Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Identyfikuje się z KLUBEM a nie z kibicami i mam W DUPIE co ci kibice kiedy i komu zrobili. Rozumiesz? I nikomu nic do tego.

 

Czy Ci się to podoba czy nie, nie ma czegoś takiego jak identyfikowanie się z klubem bez identyfikowania się z kibicami. Kibice to nierozerwalna część historii klubu, tej jasnej i tej ciemnej. Jeśli mówisz, że identyfikujesz się np. z Vicenzą, ale masz wyjebane na jej kibiców, to Twoja identyfikacja jest zwyczajną brednią.

Jak Twój mózg nie rozróżnia pojęć "klub" i "kibic", to sobie sprawdź definicje tych słów w słowniku. Poza tym chyba każdy sam decyduje o tym z czym się identyfikuje.

Odnośnik do komentarza
Mój mózg radzi sobie świetnie, czego nie można powiedzieć o Twoim patrząc na Twoje wpisy w tym temacie.

Już pomijając Twoją absurdalną tezę o obowiązku utożsamiania się z kibicami w razie utożsamiania się z klubem, to mam dla Ciebie zagwozdkę:

Paolo Maldini kończy karierę. Banda baranów (debili, kretynów, brak mi wulgaryzmów na określenie ich) gwiżdże na niego przy okazji pożegnania na San Siro wystawiając idiotyczne transparenty, a przy okazji druga część kibiców daje mu owację na stojąco.

Pytanie:

Z kim muszę się Twoim zdaniem identyfikować, by móc identyfikować się z klubem? Bo fani Milanu są cholernie podzieleni na wiele różnych sposobów.

Odnośnik do komentarza

Identyfikuje się z KLUBEM a nie z kibicami i mam W DUPIE co ci kibice kiedy i komu zrobili. Rozumiesz? I nikomu nic do tego.

 

Czy Ci się to podoba czy nie, nie ma czegoś takiego jak identyfikowanie się z klubem bez identyfikowania się z kibicami. Kibice to nierozerwalna część historii klubu, tej jasnej i tej ciemnej. Jeśli mówisz, że identyfikujesz się np. z Vicenzą, ale masz wyjebane na jej kibiców, to Twoja identyfikacja jest zwyczajną brednią.

 

Wiekszych bzdur dawno nie czytalem. Dla mnie kibice to nie klub, dla mnie kibice to.. kibice. moge identyfikowac sie z zawodnikami, trenerami, ale na pewno nie z kibicami.

Odnośnik do komentarza

Zaczynam powoli rozumieć, że niektórzy nie mają siły wpisywać się w tym temacie. Na szczęście mi nie zależy żeby zmieniać wasze zdanie. To wasza sprawa. Fuck it.

 

Gacek dla Ciebie absurd, dla mnie nie. Wyrażenie 'obowiązek' brzmi tu negatywnie. Ja wolę mówić, że jeżeli ktoś chce identyfikować się z klubem, to bierze go jako całość. Jego piłkarzy, jego historię, a co za tym idzie jego kibiców. Kibiców nie tylko obecnych, ale tych, którzy w przeszłości przychodzili na stadion wspierać swój klub. Dajesz przykład, to Ci odpowiadam. Idiotów na stadionach nie brakuje. Ba, większa szansa trafienia na debila na stadionie niż podczas spaceru w centrum miasta. Nic się na to nie poradzi. To nie tenis ziemny. Ten sport często przyciąga takich, a nie innych ludzi. Ale tak jak pisałem, chodzi o ruch kibicowski i jego przywiązanie klubu przez wszystkie lata jego istnienia. Incydenty się niestety zdarzają. Myślisz, że ja byłem zadowolony jak u nas płocie banda jełopów wieszała "Roger, nigdy nie będziesz Polakiem"? Pytasz mnie z kim masz się identyfikować. Identyfikuj się np. z tymi blisko 100 tysiącami, którzy w 1989 pojechali na finał PE do Barcelony. To piękna karta Milanu, klubu jak i ruchu kibicowskiego z nim nierozerwalnie związanego. Zaprzeczysz?

