Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

wypozyczenia ?

chcac wypozyczyc jakiegos zawodnika oferuje go innym klubum - ze moge go sprowadzic spowrotem, moze grac vs moj zespol np prawda?

wiec wypozyczam sobie kolesia za 1mln np bo mam 2 innych niezlych ale nie chce tamtego sprzedawac - i pojawia sie problem! ja chce tylko wypozyczyc! a jak go wypozyczam to mi pisze cos typu: jako czesc umowy xxxxx moze wykupic tego zawodnika w trakcie jego wypozyczenia - to ja sie pytam ZE CO ? ZE JAK? ale ja nie chce ich sprzedawac za nizsza sume czy za jakakolwiek - da sie cos z tym zrobic?

 

:shock:

Odnośnik do komentarza

Witam, mam sporo pytań/problemów związanych FM 09, więc postanowiłem założyć ten temat ;) A więc, sprawa wygląda tak... Na niedługo po premierze zakupiłem grę i zacząłem grać. Wszystko było ok póki nie pożyczyłem gierki kumplom... Gdy ta do mnie wróciła płytka była w takim stanie że do niczego się nie nadawały -.- Postanowiłem więc ściągnąć grę z internetu... Wszystko się ściągneło, wgrałem patcha 9.1.0, wszystko zcrakowałem no i wszystko było ok... Pamiętam że grałem wtedy Ligą Angielską i wgrałem nawet wtedy loga i stroje do Premiership (loga działały, stroje o ile dobrze pamiętam nie) No i ostatnio postanowiłem wrócić do gry i pograć trochę Polską Ligą. Wybór mój padł na Polonię Warszawa... Ściągnełem ponownie grę (bo od poprzedniego razu to nie raz już system robiłem), zpatchowałem i zcrackowałem. Jednak nie wszystko chodzi tak jakbym chciał...

 

 

 

 

1. Tworząc grę wybrałem Polskę (Ekstraklasa i 1 Liga) oraz Stany Zjednoczone (MLS)... Rozgrywkę zacząłem jednak w polskiej ekstraklasie, a dokładniej właśnie w Polonii Warszawa (chociaż dzieje się tak obojętnie co wybiorę w Ekstraklasie) Jednak gdy obejmuję posadę zawsze jest sierpień 2007! o.O Czyli do najbliższych spotkań ligowych mam rok?! Czemu tak się dzieje?? o.O

 

 

2. Postanowiłem podrasować troszkę naszą rodzimą Ekstraklasę więc pobrałem ze stronki Ekstraklasa [Cut-Out] (facepack Ekstrklasy), Ligi polskie - Ekstrklasa, Pierwsza Liga [Normal & E2G] (logopack Ekstrklasy oraz 1 Ligi) oraz Ekstrklasa [sS'09] (kitspack Ekstraklasy)... Jednak prawie nic nie działa tak jak powinno... -.- Tylko Kitspack działa jak należy... Facepack działa tylko dla klubu który prowadzę (Polonii Warszawa) a Logopack nie działa ani dla Ekstraklasy ani dla 1 Ligi... Za dużo opisywania jak mam wgrane w jakich folderach te wszystkie pierdółki, więc wyślę screeny...

 

Tak wygląda mój folder Moje Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2009 - http://images44.foto...0325dc8fc85.jpg

Tak wygląda mój folder "graphics" - http://images40.foto...2fe2604ae82.jpg

Tak wygląda folder "pictures" - http://images46.foto...923af465721.jpg

Tak wygląda folder "players" w którym znajduje się Facepack - http://images50.foto...ad07a2d5400.jpg

Po wejściu w folder "pol" mamy te wszystkie "fejsy" uporządkowane w folderach w których są już same zdjęcia - http://images48.foto...2bd1a4298c9.jpg

Po otworzeniu folderu "logos" który znajduje się w pictures (znajduje się także luźo w graphics, nie pytajcie mnie czemu jest w "pictures" i jeszcze raz luźno w "graphics bo nie mam pojęcia, ale nie chcaiłem już ruszać -.-) - http://images45.foto...d37ee0bfd83.jpg

No i po otworzeniu tego "Poland" mamy trzy foldery w których zależnie od wielkości są uporządkowane herby - http://images48.foto...d815fb8a623.jpg

 

A więc, co jest nie tak?! Czemu to nie działa?? -.-

 

 

 

To byłoby chyba narazie na tyle, jak coś mi się przypomni to dopiszę, a narazie pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza

Odeślij grę do CDP, powinni wymienić płytkę.

