Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

"O jest na nas nagonka, tłuką niemiłosiernie za byle co, można dostać zakaz stadionowy! To ja sobie wejdę na płot....." No idiota... Już raz to pisałem, ale napisze drugi raz, k***a to jest wbieganie snajperowi pod karabin i płacz z powodu tego, że nas trafił. Może zróbcie sobie bojkot robienia rzeczy głupich i uda się przetrwać?

Dla niektórych to głupota, dla innych pasja. Ale spoko, to taki znak czasów - na MTV też kiedyś puszczali muzykę :-) AGAINST MODERN FOOTBALL.

Odnośnik do komentarza

"O jest na nas nagonka, tłuką niemiłosiernie za byle co, można dostać zakaz stadionowy! To ja sobie wejdę na płot....." No idiota... Już raz to pisałem, ale napisze drugi raz, k***a to jest wbieganie snajperowi pod karabin i płacz z powodu tego, że nas trafił. Może zróbcie sobie bojkot robienia rzeczy głupich i uda się przetrwać?

Dla niektórych to głupota, dla innych pasja. Ale spoko, to taki znak czasów - na MTV też kiedyś puszczali muzykę :-) AGAINST MODERN FOOTBALL.

Wlazenie na ploty to pasja? Sprawa jest prosta jak budowa cepa - nie ma podestu, dopingujemy z trybun. Ja tez bym mogl sobie na Legii wdrapac sie na plot, ale specjalnie by mnie nie zdziwilo gdyby mnie stamtad zdjeli...

 

Ja doskonale rozumiem o co Wam chodzi i jak byscie chcieli zeby bylo, ale szalone lata dziewiecdziesiate juz nie wroca - deal with it. Bylo minelo i krzyczenie against modern football raczej niewiele zmieni.

Odnośnik do komentarza

To kwestia sposobu podejścia do norm i zasad panujących w państwie. Jeden uzna, że wejście na płot to nic złego (nawet, albo szczególnie wtedy, kiedy jest to zakazane), a drugi uzna że może sobie coś zabrać ze sklepu z pamiątkami, bo dlaczego ktoś go ma zmuszać do płacenia. Trzeci sobie kogoś pobije, no bo jak to - w imię czego ma mi ktoś zabraniać używania MOICH!!!!1111 pięści; i tak dalej...

 

Jeśli coś jest zakazane, to mogę się z tym nie zgadzać, mogę oprotestować i pozwać, ale dopóki decyzja nie zostanie uchylona, to trzeba jej przestrzegać i koniec.

 

Natomiast inną zupełnie kwestią jest KARA - bo można dać zakaz na powiedzmy 5 spotkań i bez kary finansowej, natomiast recydywę wyciąć równo z trawą (trybuną).

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, że Brudi miał rację z tym snajperem.

 

Policyjni strzelcy wyborowi rozmieszczeni na stadionach piłkarskich będą mogli użyć broni w razie bezpośredniego zagrożenia życia ludzkiego.

 

Kilkudziesięciu najlepszych policyjnych snajperów z grup antyterrorystycznych przygotowuje się do zabezpieczenia Euro 2012 - dowiedziała się "Rzeczpospolita". Jednym z testów dla części z nich był niedawny mecz Polska-Niemcy, który odbył się w Gdańsku. Kilku z nich z karabinami snajperskimi, przez celowniki optyczne przez całe spotkanie przeczesywało tłum kibiców w poszukiwaniu zagrożenia.

 

Informacje "Rz" potwierdza Mariusz Sokołowski, rzecznik Komendy Głównej Policji. - Policja cały czas ćwiczy różne elementy zabezpieczenia - przyznaje. - Podczas Euro pod względem antyterrorystycznym będzie zabezpieczony każdy stadion. Jeśli zaistnieje taka potrzeba będą też snajperzy - podkreśla. Dodaje, że strzelcy wyborowi są używani podczas zabezpieczenia każdej większej imprezy w Polsce.

