Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam oryginalny klucz do FM2009(sprzedałem grę koledze), i wcześniej odinstalowałem FM-a z dysku. A więc na jeszcze 4 komputerach można użyć owego klucza i teraz mam pytanie(mam nadzieję, nie grożace banem): czy jeśli ściagnę grę z neta i wpiszę ten klucz licencyjny, to będę mógł cieszyć się w pełni legalnym programem??? Czy jednak nie do końca będzie to samo? Proszę o pewną odpowiedź...

Odnośnik do komentarza

OK, dostalem dzisiaj ta smieszna gre i poki co mam wrazenie ze to jest 40 zl wyjebanych w bloto. Jeszcze jej dobrze nie zainstalowalem a juz zdazylem sie wkurzyc grubo. Sa dwa pytania:

 

1) jak to zainstalowac NORMALNIE? Jak instaluje przez steam to ten kretynski soft zaczyna mi sciagac FM-a :picard: - nie wiem po ch... skoro mam go na DVD... Co on wogole sciaga? Jak istaluje z opcja aktywacji przez tel (w kazdym razie nie przez steam) to wogole mi sie zadna aktywacja nie wlacza. Nawet mi instalator nie tworzy skrotow do gry. Nic.

 

2) Skad i jakim cudem ta gra wie jak mam na imie i nazwisko i jaka jest moja data urodzenia. Wlaczylem nowa gre i tam byl juz moj profil menedzerski z prawidlowa data ur i nazwiskiem?? WTF?? :qwa::|:ke:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam!

Mam problem. Otwieram FMRTE v2.0.0311, naciskam 'Load Game' i wyświetla mi sie taki napis:

 

FMRTE didnt detect FM/WSM 2009 running

 

Może miał ktoś taki problem lub wie co mogę z tym zrobić?

 

Proszę o jak najszybszą odpowiedź, bo bardzo mi na tym zależy :) Wcześniej wszystko było OK, a wczoraj nagle takie coś :/

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Gram z kolegą w sieci. I ma on następny sezon strasznie duże wymagania klubu co do zajęcia miejsca w lidze.Baraże Champioship. Jeśli go zwolnią czy można jakimś edytorem czasu rzeczywistego ponownie go zatrudnić w tym samym klubie?

Ogólnie dla mnie to przyjemność prowadzić swój klub od początku do końca ze swoimi graczami nie zmieniając go. Jednak czasami jakiś sezon jest nieudany. Czy można to jakoś oszukać i np zmienić zaufanie i zadowolenia zarządu albo ponownie po zwolnieniu się zatrudnić. nie jestem fanem zapisz i wczytaj. Stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...