Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2010


Rekomendowane odpowiedzi

proste, ja wole miec slabsza lige ale realistyczna, jak ktos chce miec dobrych pilkarzy to niech rozpocznie gre Arka Gdynia gdzie Karwan mial chyba PA 130 !! w wieku 31 lat !! I trafial do Legii lub Wisly dosc czesto. Wole miec realna lige a nie wszyscy przepakowani co sie nie ma do rzeczywistosci bo w fm 2008 Matusiak trafial po jakis 2 sezonach u mnie do Juventusu, a w erzeczywistosci wszyscy wiedza jak bylo. Borysiuk i Rybus i tak dla mnie przepakowani byli.

 

Rybus jest podstawowym zawodnikiem Legii (w sezonie 2008/2009 rozegrał 36 spotkań, w tym 28 w pierwszej "11") i CA musi mieć na takim poziomie. W porównaniu z FM 2009 zmniejszyłem mu m.in. przyspieszenie, ale w górę poszły stałe fragmenty. Natomiast Borysiuk ma bodaj CA 104, co także dobrze oddaje rzeczywistość. Jest mocny psychicznie, ale ma zdecydowanie słabsze atrybuty fizyczne.

 

P.S. Ale jeśli masz jakieś zastrzeżenia odnośnie poszczególnych atrybutów to napisz tutaj i uwzględnię to.

Odnośnik do komentarza

proste, ja wole miec slabsza lige ale realistyczna, jak ktos chce miec dobrych pilkarzy to niech rozpocznie gre Arka Gdynia gdzie Karwan mial chyba PA 130 !! w wieku 31 lat !! I trafial do Legii lub Wisly dosc czesto. Wole miec realna lige a nie wszyscy przepakowani co sie nie ma do rzeczywistosci bo w fm 2008 Matusiak trafial po jakis 2 sezonach u mnie do Juventusu, a w erzeczywistosci wszyscy wiedza jak bylo. Borysiuk i Rybus i tak dla mnie przepakowani byli.

 

przeczytaj cytowaną przeze mnie wyżej definicję PA... 130 u Karwana znaczy tyle, że w szczytowym momencie kariery grał na takim poziomie. A że teraz jest inaczej, to chyba logiczne, kiedyś z nim gadałem, to się żalił, że był na testach w West Ham i ogólnie nieciekawa sytuacja była.

 

Zobacz sobie edytorem albo scoutem Edgara Davida i Robbiego Fowlera - ich wiek, CA oraz PA - też Ci się nie spodoba?

Odnośnik do komentarza

proste, ja wole miec slabsza lige ale realistyczna, jak ktos chce miec dobrych pilkarzy to niech rozpocznie gre Arka Gdynia gdzie Karwan mial chyba PA 130 !! w wieku 31 lat !! I trafial do Legii lub Wisly dosc czesto. Wole miec realna lige a nie wszyscy przepakowani co sie nie ma do rzeczywistosci bo w fm 2008 Matusiak trafial po jakis 2 sezonach u mnie do Juventusu, a w erzeczywistosci wszyscy wiedza jak bylo. Borysiuk i Rybus i tak dla mnie przepakowani byli.

 

Jak już słusznie wspomniano, PA jest całkowicie niezależne od wieku. A przejście Karwana do lepszych klubów (btw, u mnie nie wystąpiło) wynikało z tego że cała Arka była przepakowana a Karwan musiał mieć wyższe CA żeby łapać się do składu w przepakowanym klubie. IMO Rybus zrobiony był dobrze, Borysiuk trochę za szybko wygryzał Jarzębowskiego ale i tak zastrzeżenia do Mario są chyba nietrafione. Przydałaby się większa kontrola głównego researchera nad tym co przysyłają mu ludzie, ale oni mają i tak za dużo roboty.

Odnośnik do komentarza

Zastanów się jeszcze raz. Bartosz Karwan w szczytowym momencie swojej kariery miał CA = 125. To na co się żalił, jego profesjonalizm, pracowitość itp. obejmują pojedyncze atrybuty. Całościowo miał CA 125 co zostaje jako jego PA - bo taki potencjał mógł osiągnąć i osiągnął. Jego obecne CA to 110 i wynika z zza wysokiego ocenienia Arki jako zespołu który w rzeczywistości walczył o utrzymanie a wg researchera miał być w górnej połowie tabeli. Prościej - różnice między Karwanem a Davidsem są zachowane a Twoje zarzuty nietrafione :)

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie mial takiego PA to atrybuty podczas gry nie wzrastaly mu jak 19 latkowi.

Kosecki ma w historii poprzednie kluby z zagranicy czy nie? I bedzie jako wychowanek?

 

Ma w historii wpisane Nantes. Wychowankiem nie będzie (bynajmniej na starcie), bo jest w Legii dopiero rok.

Odnośnik do komentarza

bynajmniej Swierczewski to jest ktos i Hajto. Pilkarze, ktorzy zrobili kariere zagranica wrocili maja po 34 lata w gore i graja!! i Swierczewski w Zaglebiu, Hajto w LKs-ie ! Szala powinien gwaltownie w dol isc, tylko agresje mu zostawic i walecznosc. Grzelaka odpakowac wkoncu, i tak wiekszosc go sprzedaje odrazu po objeciu klubu. Ekwueme tez odpakowac nie wiem czy on wogle w (L) jeszcze jest.

Odnośnik do komentarza

bynajmniej Swierczewski to jest ktos i Hajto. Pilkarze, ktorzy zrobili kariere zagranica wrocili maja po 34 lata w gore i graja!! i Swierczewski w Zaglebiu, Hajto w LKs-ie ! Szala powinien gwaltownie w dol isc, tylko agresje mu zostawic i walecznosc. Grzelaka odpakowac wkoncu, i tak wiekszosc go sprzedaje odrazu po objeciu klubu. Ekwueme tez odpakowac nie wiem czy on wogle w (L) jeszcze jest.

 

Z Ekwueme nie ma już z czego zejść - obecnie CA ma 80. Grzelakowi CA poszło o 5 w dół oraz zwiększyłem mu podatność na kontuzje. Natomiast Wojtek Szala ma CA 107 i chwilowo nie przewiduje jego obniżenia. Jedynie w dół poszły niektóre fizyczne atrybuty.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Rybus będzie dobrze odwzorowany, w końcu to jeden z czołowych skrzydłowych ekstraklasy i pewny punkt w składzie Legii. Borysiuk był przepakowany, ale teraz będzie urealniony. A z innej beczki:

 

http://legia.net/wiadomosci,34409_Boczne_boisko_juz_prawie_gotowe.html

 

Myślę, że można będzie to uwzględnić przy ocenie obiektów treningowych Legii i odrobinkę je podnieść do góry. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

Wrócę do Palucha jeszcze. On chyba na którejś bazie miał stałe PA, 130 albo 135. To było od researchera Znicza?

 

Możliwe, już nie pamiętam. :P Wielu graczy w Legii miało dziwne PA więc je zmieniałem (np. PA na poziomie 150). Paluchowski obecnie ma -7 i postanowiłem jednak że do wiosny tak zostanie. Ariel Borysiuk ma ustawione -8, a Rybus stałe PA.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...