Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko obie gry różnią się i to dosyć mocno. Jako takich emocji więcej dostarczała mi Forza, tam była walka na każdym zakręcie, tutaj bardzo często możemy wystawić dużo mocniejszą furę i nawet nie trzeba jechać jakoś wybitnie dobrze. Nie zmienia to jednak faktu, że jeździ się świetnie, zwłaszcza w połączeniu z kierownicą.

Odnośnik do komentarza

Na samym padzie da się przyjemnie pograć ? Planuję wołać jako prezent na gwiazdkę GT5, ale pani kierowniczki nie ma (a dla samego gt5 nie będę kupował) i zastanawiam się w związku z tym czy warto.

 

BTW

Nowy AC : Brotherhood jest kozacki, jako prezent na święta świetna sprawa, zwłaszcza, że cena już całkiem zdrowo spadła (na gametradzie można wyrwać na PS3 za 140zł).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skończyłem AC: Brotherhood i...czuję cholerny niedosyt. O ile w dwójce walka z Rodrigo Borgią była naprawdę efektowna, o tyle w kolejnej części ostateczna walka z Cesare nie miała już tego klimatu. Mam pytanie do tych co przeszli grę o końcówkę, kiedy

Desmond zabija Lucy. Nie dało się zabić Rebeki, albo Shauna? Ogólnie ta śmierć nie była potrzebna.

Dziwne, że to piszę, ale jakoś wczułem się w losy Ezio, w obie części AC II grało mi się kapitalnie i zastanawiam się, czy zakończenie było jakąś furtką Ubisoftu do kontynuacji, serii, ale jeśli już, to i tak historia będzie się działa w innej epoce, tylko czy będą to przodkowie Desmonda, czy zupełnie innego "obiektu"? Twórcy umiejętnie wybrnęli z sytuacji, dając graczom wiele do myślenia, stawiając wiele znaków zapytania co do przyszłości serii. Przyznaję się bez bicia - zakończenie gry jest dla mnie niezrozumiałe. Dlaczego

Desmond będąc potomkiem Ezio dał się obezwładnić rajskiemu jabłku. Teoretycznie posiadając już umiejętności Asasynów powinien mieć nad jabłkiem kontrolę, a te spowodowało śmierć Lucy.

Obie gry traktujące o przygodach Ezio sprzedawały się tak dobrze, że kolejna cześć na pewno powstanie, ale z perspektywy kilkunastu godzin od ukończenia ostatniej gry to chciałbym, żeby powstała kolejna o tym sympatycznym Włochu.

Odnośnik do komentarza

@Guli

 

 

Odnośnie pierwszego punktu, Desmond zabija Lucy bo ona jest przeszkodą w znalezieniu genetycznej Ewy (tak mówi bodaj Minevra), być może była templariuszką albo spodobała się Desmondowi a by doszło do tego do czegokolwiek ma dojść musi podupczyć z kimś innym (właśnie genetyczną Ewą) ale to już tylko moje domysły.

Odnośnie drugiego spoilera, jabłko zaczęło synchronizować się z DNA Desmonda, on był przeznaczony do spotkania z jabłkiem, jego przodkowie mieli tylko doprowadzić do tego, więc jabłko nie miało przy nich pełnej mocy, nie pokazywało im wszystkiego. Byli 'narzędziami' które miały doprowadzić do spotkania Desmonda z jabłkiem. Nie można za bardzo mówić o tym, że twórcy sobie robią furtkę moim zdaniem, bo Brotherhood nigdy nie miał być ostatnią częścią więc jasnym było, że pozostaną pytania. Dla mnie AC ma najlepszą fabułę w historii gier, (na zasadzie: "podobasz mi się - nie spie*dol tego) jeżeli AC III lub ewentualna kontynuacja utrzyma poziom będziemy mieli do czynienia z jedną z najlepiej opowiedzianych historii (moim zdaniem najlepszą) w historii gier. W każdym bądź razie nie mogę doczekać się następnej części :D.

 

 

Tak nawiasem mówiąc kupiłem sobie na gwiazdkę Gran Turismo 5 i poza niemiłym pierwszym wrażeniem odnośnie instalacji (napis pozostało 30 sekund cieszy tylko przez pierwsze 10 minut) gra ogólnie wymiata :D.

Jak ktoś ma PSN to piszcie nicki, pododajemy się do znajomych. Mój nick HawkeyePL

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zacząłem grać w Gran Turismo 4 na PS2. Nie widzę nigdzie opcji grania jakiś samych mistrzostw, tylko opcja Gran Turismo mode, taka jakby kariera, której jeszcze nie rozgryzłem, trzeba najpierw przejść te licencje wszystkie, żeby móc się ścigać?

 

Drugie pytanie - we dwóch jak się gra na podzielonym ekranie to można tylko ten pojedynek? Żadnych mistrzostw czy nic?

Odnośnik do komentarza

Zacząłem grać w Gran Turismo 4 na PS2. Nie widzę nigdzie opcji grania jakiś samych mistrzostw, tylko opcja Gran Turismo mode, taka jakby kariera, której jeszcze nie rozgryzłem, trzeba najpierw przejść te licencje wszystkie, żeby móc się ścigać?

afair kilka pucharów i pojedynczych wyścigów, gdzie można zdobyć nowe auta, da się zagrać już na początku kariery. Zrobienie licencji jest jednak konieczne, na początku przynajmniej tych krajowych A i B, zapoznasz się trochę z grą i przy okazji odblokujesz nowe wyścigi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...