Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie napisze - swiat ogranicza się do tego forum? Owszem, tu jest przewaga PS4, ale w tzw. realu jest około 50/50, zresztą ja niedługo będe miał obie maszynki (tzn chyba na PS4 Pro się szarpnę) co w moim wieku nie jest takie niespotykane. A ciągłe wożenie się jakie to PS4 super, chuja pograsz na XO to jest po prostu śmieszne, jeżeli cokolwiek.

Odnośnik do komentarza

Tyle razy to już uzasadniałem. Wolę XO z powodu pada i EA Access, wielkich różnic między samymi konsolami nie widzę, a ten ból dupy o to, że ktoś wybrał XO kosztem PS4 jest śmieszny.

No ale tez wybrałeś konsole, o której wiedziałeś, ze na tym forum ma dwóch użytkowników i nie ma co się spinać, ze ktoś smieszkuje z ogłoszenia "jak ktoś chce pograć to zapraszam" ;)
Odnośnik do komentarza

 

Owszem, tu jest przewaga PS4, ale w tzw. realu jest około 50/50,

Zgadzam się, że wojenki PS4 vs XBO są śmieszne, ale w tym zdaniu się pomyliłeś :) Sony potwierdziło 40 milionów sprzedanych urządzeń, gdzie Microsoft pomiędzy wierszami dał do zrozumienia, że sprzedał trochę ponad 20 mln :)

 

Z drugiej jednak strony czwarty miesiąc z rzędu xbox notuje lepszą sprzedaż niż Sony :) Ja do dziś mam X360 (głównie dla Kinecta), a w przyszłym roku to kto wie, jeśli nie będzie tragicznie z pieniędzmi, to szarpnę się na Scorpio :)

 

 

A pad z iksa faktycznie jest lepszy niż soniaczowy, aczkolwiek obecny pad do ps4 faktycznie mocno odrobił (upodabniając się do mikrosoftowego :) ). Gdyby jeszcze nie ta fatalnej jakości guma na grzybkach...

Odnośnik do komentarza

Tyle razy to już uzasadniałem. Wolę XO z powodu pada i EA Access, wielkich różnic między samymi konsolami nie widzę, a ten ból dupy o to, że ktoś wybrał XO kosztem PS4 jest śmieszny.

 

Wybacz, nie śledzę każdego Twojego postu ;) Nie mam żadnego bólu dupy, po prostu spytałem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...