Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z cyklu "must have" zakupiłem UFC 2. Trochę (a nawet bardzo) zmienili walkę w parterze, imho trochę na minus, ale ogólnie gra się naprawdę świetnie. Dużo krwi, lepsze rozcięcia, siniaki naprawdę widać na ciele uderzanego gracza a ciosy naprawdę "czuje się na padzie".

 

Jakby jakiś świeżak chciał sparing wieczorem*, to ja się piszę.

 

* - kiedy kupi grę ;)

Odnośnik do komentarza

UFC wciągnęło mnie na maksa ;). Jest tryb Ultimate Team (coś dla FIFowiczów), ale kapitalną rzeczą jest "adaptacyjny poziom trudności" w trybie kariery, zmienny w zależności od rywala. Moi pierwsi rywale to byli kelnerzy, aż trafiłem na Gustafssona i prawie mnie zdemolował :D

 

Walka na filmiku od 4:20, nagrałem całą otoczkę ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=KLIL1NIv84I

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie bardzo ogarniesz grę, albo będziesz się bardzo długo uczył. Madden jest skierowany do fanów tego sportu i raczej nie ma wprowadzenia w zasady czy zawiłości taktyki/omawianie pozycji. Nie wiem jakie masz pojęcie o tym sporcie, ale jeśli tylko takie, że są murzyni w kaskach i trzeba zrobić przyłożenie, to nie polecam ;) Ale jeśli ma za tym iść nauka i pogłębienie zainteresowania, to jeśli cena jest nadal poniżej 100 zł, to może warto. Ale na pewno nie będzie to proste.

 

Tomb Raider imo jest must have (tym bardziej, że kosztuje bodaj 49 zł), Batman też jest doskonały, ale najpierw próbowałbym ograć Arkham City.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...