 

Vami, zawodnicy cacy, trenerzy cacy, kibice beee. W takim razie dwie uwagi. Primo, mecze oglądaj w telewizji. Stadiony niegodne Cię gościć. Secundo, nie wypowiadaj się w tym temacie. Jeśli chodzi o dialog z Twoją osobą tutaj... EOT.

Odnośnik do komentarza

 

Vami, zawodnicy cacy, trenerzy cacy, kibice beee. W takim razie dwie uwagi. Primo, mecze oglądaj w telewizji. Stadiony niegodne Cię gościć. Secundo, nie wypowiadaj się w tym temacie. Jeśli chodzi o dialog z Twoją osobą tutaj... EOT.

 

? Nigdzie nie napisałem "kibice bee". Najwyżej bandyci bee. No i ci, co aprobują taką sytuajcę jak jest też be. Stadion godne gościć mnie i wszystkich, którzy przestrzegają prawa i nie sieją nienawiści. Będę się wypowiadał, czy chcesz tego czy nie. Nie muszę i nie chcę się identyfikować z kibicami. To tak jakby na każdego Niemca patrzeć jak na nazistę. Na szczęście poznałem trochę Niemców i ŻADEN nawet nie wiedział kim jest Erica Stenbach:)

Odnośnik do komentarza

Ale co patologiczne zjawiska maja wspólnego z kibicami polskich klubów? Wpierdziel możesz dostać wszędzie, za cokolwiek. Od ludzi tego samego pokroju co za szal...Przykład: W Szczecinie była umówiona już ustawka kibiców.. Barcelony i Realu (polskich), PDK jeśli chodzi o to, czemu nie doszło do skutku, ale : :lol:

 

Zresztą tutaj tak wyzywacie na wulgaryzmu i agresywnych ludzi, a sami mówicie co drugie słowo niecenzuralne, ba nawet piszecie je na forum, gdzie emocje opanować można... :D

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Na meczu Wisły malutka grupka Odense zaczyna cieszyć się po zdobytej bramce. Podchodzi steward i każe im siadać. Dobrze że nie zabronił im klaskać albo odzywać się do siebie. Debilizm.

Odnośnik do komentarza

Podobno półmózgi z Poznania(mówię tylko o określonej grupie ludzi) bojkotują doping, ponieważ jakiś matoł chciał prowadzić doping z miejsca które nie jest do tego przeznaczone. On chyba nie rozumie, że to nie on jest władcą i panem na stadionie, tylko administrator obiektu, którego polecenia wykonują stewardzi.

Odnośnik do komentarza

Nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj.

To powiedz wszystkim o co chodzi albo sam sie nie wypowiadaj i daruj sobie na przyszlosc takie teksty.

 

Jak sie chlopu zachcialo dopingowac z plotu to teraz ma klopot :>

 

Zamknij się na Amen jak nie wiesz o co chodzi. Usłyszy taki od matki brata wujka ciotki od strony ojca i sieje ferment.

Jak wyzej, wytlumacz o co chodzi albo nie mow nic.

Odnośnik do komentarza

Podobno półmózgi z Poznania(mówię tylko o określonej grupie ludzi) bojkotują doping, ponieważ jakiś matoł chciał prowadzić doping z miejsca które nie jest do tego przeznaczone. On chyba nie rozumie, że to nie on jest władcą i panem na stadionie, tylko administrator obiektu, którego polecenia wykonują stewardzi.

Nie ma to jak cwaniakować i obrażać z przed monitora. Raport poszedł.

 

Proponuje poczytać o represjach na kibicach jakie są ostatnio robione. Jakoś nikt nie skomentował mojego postu z przedrukiem sytuacji z Kielc (kilka dni temu dodany). Może wtedy zrozumiesz dlaczego prowadzony jest protest. Zacznij od tego. Potem walnij baranka i przeczytaj to Jeśli jeszcze nie skumałeś to proponuje przeczytać to, ale czytaj wszystko dokładnie i po 2 razy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...