Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie.Jak kiedys gralem w fm-a 09 to wydawalo mi sie ze jak skladalem oferte byla mozliwosc zaznaczenia jawnosci negocjacji.A teraz jak gram Lechem to nie ma takiej mozliosci.Dobrze kojarze?Jesli tak to w jakich wypadkach mozna uzywac tej opcji.

 

Z gory dziekuje za odpowiedz.

 

A nie jest tak, jak dostajesz ofertę ?

Odnośnik do komentarza

Gram Wisłą

Zaczynająć grę mialem reputacje 5500

wygralem lige, puchar polski, puchar ekstrakalsy bylem w fazie grupowej LM,

Zarzad jestz adowolony ze mnie sciagnelem kilku dobrych grajkow:

R.Lewandowski , wawrzyniak, majewski, stachowiak, rybus, itd

mam grudzien 2009 reputacja klubu okolo 5300

i ciagle spada w tym roku tez LM

wygrana z ajaxem 2 remisy z bordo w fazie grupowej w lidze niepokonany jestem

Czemu reputacja mi ciagle spada?

co mamz robic by sie zwiekszala?

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Czy ma ktoś może pełną rozpiskę po ilu latach zawodnik może otrzymać obywatelstwo danego kraju?

Czy ma ktoś może pełną rozpiskę ilu w drużynie może być obcokrajowców? Zdziwiłem się trochę, bo z tego co pamiętam to chyba we Francji ograniczenie wynosiło 5, a teraz w Ligue2 jest zniżona do 2.

Odnośnik do komentarza

Dodałem odpowiedni wpis z taką właśnie rozpiską w FAQ, zapraszam.

 

FAQ

Zgubiłeś Wielką Brytanię - proces trwa tam 1825dni (5 lat).

 

 

Przy okazji ponawiam moje pytanie. Co zrobić aby tworzyły się backupy save'ów? Właśnie straciłem prawie cały sezon gry przez save, więc tym bardziej zależy mi na poznaniu rozwiązania. Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza

w czasie zapisywania tworzy sie plik o nazwie Twojego save'a z dopiskiem (backup) gdyby coś poszło źle... jeśli chodzi Ci o coś innego, to po prostu ręcznie zapisuj do kilku plików albo ustaw zapis wielokrotny w opcjach (do 3 albo 5 plikow)

Odnośnik do komentarza

w czasie zapisywania tworzy sie plik o nazwie Twojego save'a z dopiskiem (backup) gdyby coś poszło źle... jeśli chodzi Ci o coś innego, to po prostu ręcznie zapisuj do kilku plików albo ustaw zapis wielokrotny w opcjach (do 3 albo 5 plikow)

Właśnie chodzi o to, że zapis wielokrotny mam włączony, do trzech plików. na starym save'ie zapisy się tworzyły, na nowym już niestety nie. Kiedy padł mi save, backup też się nie utworzył, gra niby działała dalej, ale po ponownym uruchomieniu już nie mogłem załadować zapisu. Na szczęście sam zrobiłem kilka miesięcy wcześniej backup...

Zapis wielokrotny ma coś wspólnego z Autozapisem i jego częstotliwością?

Odnośnik do komentarza

Od czego zależy czy zawodnik będzie w naszym klubie grał dobrze czy źle? Bo kupiłem napastnika do lecha CA miał ponad 140 artrybuty też niezłe teoretycznie najlepszy napastnik w drużynie, a grał jak kaleka z 20 meczy 0 goli masakra, a potem np kupiłem takiego Edersona z athletico paranaense (130 CA) i w ciągu raptem 50 meczu strzlił ponad 50 goli! Dziwne to jest w tym 2009 wie ktoś od czego zależy jak dany zawodnik będzie grał bo dość mam nietrafionych transferów? Dziwiło mnie z jaką łatwością te gole strzelał Ederson co miał piłkę to strzał obok bramkarza i GOOOL

Odnośnik do komentarza

Może miał niską adaptację lub stałość formy? W grę wchodzą także złe ustawienia pod tego gracza, niskie morale, niezadowolenie z intensywności treningu.

Jak kupujesz kogoś z zagranicy, przyzwyczajonego do innego stylu gry, to liczy się przede wszystkim zdolność do adaptacji. Możesz mieć zawodnika ze świetnymi atrybutami, lecz będzie grał słabo, bo nie potrafi utrzymać formy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...