Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka dość nietypowych pytań dotyczących zjazdu i chciałbym się dowiedzieć z kim się najlepiej kontaktować abym mógł otrzymać rzeczowe odpowiedzi? Są pytania raczej natury techniczno-regulaminowej i nie chciałbym ich zadawać tu.

wal do mnie na priva jak się krepujesz na ogolę. uprzedzając pytanie: tak wazelinkę debiutanci lepiej niech wezmą ze sobą ;)

nie krepuję się ale wolę pogadać na privie z kimś kompetentnym.

Odnośnik do komentarza
Mam kilka dość nietypowych pytań dotyczących zjazdu i chciałbym się dowiedzieć z kim się najlepiej kontaktować abym mógł otrzymać rzeczowe odpowiedzi? Są pytania raczej natury techniczno-regulaminowej i nie chciałbym ich zadawać tu.

wal do mnie na priva jak się krepujesz na ogolę. uprzedzając pytanie: tak wazelinkę debiutanci lepiej niech wezmą ze sobą ;)

nie krepuję się ale wolę pogadać na privie z kimś kompetentnym.

Ja jestem kompetentny.

Odnośnik do komentarza
Ale do czego tu potrzeba kompetencji? To jest spotkanie towarzyskie, a nie zaden oboz. Nie ma zadnego regulaminu ani programu wycieczek, godzin zbiorek i posilkow o wyznaczonych porach.

dobra napisałem PW do Qcz, pewnie uwajnie Tobie i reszcie MT o co loto.

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że powiedziałeś, że debiutanci latają do sklepu na czas jak np. PJM ;)

Swego czasu :P

I śrubują rekordy do tego. Na drugim zjeździe trudniejszy etap (kałuże, ciemna noc, klapki) pokonałem z czasem, który ciężko będzie pobić. Dwa takie biegi na dwóch kolejnych zjazdach to lepiej niż dwa medale na olimpiadach. Jako, że będzie to mój czwarty zjazd, to ja będę siedział i oceniał latających debiutantów niczym przy slum dunk contest ;) Już rysuje sobie karteczki z notami :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...