Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Prosze was, jeśli nie macie pojęcia co się dzieje w środowisku Zawiszy, to nie odzywajcie sie na ten temat, zwłaszcza kacpergawlo.

 

Co do Legii i ich niby 'brak dopingu w 1połowie', to radze się przysłuchać na powtórkach jak zawodnicy wychodzili na murawe.

 

Prosze was, nie strzelajcie takich farmaznow.

No to panie kumaty - był ten doping Legii czy nie było? Chętnie skonfrontuję ze znajomym, który był na meczu i zobaczymy kto "strzela farmazony" :)

 

Chyba wyraźnie napisałem, że był słyszalny, czyż nie? Moge napisac jeszcze raz.

Co do Legii i ich niby 'brak dopingu w 1połowie', to radze się przysłuchać na powtórkach jak zawodnicy wychodzili na murawe.

 

 

 

BTW chyba nawet rzucali bluzgami w strone kibiców Zawiszy, to jest info od mojego kumpla, który też był na meczu i siedział blisko sektora gości.

Odnośnik do komentarza

W Rosji jest patologia większa niż u nas w latach 90-tych. Tam mają wyspecjalizowane bojówki, trenujące rożne sztuki walki (głównie Sambo). Występuą flagi II rzeszy, pełno symboli zakazanych, racowiska są co kolejkę.. Nawet częśc kibiców na kibice.net nie chciałoby w Polsce takiej sytuacji jak na Rosji.

Odnośnik do komentarza

Prosze was, jeśli nie macie pojęcia co się dzieje w środowisku Zawiszy, to nie odzywajcie sie na ten temat, zwłaszcza kacpergawlo.

 

Co do Legii i ich niby 'brak dopingu w 1połowie', to radze się przysłuchać na powtórkach jak zawodnicy wychodzili na murawe.

 

Prosze was, nie strzelajcie takich farmaznow.

Pewnie dzieje się to samo, co i w środowiskach wielu innych klubów - kalectwo intelektualne. I stąd takie a nie inne zachowania.

Odnośnik do komentarza

Chociażby znać powody, dla których eskalacja napięć po dwóch stronach jest takowa. Rozumiem, że policja nie śpiewając, a delikatnie mówiąc "robiąca problemy" na każdym spotkaniu jest okej, nawet kiedy po prostu prewencyjnie sobie jebną gazem czy inne akcje "uprzedzające złe zachowanie"?

 

No i po raz kolejny wraca temat - obrażasz kibiców, obrażasz mnie, mówiąc "banda debili", nie zostajesz ukarany, więc równie dobrze mogę nazwać Ciebie jebanym frajerem, bo piszesz takie debilne posty. Tylko wtedy to będzie już zaczepka osobista, a pisząc o ogóle kibiców, do których ja się zaliczam to już nie? Ok, więc powiem, że wszyscy pracownicy TVN Turbo to jebani frajerzy, może w ten sposób uniknę kary, tak jak Ty.

 

Najłatwiej jest oceniać z jednej perspektywy. Przykład? Zamachy terrorystyczne, pewnie też sobie oceniasz jako tych złych, zabijających niewinnych ludzi, ale nie patrzysz na to pod kątem, że to właśnie do ich kraju się wpierdalają takie Stany Zjednoczone i po kilkuset latach tradycji, kultury innych rządów nagle mówią "tu będzie demokracja", ich jedyną szansą na pokazanie swojego problemu i walki z obcymi pozostał terroryzm, nie oceniam moralnie tego zachowania, ale rozumiem ich postępowanie, bronią się jak mogą. Tak samo w tym przypadku, chociaż skala inna, ale problem podobny, kibice mogą w większości przypadków tylko krzyczeć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli już stosujesz uogólnienia, to rób to z sensem. Jesteś kibicem Zawiszy, który krzyczał na meczu "huj do dupy psom"? Nie? To czemu niby odnosisz moje słowa do siebie? Nie napisałem ANI SŁOWA na temat policji, nie mówiąc już o pochwalnym więc powiedz skąd przypuszczenie "Rozumiem, że policja nie śpiewając, a delikatnie mówiąc "robiąca problemy" na każdym spotkaniu jest okej"? Skąd Ci się to wzięło?


To porównanie kibiców i terrorystów litościwie pominę, chociaż jest podobnie rozczulające jak porównywanie się do husarii albo powstańców warszawskich.

