Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedałem starego XBOX 360, czas wybrać się po nową konsolę. I miałem się zdecydować na PS4 ale kilka tekstów porównujących oba next geny znowu namieszało mi w głowie. Jestem raczej casualowym graczem więc exclusivy nie są czymś co szczególnie mnie przyciąga do konsoli (choć np. nie ma chyba wątpliwości, że Forza Horizon 2 jest lepsza od Drive Club). W tekstach potwierdza się moje wrażenie z kilkuminutowego używania pada od PS4 - ten w XBO jest lepszy: bardziej ergonomiczny i dłużej działa na baterii, w dłoni leży niemal tak samo jak ten od XBOX 360. No i jeszcze bonusem XBOXa może być EA Access.

Najpoważniejszym minusem XBOX ONE wydają się jego wymiary i to, że nie można go stawiać pionowo - to rodzi mi problem logistyczny, bo na poziome położenie konsoli nie mam miejsca na szafce, musiałbym np. telewizor powiesić na ścianie.

Nie ma tu chyba zbyt wielu posiadaczy XBO, więc krótkie pytanie do posiadaczy PS4: co najbardziej Wam się podoba w tej konsoli a co najbardziej wkurza?

Odnośnik do komentarza

Sprzedałem starego XBOX 360, czas wybrać się po nową konsolę. I miałem się zdecydować na PS4 ale kilka tekstów porównujących oba next geny znowu namieszało mi w głowie. Jestem raczej casualowym graczem więc exclusivy nie są czymś co szczególnie mnie przyciąga do konsoli (choć np. nie ma chyba wątpliwości, że Forza Horizon 2 jest lepsza od Drive Club). W tekstach potwierdza się moje wrażenie z kilkuminutowego używania pada od PS4 - ten w XBO jest lepszy: bardziej ergonomiczny i dłużej działa na baterii, w dłoni leży niemal tak samo jak ten od XBOX 360. No i jeszcze bonusem XBOXa może być EA Access.

Najpoważniejszym minusem XBOX ONE wydają się jego wymiary i to, że nie można go stawiać pionowo - to rodzi mi problem logistyczny, bo na poziome położenie konsoli nie mam miejsca na szafce, musiałbym np. telewizor powiesić na ścianie.

Nie ma tu chyba zbyt wielu posiadaczy XBO, więc krótkie pytanie do posiadaczy PS4: co najbardziej Wam się podoba w tej konsoli a co najbardziej wkurza?

Podłączam się pod pytanie, bo w perspektywie parunastu dni kupuję konsolę nowej generacji i nie jestem jeszcze zdecydowany, co kupię jako pierwsze. Myślałem o PS4, bo wygląda na to, jakby w najbliższych miesiącach miało na to wyjść więcej ciekawych gier, czy więc ktoś mógłby mnie wyprowadzić ewentualnie z błędu pisząc, czy na PS4 czy na XBO wyjdzie więcej tytułów z topu?

I jak wygląda kwestia multiplayera w obu konsolach? Czy do XBO też potrzebuję wykupić jakiś abonament?

Odnośnik do komentarza

Sprzedałem starego XBOX 360, czas wybrać się po nową konsolę. I miałem się zdecydować na PS4 ale kilka tekstów porównujących oba next geny znowu namieszało mi w głowie. Jestem raczej casualowym graczem więc exclusivy nie są czymś co szczególnie mnie przyciąga do konsoli (choć np. nie ma chyba wątpliwości, że Forza Horizon 2 jest lepsza od Drive Club). W tekstach potwierdza się moje wrażenie z kilkuminutowego używania pada od PS4 - ten w XBO jest lepszy: bardziej ergonomiczny i dłużej działa na baterii, w dłoni leży niemal tak samo jak ten od XBOX 360. No i jeszcze bonusem XBOXa może być EA Access.

Najpoważniejszym minusem XBOX ONE wydają się jego wymiary i to, że nie można go stawiać pionowo - to rodzi mi problem logistyczny, bo na poziome położenie konsoli nie mam miejsca na szafce, musiałbym np. telewizor powiesić na ścianie.

Nie ma tu chyba zbyt wielu posiadaczy XBO, więc krótkie pytanie do posiadaczy PS4: co najbardziej Wam się podoba w tej konsoli a co najbardziej wkurza?

 

Minusem jest na pewno słaba praca pada na baterii, która zdecydowanie słabsza niż na PS3 (to samo z dedykowanymi słuchawkami "Goldami".

 

Plusy.... dla mnie łatwość czatowania i grania online z innymi userami, zabawa przednia, nagrywanie filmików z gry (ostatnie 15 minut), sesja share play (udostępniam Ci dowolną grę na 60 minut (można przedłużać na kolejne godziny). Ja tam z PS4 jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Weterani PS pewnie wzruszą ramionami, ale dla mnie remasterowanie trylogii Uncharted to świetny news :jupi: Miałem okazję ograć tylko część drugą i świetnie się przy niej bawiłem, także możliwość zagrania w całość na własnej konsoli bardzo mnie ucieszyła :)

Jeszcze zimą wydawało się, że poza W3 w tym roku żaden duży tytuł nie wyląduje na mojej konsoli, ale trochę się pozmieniało i Uncharted jest trzecią pozycją obok nowego Batmana i Mad Maxa. Jeszcze tylko czekać na ogłoszenie wydania F4 na święta i 2015 będzie można uznać za udany ;)

Odnośnik do komentarza

Od pewnego czasu konsoli zdarza się wyłączać bardzo długo (w porównaniu do normalnego wyłączania) a całość zakończona jest kilkoma (2 lub 3) piknięciami. Przytrafiło się to do tej pory ze 2-3 razy na przestrzeni miesiąca, ale nie za bardzo wiem o co konsoli chodzi. Z netu uzyskałem tylko info, że te bipanie oznacza, że nie wyłącza się prawidłowo. Pytanie - jak to naprawić i czy są to oznaki jakiejś awarii?

Odnośnik do komentarza

Po tygodniu używania XBO jestem bardzo zadowolony. Przesiadka z X360 przebiegła łagodnie, nowy pad bardzo mi pasuje. Fajną ofertą jest EA Access - na razie mam miesiąc gratis i dostęp do FIFA 15, NHL 15, NFS Rivals i innych (roczny abonament kosztuje 80 zl). Za 1500 zł kupiłem wersję z Wiedźmin. Wadą jest wygląd konsoli i to że jest taka duża.

Odnośnik do komentarza

Fallout 4 zapowiedziany na 10 listopada, także rok pod względem tytułów na PS4 zmierza ku dobremu, a lista zakupów na konsolę w tym roku zamknięta. Chyba, że jedna osoba zmieni PS3 na PS4 , to pomyślę o jeszcze jednej grze :)

To co zaprezentowano odnośnie Fallouta 4, to póki co, delikatnie mówiąc, dramat. Trochę smutne, że w zapowiedzi gry, której kiedyś osnową była fabuła czy multum możliwości rozwiązania poszczególnych spraw, skupiono się na tym, że teraz możesz wymodelować sobie twarz bohatera, zbudować dom (wtf) czy broń i wybrać jedna z kilku skromych opcji dialogowych :(. Co zabawniejsze, w tym wszystkim znacznie ciekawiej wypadł mobilny Fallout Shelter niż sam "wielki następca" poprzednich części...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...