Skocz do zawartości

Gadu-Gadu i inne komunikatory


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące później...

Chciałem włączyć sobie gadu i wystąpił mi błąd zarówno na starszej jak i na nowszej wersji, reinstalka też nic nie dała :/ 

 

 

 

 

cały czas występuje taki błąd: 

 

gg caused an Access Violation (0xc0000005) 
in module flash.ocx at 001b:02ce1832.

Exception handler called in Management.cpp - AfxWinMain.
Error occurred at 4/27/2010 20:19:28.
C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe, run by Pc.

itd

 

 

czy ktoś wie jak temu zaradzić by gadu chodziło sprawnie?

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Problem z tlenem, a właściwie z obsługą gg w nim mam.

Ta rozmowa z numerem xxxxxxxx wyświetla się w oknie zastępczym ponieważ używasz starej wersji Komunikatora, która nie obsługuje poprawnie połączeń z numerami GG większymi niż 17 milionów. Aby znów korzystać ze standardowego okna rozmowy zaktualizuj swój Komunikator.

 

Zaktualizowałem tlen do najnowszej stabilnej wersji i dalej taki sam komunikat się wyświetla. Czy muszę teraz zainstalować jakąś nową wersję gg (:rzyg:), żeby dobrze działał tlen?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zaraz mnie coś strzeli... Co i rusz, dosłownie co dwie minuty zawiesza się tlen. Ni stąd, ni zowąd, bez żadnego konkretnego powodu - po prostu okienka robią się całe białe. Po jakimś czasie wraca to do normy, oczywiście jeśli wcześniej nie wyłączę i nie włączę ponownie. Ale ile można? Skanowałem komputer dwa razy, nic nie wykazuje. Czy jakieś pomysły, z czym może być problem, macie panowie? (I to nie jest karta graficzna, na pewno)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Taki problem dotyczący konferencji. Do czasu wprowadzenia nowego GG (czyli tej 10) konferencje działały bez zarzutu, później gdy ludzie zaczęli uaktualniać swoje komunikatory pojawiły się problemy 'niewidoczności' tego co piszą niektórzy na gg. Czy wina jest tylko po stronie wersji komunikatora, czy może być jakiś inny powód? :-k

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...