Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

3 pytania:

1) Chcę rozpocząć grę jako trener reprezentacji Polski. Gdzie mogę znależźć opcję, która pomorze mi w tym?

2)Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, kiedy ewentualnie pojawi się uaktualnienie do FMa, zawierające wszystkie aktualne składy po letnim okienku transferowym (czyli po pierwszym września)?

3) I gdzie mogłabym je znaleźć?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

sciagnelam najnowzszy update zawierajacy obecne sklady

gdzie go mam wypakowaC?

 

 

Moje dokumenty/Football Manager 2009/db/

 

Przy tworzeniu nowej gry z listy wybierz pobraną bazę.

 

nie wyświetliła mi się ta baza danych, chociaż ją przekopiowałam

może to dlatego, że jak ściągnęłam, to przy wypakowywaniu jakiś błąd wyskoczył?

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś wytłumaczyć jak w FM2009 jest robiony ranking klubów ? Grałem Racing de Lens, zająłem 3 miejsce w lidze, półfinał dwóch pucharów i łącznie dostałem 5.142 pkt. Grałem Boltonem, zająłem 12 miejsce w lidze i półfinał kraju i otrzymałem 4.121 pkt. (wiem, że różnica zależy od ligi) Pytanie - jakim cudem te kluby miały w poprzednich latach po 13.212 czy 15.213 punktów ?! :o

Odnośnik do komentarza

nie wyświetliła mi się ta baza danych, chociaż ją przekopiowałam

może to dlatego, że jak ściągnęłam, to przy wypakowywaniu jakiś błąd wyskoczył?

 

 

Spróbuj ściągnąć jeszcze raz, pewnie to błąd CRC. Jeśli nie pomoże, to spóruj wypakować innym programem, np. 7-zip'em, jeśli używasz WinRAR'a.

Odnośnik do komentarza

Chcę wysłać scouta do Ameryki Południowej, zaznaczam region jego filtrowania, a tam tylko Europa i ligi które wybrałam.

Dlaczego tak jest?

 

Bo nie masz tyle kasy, zeby wyslac ich dalej. Jesli sie wzbogacisz, zarzad pozwoli Ci wysylac scoutow do Ameryki Pd. Licza sie tez sukcesy jakies, chociaz pewnie z czasem i tak one doskoncza same. Ale jak grasz srednim klubem, to od razu nie mozesz wysylac scouta gdzie chcesz, nie ma tak dobrze ;P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

możesz sobie zdobyć poczwórną koronę na podwórku krajowym, ale ranking jest robiony na podstawie europejskich pucharów

 

No i dziękuje bardzo za konkretną odpowiedź :)

 

 

Chciałbym się jeszcze zapytać, czy jest jakiś sposób, aby nakłonić zarząd, aby wyszukiwał/proponował mi kluby SPOZA Anglii ? Gram Boltonem i jedynie propozycje klubów filialnych dostaje z terenu UK (Coca Cola League 2, Irlandzka Ekstraklasa) - czy można to jakoś zmienić? Czy sam mogę proponować kluby filialne lub pytać się klubów o nawiązanie współpracy? Jeżeli tak to jak to zrobić?

 

Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Chcę wysłać scouta do Ameryki Południowej, zaznaczam region jego filtrowania, a tam tylko Europa i ligi które wybrałam.

Dlaczego tak jest?

 

Bo nie masz tyle kasy, zeby wyslac ich dalej. Jesli sie wzbogacisz, zarzad pozwoli Ci wysylac scoutow do Ameryki Pd. Licza sie tez sukcesy jakies, chociaz pewnie z czasem i tak one doskoncza same. Ale jak grasz srednim klubem, to od razu nie mozesz wysylac scouta gdzie chcesz, nie ma tak dobrze ;P

 

Pozdrawiam

Większość zależy od reputacji klubu i trochę od ligi, w której grasz. Nawet jak masz miliard euro a masz niską reputację to nie wyślesz scouta poza własne podwórko. To się nazywa realizm scoutingu w FM'ie :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...