Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc.

Otoz mam problem techniczny z FM. Kupilem gre oryginalna i zainstalowalem ja na swoim kompie. Pozniej udostepnilem swoj klucz jeszcze na dwa kompy moich kolegow (z tego co sie orientuje to wlasnie do 3 uzytkownikow mozna zarejestrowac na jeden klucz). Teraz kupilem nowego kompa i chcialem zainstalowac sobie gre na nowym. Zalogowalem sie na STEAM na starym swoim loginie i probowalem zainstalowac gre. Niestety STEAM pokazuje mi komunikat, ze ten klucz jest przypisany do innego konta na STEAM, a do mojego nie. Czy ktos moze poradzic co z tym fantem zrobic? Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Otoz skladalo sie tak, ze mieszkali bo ja wynajmowalem duzy dom w Anglii i mieszkalismy razem. Sam dla siebie nie potrzebowalem 4 sypialni ;) Oni juz pol roku temu wrocili do Polski, a ja zostalem z gra, ktorej nie moge przeinstalowac na swoj komp.

 

Na Twoim miejscu zacząłbym się zastanawiać, ilu kumplom Twoi kumple udostępnili ten klucz i po ile chodził na Allegro.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem gdzie to napisac, czy do kacika depresyjnego czy tu:) Gram Fc koeln i chciałem sie wyżalic. W drugim sezonie gry kiedy przed sezonem obstawiano, ze spadne to moja druzyna zdobyla mistrzostwo niemiec. Teraz moj prezes chcial, zebym obronił tytuł. Jestem na 12 miejscu po 14 kolejkach i nie zanosi sie zeby cos sie poprawiło. W druzynie nie ma kolektywu, a postacie wyrózniające sie w poprzednim sezonie grają piach. Zadna taktyka nie jest dobra. Czy u siebie czy na wyjezdzie i tak przegrywam. Przy podpisywaniu kontraktu z jakims pilkarzem moj scaut pisał, ze jest to klasowy zawodnik i mial powiedzmy 6*, ale juz w raporcie o druzynie ten zawodnik ma tych gwiazdek 2. Czy opinia asystenta i scouta moze sie tak bardzo róznic. Czuje, ze do rundy wiosennej nie doczekam mimo tego, ze moj zespół stac na lepsze rezultaty. Czy oni grają przeciwko mojej osobie?? Dzieki za wysluchanie. Juz mi lepiej:)

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem gdzie to napisac, czy do kacika depresyjnego czy tu:) Gram Fc koeln i chciałem sie wyżalic. W drugim sezonie gry kiedy przed sezonem obstawiano, ze spadne to moja druzyna zdobyla mistrzostwo niemiec. Teraz moj prezes chcial, zebym obronił tytuł. Jestem na 12 miejscu po 14 kolejkach i nie zanosi sie zeby cos sie poprawiło. W druzynie nie ma kolektywu, a postacie wyrózniające sie w poprzednim sezonie grają piach. Zadna taktyka nie jest dobra. Czy u siebie czy na wyjezdzie i tak przegrywam. Przy podpisywaniu kontraktu z jakims pilkarzem moj scaut pisał, ze jest to klasowy zawodnik i mial powiedzmy 6*, ale juz w raporcie o druzynie ten zawodnik ma tych gwiazdek 2. Czy opinia asystenta i scouta moze sie tak bardzo róznic. Czuje, ze do rundy wiosennej nie doczekam mimo tego, ze moj zespół stac na lepsze rezultaty. Czy oni grają przeciwko mojej osobie?? Dzieki za wysluchanie. Juz mi lepiej:)

Za dużo transferów, zbyt częste zmiany taktyki i składu, zmiana reakcji AI na twój zespół, przyczyn może być wiele.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...