Odnośnik do komentarza

Kalectwo intelektualne to posiadają osoby, które wypowiadają się na tematy, o których nie mają pojęcia i oceniają je z zewnątrz.

OK, nie będę już mówił, że mordercy to źli ludzie, bo sam nie jestem mordercą.

jmk, czy ty właśnie porównałeś kibiców do terrorystów zabijających niewinnych ludzi (jednocześnie ich usprawiedliwiając)?!

Piękne auto zaoranie <3

Odnośnik do komentarza

Po raz kolejny wchodzicie do czyjegos domu w buciorach i rozstawiacie domownikow po katach.

 

Co ty wlasnie teraz napisales, Czarls? :D Proponuje inne rozwiazanie - w ogole nie chodzmy na mecze - problemy rozwiaza sie same.

 

PS Vami - dlaczego zioniesz nienawiscia w stosunku do zusu/lewakow/panstwa. Jak mozesz? To takie SAD :(

 

PS2 nie wykrecaj sie czasem jakims stronieniem od przemocy bo znajde Twoje peany na czesc goscia, ktory wlecial awionetka w jakis rzadowy(bodajze) budynek :)

Odnośnik do komentarza
Po raz kolejny wchodzicie do czyjegos domu w buciorach i rozstawiacie domownikow po katach.

Masz racje, ja tez uwazam, ze jak wchodzisz na nie swoj teren, to niejako przyjmujesz reguly gospodarza. Jak na zarzadzanym przez siebie stadionie zakazuje palenia rac, to nie palisz, jak zabrania zaslaniac twarzy, to nie zaslaniasz, jak nie zyczy sobie transparentow politycznych czy PDW, to takich nie rozwieszasz... oh wait...

 

 

Proponuje inne rozwiazanie - w ogole nie chodzmy na mecze - problemy rozwiaza sie same.

Idzmy dalej - w ogole nie grajmy meczow! Naprawde chcesz rozmawiac na tym poziomie?

Odnośnik do komentarza

Kalectwo intelektualne to posiadają osoby, które wypowiadają się na tematy, o których nie mają pojęcia i oceniają je z zewnątrz.

Rozumiem, że jak kibice pośpiewali "chuj w dupę psom" to zajebiście dowalili policji :D Dla mnie skandalicznym jest tekst o wchodzeniu z butami do czyjegoś domu, bo ja w ramach pracy muszę jeździć na mecze i cholernie przeszkadzają mi osobniki śpiewające tego typu hasła. I tak, jest to kalectwo intelektualne. Jeśli kibicom naprawdę zależałoby na ukróceniu działań policji to zachowywali by się kulturalnie, nie byłoby wtedy przyzwolenia społeczeństwa na ich gnębienie.

Odnośnik do komentarza

I gdzie siadasz w ramach tej pracy? Ja wolę towarzystwo zorganizowanych morderców kiboli od pobytu wśród "ekspertów" kwitujących każde zagranie piłkarza kurwą, pedałem, jebanym pedałem, rudym chujem, chujem, łysą kurwą itd.

 

U nas (w Szczecinie) bluzgi z młyna pojawiają się sporadycznie. Zresztą mecz Zawiszy to pierwszy taki incydent (oprawa + natężenie bluzgów) w przeciągu 14 kolejek ligowych, czyli w 112 meczach. Wnioski wyciągnijcie sami.

Odnośnik do komentarza

Widocznie nie mają jak inaczej wygłosić swych żali. Też był transparent o 'Pupci, rurku, pęchęrzu i naplecie' (link dla niewtajemniczonych http://kibicowskiezycie.pl/3816,UWAGA_Policyjne_łajzy_zasiadają_wśród_nas). Uprzykrzają im życie m.in niedawno, chyba w meczu z Pogonią(?) nie wpuścili oprawy i ultrasów przed meczem. Potem ta inwigilacja ze strony ów panów, co widocznie ich poddenerwowało. Potem się dziwią, że frekwencja jest mała, że ludzie wolą pójść na żużel, siatke, bo tam jest mniej agresji/wulgaryzmów i się nie dziwie, bo nie chciałbym, żeby np. moje dziecko słuchało takiego języka.

 

Niektórzy z nich, chyba jeszcze nie wiedzą, że komuna się skończyła.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...