Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, szukam gry o tematyce wyścigowej. Ale żeby to była zwykła gra, jak za starych czasów. Odkrywanie samochodów, tras, śrubowanie rekordów. Bez zbędnych elementów, takich jak: fabuła, super hiper wymyślne zadania w stylu bycia taksówką. Oczywiście, dobra grafa, przyjemne prowadzenie auta, ciekawy stopień trudności. To wszytko na PS3. Mam NFS:Shift, ale efekt zderzenia w tej grze powoduje u mnie ból głowy (mocne trzęsienie ekranu, migające kolory itp.) GT5 także odpada ze względu na beznadziejne AI. Pomożecie?

Odnośnik do komentarza

Nic lepszego niż GT5 na PS3 nie ma - AI trochę kuleje, w większości wyścigów nie mamy problemów, aby wygrać, ale te kilka w których walczymy o każdą sekundę dostarcza masę emocji :)

Grałeś w ogóle w GT5? Bo w sieci jest masa filmików prezentujących to beznadziejne AI w sposób dość tendencyjny, więc nie należy zbyt się tym przejmować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

 

Ogrom domysłów jaki krążył wokół AC: Revelations nabierał na sile. Jak się okazało, poszlaki, które gracze uzyskiwali z filmiku naprowadziły nas na dobry trop. Oficjalnie już, dzięki portalowi Facebook i oficjalnej stronie Ubisoft Polska, wiadomo, że Revelations jest pełnoprawnym tytułem, w którym wcielimy się po raz kolejny w Ezio Auditore da Firenze.

 

Jak głosi informacja na profilu Ubi Polska:

 

"Trwają prace nad Assassin’s Creed Revelations, czwartą odsłoną niezmiernie popularnej i uznanej przez krytyków serii gier wideo. Gra zostanie wydana na konsole Xbox 360, PlayStation3 i komputery PC w listopadzie 2011 roku. W Assassin’s Creed Revelations, legendarny assassyn Ezio wyrusza w podróż pełną odkryć i objawień, podążając śladami swojego mentora Altair’a. Ścieżka ta jest jednak niebezpieczna – zabierze Ezio do Konstantynopola, serca imperium Ottomańskiego, gdzie rosnąca armia Templariuszy grozi destabilizacją regionu. Najnowsza odsłona sagi Assassin’s Creed wzbogaci się o nowy tryb gry umożliwiający graczom manipulowanie strukturą wspomnień Desmonda oraz użyciem Animusa w celu odkrycia tajemnic jego przeszłości i spojrzenia w przyszłość."

 

źródło: PS3site.pl

 

 

Super, nie mogę się doczekać. Z jednej strony jednak szkoda, że znowu Ezio....z drugiej Brotherhood zostawił tyle niedomówień, że człowiek chce znowu gra. Kolejna gra z cyklu "Must have".

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Moje stare, wysłużone Playstation 2 (wersja fat, z 10 lat ma) nie czyta płyt CD (tych "niebieskich" - srebrne, tj. DVD, czyta). Pytanie, ile by kosztowała naprawa (wymiana lasera, jak mniemam) i czy się w ogóle opłaca (bo z tego, co wiem, lasery do wersji fat są niewiele tańsze od nowej konsoli :))

Odnośnik do komentarza

Daruj sobie. Cena fabrycznie nowej głowicy lasera (nie całego napędu) to ~200,-, do tego dochodzi koszt montażu. Na rynku wtórnym głowice lasera do PS2 Fat to białe kruki, prędzej trafisz w lotto ;)

 

Ceneo mówi, że PS2 slim jest do dostania za ~350,- więc odpowiedź znasz (głowica do slima to około 40,-)

Odnośnik do komentarza

Wiem, że o PS2, ale skoro w PS3 dużo droższy BR z robocizną 400 zł to 200 zł wydaje mi się ceną dosyć wysoką.

 

Ale tak jest - FATy zostały zastąpione (wyparte) przez bardziej zaawansowane Slimy i części do nich są drogie. W szczególności głowice laserów są towarem deficytowym, bo na przerobionych konsolach były mocno podkręcane, żeby czytać piraty, co skracało drastycznie ich żywotność i zwiększało popyt na rynku wtórnym, a sklepy raczej przeszły na części zamienne do slimów.

 

Spróbuj znaleźć głowicę lasera KHS-400b lub c w Google - większość linków z allegro i najczęściej archiwalnych. Tutaj masz ofertę sklepu, o której mówiłem:

http://testing.sklepgekon.pl/product_info.php/manufacturers_id/1/products_id/1741/nh/Laser_KHS-400C_PS2_Sprzet.html

Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań do osób, które grały karierę zawodnika w FIFA 11 na PS 3.

 


  1.  
  2. Czy ktoś z Was został powołany do reprezentacji swojego kraju?
  3. Czy można zmienić siebie w trakcie meczu?
  4. Czy zdarzyło się Wam, że trener wystawił Was na innej pozycji? Albo że w trakcie kariery mieliście możliwość zmiany pozycji?
     
     

 

To na razie tyle, jak sobie przypomnę, to jeszcze będę pytał.

Odnośnik do komentarza

Jest już dostępny nowy firmware do PS3 możliwy do pobrania, w niektórych stanach w USA część usług już wróciła, ploteczki mówią, że w Europie PSN ma ruszać jutro. Oby tym razem na dłużej, niż na kilka godzin (tak jak jakiś czas temu w Japonii).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...