Skocz do zawartości

Gadu-Gadu i inne komunikatory


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z gg poprzez tlen. Zainstalowałem w akademiku najnowszą wersję tlen.pl i konfiguruję konto gg. No i niby wszystko fajnie, mordka zielona (znaczy dostępny), ale:

po pierwsze, nie importuje kontaktów gg,

po drugie, nie jestem dostępny, takie mam relacje od ludzi mających mnie na liście.

Screen

 

Hasła nie mylę, ale nie pojawia się żaden nowy profil, z którego miałbym kontakty ściągnąć. Z góry dziękuję za sugestie i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Mam problem z gg poprzez tlen. Zainstalowałem w akademiku najnowszą wersję tlen.pl i konfiguruję konto gg. No i niby wszystko fajnie, mordka zielona (znaczy dostępny), ale:

po pierwsze, nie importuje kontaktów gg,

po drugie, nie jestem dostępny, takie mam relacje od ludzi mających mnie na liście.

Screen

 

Hasła nie mylę, ale nie pojawia się żaden nowy profil, z którego miałbym kontakty ściągnąć. Z góry dziękuję za sugestie i pomoc.

musisz gadu zainstalować. Tlen wtedy zaimportuje profil z gygy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

witam,

 

zwracam sie z goraca prosba glownie do uzytkownikow komunikatora tlen.pl

 

otoz od jakiegos czasu zamiast monitora mam podlaczony komputer pod tv i niestety z odleglosci 3 metrow rozmowa w tlenie jest ciapke nieczytelna, co meczy moj wzrok... chcialbym zwiekszyc rozmiar czcionki w rozmowie, niestety w opcjach nie widze takiego pola wartosci, styknal sie ktos kiedys z takim problemem, albo ma jakis pomysl ? :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Jestem świażo po formacie i mój gadacz strasznie mnie irytuje. W programie jest jeden profil, a mimo to po włączeniu programu chce aby wybrać użytkownika. Wcześniej od razu wołał hasło do mojego profilu. Nie jest to może uciążliwe, ale strasznie mnie to irytuje. Da się coś z tym zrobić?

Ps. Mam najnowszą wersję.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze ja się wetnę z prosty pytaniem ;P W końcu postanowiłem zainstalować najnowszego gadulca w wersji 7 cośtam, zamiast normalnej 5-tki, której do tej pory używałem. No i oczywiście pojawia się problem wkurwiających głupich emotek, zamiast tych standardowych z wersji 5. Czy jest jakiś plik, który pozwoli mi wrócić do normalnego wyglądu?

Odnośnik do komentarza

Afair w 5, którą kiedyś używałem to emoty były w katalogu gdzie było zainstalowane gg, emots czy jakoś tak. Podejrzewałbym, że w późniejszych wersjach jest podobnie, więc co potrzebujesz to podmienić odpowiednie emoty w tych katalogach. Zwróć uwagę na plik konfiguracyjny co jest w tych katalogach, jak się mu przyjrzysz szybko znajdziesz rozwiązanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Afair w 5, którą kiedyś używałem to emoty były w katalogu gdzie było zainstalowane gg, emots czy jakoś tak. Podejrzewałbym, że w późniejszych wersjach jest podobnie, więc co potrzebujesz to podmienić odpowiednie emoty w tych katalogach. Zwróć uwagę na plik konfiguracyjny co jest w tych katalogach, jak się mu przyjrzysz szybko znajdziesz rozwiązanie. ;)

Miałem nadzieję, że są jakieś gotowce, a nie pieprzenie się z configami ;)

 

Dzięki ogór, teraz sobie zwaliłem kilka emotek :P

Odnośnik do komentarza

Da się jakoś ustawić, aby gadu nie informowało mnie o dostępności kilku osób/całej grupy? Sytuacja wygląda tak, mam dwie grupy "A" (znajomi ze Sceny itd) i grupa "B" (znajomi ze świata rzeczywistego). W grupie "A" jest sporo osób, toteż co chwila wyskakują komunikaty. Do niczego nie jest mi to potrzebne i z czasem zaczęło mnie to drażnić ;).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

od tygodnia mniej wiecej, moj komunikator (spik) nie moze polaczyc sie z serwerem gg, wywalajac takie logi:

 

[11:09:44] Łączenie się z serwerem...

[11:09:44] Próba połączenia z serwerem HTTP

[11:09:50] Połączenie z serwerem HTTP wykonane pomyślnie

[11:09:50] Próba połączenia z serwerem chrome.pl na port 5222

[11:09:50] Czekanie na odpowiedź serwera...

 

[11:09:52] Trwa łączenie z serwerem...

[11:09:52] Nawiązano połączenie...

[11:09:52] Trwa autoryzacja...

[11:09:52] Połączenie rozłączone.

[11:09:52] Rozłączony z serwerem.

[11:10:26] Łączenie się z serwerem...

[11:10:26] Próba połączenia z serwerem HTTP

[11:10:26] Połączenie z serwerem HTTP wykonane pomyślnie

[11:10:26] Próba połączenia z serwerem chrome.pl na port 5222

[11:10:26] Czekanie na odpowiedź serwera...

 

[11:10:26] Trwa łączenie z serwerem...

i tak caly czas :/

ktos ma pomysl co moze byc nie tak? wina komunikatora? serwera gg? wtf?

Odnośnik do komentarza

w Spiku jest możliwość ręcznego wpisania adresu serwera GG? ja tak mam w tlenie i zmieniam w razie padu

 

btw ostatnio mój Tlen wariuje przy włączeniu i uważa, że mam wpisane złe hasło GG, mimo, że po braku wprowadzeniu zmian i zatwierdzeniu loguje się poprawnie, ma ktoś podobnie?

Odnośnik do komentarza
w Spiku jest możliwość ręcznego wpisania adresu serwera GG? ja tak mam w tlenie i zmieniam w razie padu

 

btw ostatnio mój Tlen wariuje przy włączeniu i uważa, że mam wpisane złe hasło GG, mimo, że po braku wprowadzeniu zmian i zatwierdzeniu loguje się poprawnie, ma ktoś podobnie?

 

Mialem tak ostatnio u siebie w zwyklym gg. Dziwne to.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Przy rozmowach poprzez Skype'a rozmówców słyszę doskonale, natomiast mój głos zanika co jakiś czas u odbiorcy. Problem na pewno występuje u mnie bo zgłaszają mi to wszyscy, z którymi gadam. Mam łącze 6144/512 więc problemów z wydolnością sieci być nie powinno. Jakieś pomysły? :-k

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to to samo co u mnie, ale weź spróbuj otworzyć windowsową Regulację Głośności i obadaj czy w czasie kiedy gadasz do mikrofonu... samoczynnie nie spada ci suwak od głośności tegoż. U mnie np. właśnie tak się dzieje i to tylko przy użytkowaniu Skype'a... trochę zonk, ale cóż. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...