 

Zgodnie z przepisami snajperzy będą mogli użyć broni w przypadku bezpośredniego zagrożenia życia ludzkiego. -Ich rolą jest też obserwowanie terenu, czasem nawet najlepszy sprzęt do monitoringu może bowiem zawieść - zaznacza Sokołowski.

 

Uczestniczący w przygotowaniach do Euro 2012 policyjni strzelcy będą używać m.in. przekazanych rok temu przez Centralne Biuro Antykorupcyjne dwóch najnowocześniejszych karabinów snajperskich Accuracy kaliber 308 Win i 338 Mag z celownikami S&B 3. Każdy z nich jest wart ponad 160 tys. zł.

 

http://www.rp.pl/art...-Euro-2012.html

 

E: Nie ma co, teraz mogę czuć się naprawdę bezpiecznie wiedząc, że ktoś ma mnie na celowniku. Ufff jak to dobrze, że państwo tak o nas dba.

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, że Brudi miał rację z tym snajperem.

 

Policyjni strzelcy wyborowi rozmieszczeni na stadionach piłkarskich będą mogli użyć broni w razie bezpośredniego zagrożenia życia ludzkiego.

 

Kilkudziesięciu najlepszych policyjnych snajperów z grup antyterrorystycznych przygotowuje się do zabezpieczenia Euro 2012 - dowiedziała się "Rzeczpospolita". Jednym z testów dla części z nich był niedawny mecz Polska-Niemcy, który odbył się w Gdańsku. Kilku z nich z karabinami snajperskimi, przez celowniki optyczne przez całe spotkanie przeczesywało tłum kibiców w poszukiwaniu zagrożenia.

 

Informacje "Rz" potwierdza Mariusz Sokołowski, rzecznik Komendy Głównej Policji. - Policja cały czas ćwiczy różne elementy zabezpieczenia - przyznaje. - Podczas Euro pod względem antyterrorystycznym będzie zabezpieczony każdy stadion. Jeśli zaistnieje taka potrzeba będą też snajperzy - podkreśla. Dodaje, że strzelcy wyborowi są używani podczas zabezpieczenia każdej większej imprezy w Polsce.

 

Zgodnie z przepisami snajperzy będą mogli użyć broni w przypadku bezpośredniego zagrożenia życia ludzkiego. -Ich rolą jest też obserwowanie terenu, czasem nawet najlepszy sprzęt do monitoringu może bowiem zawieść - zaznacza Sokołowski.

 

Uczestniczący w przygotowaniach do Euro 2012 policyjni strzelcy będą używać m.in. przekazanych rok temu przez Centralne Biuro Antykorupcyjne dwóch najnowocześniejszych karabinów snajperskich Accuracy kaliber 308 Win i 338 Mag z celownikami S&B 3. Każdy z nich jest wart ponad 160 tys. zł.

 

http://www.rp.pl/art...-Euro-2012.html

 

E: Nie ma co, teraz mogę czuć się naprawdę bezpiecznie wiedząc, że ktoś ma mnie na celowniku. Ufff jak to dobrze, że państwo tak o nas dba.

Nie no, spoko. Zostawmy stadiony bez nadzoru, w razie ataku terrorystycznego kibole jako prawdziwi patrioci na pewno nas obronią. :)

Odnośnik do komentarza

Bez nadzoru? :lol: Nawet w ekstraklasie na każdej trybunie znajdziesz kilku(nastu) tajniaków, którzy pilnują porządku. Dodając do tego ochronę i policję w stanie gotowości faktycznie wszystko odbywa się bez jakiejkolwiek kontroli. Jak można celować w obywateli?? Niech wkraczają do akcji, gdy zajdzie takie podejrzenie. Podczas meczu towarzyskiego 'jeździli' po trybunach celując w ludzi. Postępowcy... W imię walki z terroryzmem dacie sobie wmówić wszystko. Wielki Brat czuwa :-)

 

no skoro planujesz atak terrorystyczny to chyba musiałeś to brać pod uwagę w swoim planie?

To do mnie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...