Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Prowadzę Aston Villę oraz reprezentację Polski i zastanawia mnie taka sprawa:

 

Na ekranie taktyki w trakcie meczu reprezentacji zawodnicy są ustawieni po kolei: bramkarz, obrońcy, pomocnicy, napastnicy, a gdy gram AV to jest to całkowicie pomieszane, znacznie mi to utrudnia grę... Gram na patchu 9.3

 

Dodam, że na poprzedniej grze, którą zaczynałem na demie nie było takiego problemu, tego z trybem TV opisanego wyżej również, a oba są wkurzające ;)

Odnośnik do komentarza

miałęm ten sma problem z tymi ustawieniami. To sie przestawia wtedy kiedy przed meczem zamieniasz zawodników pozycjami. Aby sobie z tym poradzić musisz usunąć tamtą taktykę (całkowicie usunąć ją z systemu i utworzyć nową identyczną. Wtedy problem zniknie. miałem to samo. Też prowadziłem klub i reprezentację i w reprze ta sama taktyka wygladala normalnie bo nie mieszalem pozycjami przed meczem. Musiałem swoją taktykę usunąć z systemu i zrobić identyczną od nowa. To jedyny sposób. Teraz mam zawsdze przygotowaną awaryjną wersje swojej taktyki na dysku gdybym znów coś przypadkiem poprzestawail:)

Odnośnik do komentarza

Szukałem tutaj na stronie, bez skutku. I ogólnie nie mogę tego gdzie indziej znaleść. Może to jest failowe pytanie, ale trudno.

 

Wie ktoś z was, gdzie mógłbym znaleść pełną listę lub może ktoś ją posiada... Mianowicie jaki dany klub ma budżet, ile ma pieniędzy ma na wydatki oraz pensje ? Bo prawdę mówiąc wchodzenie za każdym razem by tylko sprawdzić te dane konkretnym klubem jest upierdliwe, a bardzo by mi pomogło. Dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza

chciałem zainstalowac sobie edytor czasu rzeczywistego. Pobrałem go z cmrev, zainstalowałem NET 3.5SP1 Framework a mimo to edytor nie działa ? :> zaraz po włączeniu wyskakuje komunikat, że program przestał działac?? Jak temu zaradzic? :

Odnośnik do komentarza

Stworzyłem bazę danych na kompie i przeniosłem ją na laptopa grałem przez dwa trygodnie potem nie grałem przez miesiąc i kiedy prubowałem wczytać swój zapis gra się wyłącza i pisze "Folder z baza danych wykorzystane przy tworzeniu gry nie został znaleziony.Gra używa teraz folderu domyślnej bazy danych." szukałem na forach ale nie mogę znaleść rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam mały problem prowadzę Inter Mediolan i za dokładnie sezon Ibrze kończy się kontakt. Jak chcę go przedłużyć to żąda tyle ile zarabia teraz czyli 190tyś tyg. a ja moge mu zaoferować max 145tyś tyg. Po modyfikacji budżetu mogę mu zaoferować max 165tyś tyg. ale to dla niego za mało. Zarząd nie chce zwiększyć budżetu na płace a jak stawiam ultimamtum to zostaje zwolniony. I teraz moje pytanie: cz jest szansa że później zmniejszy swoje oczekiwania finansowe i jest szansa że przedłuży kontrakt czy sprzedawać go (real oferuje 28mln, trochę mało ale lepsze to niż jak by miał odejść za darmo po sezonie). Troch się rozpisałem. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie :) Co zrobić aby pozbyć się piłkarza albo żeby ktoś się nim zainteresował ?? Bo gram Manchesterem City i jest Craig Bellamy który jest słaby jak nie wiem co a do tego zarabia ponad 80 tyś funtów :/ nie jest mi potrzebny próbowałem obustronne roz. kontraktu ale się nie zgadza , zerwać konrtaktu nie zerwe bo kara 19 mln funtów ... :/ oferowałem go klubom za darmo ale nikt nie jest zainteresowany :( co robić zeby się pozbyć dziada ??

Odnośnik do komentarza
Devil w takim wypadku raczej nic nie zrobisz. Mało jest klubów, które mogą mu zaproponować podobne warunki, zapewne będzie wolał grzać ławę i czesać taką kasę niż obniżkę pensji i regularne występy w słabszym klubie.

 

kurde szkoda więc będę musiał czekać aż skończy mu się kontrakt :/

 

a mam jeszcze jedno pytanie

 

co miesiąc klub notuje stratę nie wiem dlaczego :( budżetu płacowego nie przekroczyłem ( mam jeszcze do wykorzystania około 450 tyś funtów) , jakiś ogromnych transferów nie robiłem (wydałem tylko tą kase co dostałem na transfery , nawet nie wszytsko bo zostało 7 mln), jak patrze w wydatki to najwięcej idze na płace no ale jak powiedziałem nie przekroczyłem budżetu płacowego

 

nie rozumiem o co chodzi może ktoś pomóc ??

 

moge dać screeny z moich wydatków i dochodów gdyby to pomogło

 

ps. po raz pierwszy odkąd gram w FM'a zdarza mi się takie coś że co miesiąc mam stratę nawet do 6 mln , zawsze jak grałem to co miesiąc zyski po 4-6 mln

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Mam Pytanie dotyczące fizjoterapeutów i ich wpływu na drużynę. Czy ilość tych pracowników w sztabie szkoleniowym wpływa na częstotliwość występowania kontuzji lub szybkość ich leczenia? Chciałbym się dowiedzieć jaką rolę odgrywają oni w FM09.

Pozdrawiam,

Mateusz

Odnośnik do komentarza

Devil, sprawdź czy nie masz długów (czy nie spłacasz pożyczek), a może dużo scoutujesz w odległych rejonach? Najlepiej byłoby jakbyś dał screena.

 

M&H

Fizjoterapeuci tylko i wyłącznie określają czas (dokładniej lub mniej) jaki nasz zawodnik będzie kontuzjowany. Ich ilość nie wpływa na ilość kontuzji ani czas leczenia. Im lepszy fizjoterapeuta tym dokładniej określa czas powrotu do zdrowia. Tyle. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.

Odnośnik do komentarza
Fizjoterapeuci tylko i wyłącznie określają czas (dokładniej lub mniej) jaki nasz zawodnik będzie kontuzjowany. Ich ilość nie wpływa na ilość kontuzji ani czas leczenia. Im lepszy fizjoterapeuta tym dokładniej określa czas powrotu do zdrowia. Tyle. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.

 

hmm a po co w takim razie teksty typu 'zawodnik zostanie w klubie i bedzie leczony przez fizjoterapeutów' ? jak dla mnie mają jednak wpływ, ale to tylko moje przypuszczenia, niech ktoś rozsądzi :P

Odnośnik do komentarza
Devil, sprawdź czy nie masz długów (czy nie spłacasz pożyczek), a może dużo scoutujesz w odległych rejonach? Najlepiej byłoby jakbyś dał screena.

 

M&H

Fizjoterapeuci tylko i wyłącznie określają czas (dokładniej lub mniej) jaki nasz zawodnik będzie kontuzjowany. Ich ilość nie wpływa na ilość kontuzji ani czas leczenia. Im lepszy fizjoterapeuta tym dokładniej określa czas powrotu do zdrowia. Tyle. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.

 

masz tu screeny

 

1

2

3

4

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...