 

??? WTF???

 

1. Tworząc grę wybrałem Polskę (Ekstraklasa i 1 Liga) oraz Stany Zjednoczone (MLS)... Rozgrywkę zacząłem jednak w polskiej ekstraklasie, a dokładniej właśnie w Polonii Warszawa (chociaż dzieje się tak obojętnie co wybiorę w Ekstraklasie) Jednak gdy obejmuję posadę zawsze jest sierpień 2007! o.O Czyli do najbliższych spotkań ligowych mam rok?! Czemu tak się dzieje?? o.O

 

Nie wybrałeś aby jako daty początkowej gry początku sezonu w MLS?

 

daje tak -->proponuj klubom -->wypozyczenie -->0 oplat i 0 plac --> mozna scignac, grac w puchaach i przeciwko mnie

czy nie powinienem dawac proponuj klubom tylko ustawic ze mozna go wypozyczyc ?

 

Pokaż screena z ofertą wypożyczenia

Odnośnik do komentarza

Odeślij grę do CDP, powinni wymienić płytkę.

 

No coś ty... Wątpię żeby coś takiego przeszło :lol:

 

 

1. Tworząc grę wybrałem Polskę (Ekstraklasa i 1 Liga) oraz Stany Zjednoczone (MLS)... Rozgrywkę zacząłem jednak w polskiej ekstraklasie, a dokładniej właśnie w Polonii Warszawa (chociaż dzieje się tak obojętnie co wybiorę w Ekstraklasie) Jednak gdy obejmuję posadę zawsze jest sierpień 2007! o.O Czyli do najbliższych spotkań ligowych mam rok?! Czemu tak się dzieje?? o.O

 

Nie, Polska ma jako początek rozgrywek sierpień 2007 a USA bodajże luty 2008

Odnośnik do komentarza
Gdy ta do mnie wróciła płytka była w takim stanie że do niczego się nie nadawały

Co nie ma już takiego czegoś jak gwarancja? Tzn, też zależy co znaczy "taki stan"...

Mi kiedyś wymienili porysowaną płytkę, bodaj od Heroesów.

 

 

A co do problemu ze zmianą daty to nie znam rozwiązania, nie miałem podobnego problemu nigdy.

Odnośnik do komentarza
Gdy ta do mnie wróciła płytka była w takim stanie że do niczego się nie nadawały

Co nie ma już takiego czegoś jak gwarancja? Tzn, też zależy co znaczy "taki stan"...

Mi kiedyś wymienili porysowaną płytkę, bodaj od Heroesów.

 

A, nie doczytałem, sorry :przytul:

 

No a ma ktoś może pomysł co do tych packów?

 

Jak Lagren napisał - wymienić grę u polskiego wydawcy, błędy pirackich wersji są nieprzewidywalne.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Niedawno zacząłem grać w FM09. Fajna, rozbudowana gierka skłaniająca do myślenia i analizowania :P (takie lubię). Jednak nie bardzo jeszcze jestem w stanie ogarnąć "zasady" działania. Mam takie pytanie: Czy opłaca się ściągać graczy, którzy mają wysoki potencjał (150-160), ale słabe umiejętności (obecny poziom umiejętności to 70-80)?? Dane przepisane z któregoś scouta (bodajże MiniScout). Mimo wszystko mój scout w klubie uważa, że są oni beznadziejni (ma ocenę potencjału na 18), więc się trochę gubię. Dodam tylko, że zawodnicy mają wiek od 17 do 20 lat. Drugie pytanie odnośnie asystenta. Jakie powinien mieć współczynniki, żeby mógł dobrze mi podpowiadać?? (chodzi głównie o analizę w trakcie meczu).

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...