Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

No i zna ktoś odpowiedź na to pytanie jak usunąć te "szare koszulki" spod wgranych przeze mnie kitsów?

 

Chodzi o to (chyba), ze trzeba sciagnac stroje "dafaultowe" tez, dla danego rodzaju strojow jakie masz w grze; np. znalazlem takie dla stylu SS_08 Tutaj I jesli sciagniesz pozostale stroje w takim samym stylu jak ten "default" to nie powinno byc problemu z szarymi koszulkami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja też mam kilka pytań dotyczących FM09. Tylko mnie nie wyśmiejcie, jestem dość zielony w niektórych kwestiach.

 

1. Trening juniorów: czy warto sprowadzać do klubu młodych zawodników z wysokim PA ale niskim CA. Jakie są szanse, że z młodzika z PA 199 wyrośnie światowa gwiazda??

2. Trening: jaki polecacie trening dla juniorów. Obecnie korzystam z Tug'a. Jest coś lepszego??

3. Trenerzy: jaki powinienem mieć poziom trenerów w drużynie takiej jak Tottenham? Środek treningowy maksymalnie rozwinięty.

4. Finanse klubu: co zrobić, aby nie tracić po 1mln Ł miesięcznie?? Do limitu budżetu płacowego brakuje mi kilkaset tysięcy, na transferach też zazwyczaj wychodzę na 0 w każdym sezonie, posiadam kilka klubów filialnych, jednak co miesiąc mam minimum kilkuset tysięczną stratę. Wychodzę na plus tylko dzięki zyskom z transmisji i premiom za osiągnięcia.

5. Czy PA piłkarzy może się zmieniać?

6. W jakich okolicznościach klub może zmienić właściciela, oprócz bankructwa oczywiście??

 

Trochę tego sporo, jak sobie jeszcze coś przypomnę to dopiszę :P

 

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

 

 

@Lagren:

Wszystkie te warunki finansowe raczej spełniam, jednak co roku udaje mi się wyjść na plus tylko dzięki premiom za udział w LM. Jeśli chcę kupić jakiegoś dobrego zawodnika to innego muszę sprzedać...

 

Odnośnik do komentarza

1 Opłaca się. W takim klubie bardzo duża.

4 Wpływy z biletów, organizacja meczów towarzyskich przed sezonem. Gra w Lidze Mistrzów, kluby filialne(współpraca finansowa), pamiątki.

5 Mi się to jeszcze nie zdarzyło ale ponoć tak...

6 Jak prezes jest niezadowolony

 

@Prof- Zdarzyła Ci się taka sytuacja? :>

Odnośnik do komentarza

Ok. Dzięki wszystkim za pomoc ;)

 

 

 

Mam jeszcze jedno pytanie ;)

 

Przez trzy sezony prowadziłem Koronę Kielce, kiedy dostałem ofertę z Tottenhamu przeszedłem od razy :D Stworzyłem nowy zapis, i tu pojawia się kłopot. Od trzech sezonów FM nie tworzy backupów save'a. W opcjach nic nie zmieniałem od początku gry, mam ustawiony zapis wielokrotny do trzech plików. Kiedy prowadziłem Koronę zapisywało się normalnie, pojawiły się pliki Korona (V2) i (V3). A teraz nic...

Wie ktoś co zrobić, żeby backupy robiły się normalnie??

Odnośnik do komentarza

A od czego to zależy? Narodowości menedżera? sztabu szkoleniowego?

 

Przede wszystkim od 'narodowości' miasta w którym klub ma siedzibę (stąd walijscy juniorzy w Cardiff), później już jest mętniej: od narodowości sztabu/menedżera, znajomości kraju/regionu, klubów satelickich, a nawet zaobserwowano zależność między sparingami między sezonami (tournee) w innych krajach a narodowościami juniorów. A tak naprawdę, to poza pierwszym wymienionym nie ma pewności, reszta to przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam maly problem, a mianowicie po zainstalowaniu patcha 9.3.0 włączam gre, zapisuje i kiedy wczytuje save'a juz nie moge prowadzić drużyny. Po prostu mam nieaktywny przycisk mendżer i zakładki. Można temu jakoś zaradzić ?

 

Odinstalowalem juz poraz któryś i ku mojemu zdziwieniu na patchu 9.0.1 ( na ktorym grałem od początku ) takze nie moge prowadzić drużyny po wczytaniu save'a. Jakieś porady , domysły ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam maly problem, a mianowicie po zainstalowaniu patcha 9.3.0 włączam gre, zapisuje i kiedy wczytuje save'a juz nie moge prowadzić drużyny. Po prostu mam nieaktywny przycisk mendżer i zakładki. Można temu jakoś zaradzić ?

 

Odinstalowalem juz poraz któryś i ku mojemu zdziwieniu na patchu 9.0.1 ( na ktorym grałem od początku ) takze nie moge prowadzić drużyny po wczytaniu save'a. Jakieś porady , domysły ?

 

ehh juz mam dosyc tego :/ po reinstalce i bez juz instalowania jakiegokolwiek patcha , także po wczytaniu save'a nie można grać. Lipa

Odnośnik do komentarza

nie orientuje sie ktoś może czy jest jakiś sposób aby w podglądzie atrybutów piłkarza... były one w polskiej wersji ustawione tak jak w angielskiej ? tzn one chyba są ustawiane alfabetycznie ale chcialbym zeby kolejnosc byla taka jak w angielskiej bo mi poprostu tak jest wygodniej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...