postaciom w Gorniku, juz troche pouzupelnialem ale jak sie okazalo nie wszytsko.

Pitrego juz wczesniej troche przycialem takze na dzien dzisiejszy ma CA=93, jak bedzie sie dobrze prezentowal w kolejnych meczach pomysle nad drobna poprawą. Teraz mu przybylo troche konkurencji takze zobaczymy co z tego bedzie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...