Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli moja ulubiona techniczna, kreatywna liga znów ma problemy :(. A wielka szkoda. No to bierzemy angielską. Strasznie mnie wkurza ze jak znajdę talen z Afryki to jest problem z obywatelstwem. To jedyne co mnie odpycha od tej ligi.

To bierz holenderską.

Odnośnik do komentarza

To jaką posiadasz reputację musisz osądzić na podstawie tego, jakiego formatu (renomie) zawodnicy mogą zgodzić się na transfer do Twojego klubu. W liczbach wyczytasz tą informację w edytorze czasu rzeczywistego. Reputacja kreśli się w liczbach 0-10000.

To natomiast na jakim miejscu znajduję się Twój klub w rankingach europejskich sprawdzisz w zakładce Świat--> Europa --> LM/PUEFA/INTERTOTO --> Współczynniki --> Klub, jeśli oczywiście Twoja drużyna na przestrzeni kilku ostatnich lat brała udział w jakichkolwiek rozgrywkach (PUEFA, LM itp).

Odnośnik do komentarza

Mam problem z załadowaniem skórki. Wypakowuje ją do graphics/skins skórka jest w folderze (nie luzem) i wchodzę w Ustawienia i nie ma tej skórki w wyborze skórek;/ Jakoś w FM 2008 nie miałem problemów z ustawieniem skórek. I jeszcze coś przestawiłem, że nie mam czarnej, a żółtą czcionkę, że muszę wytężać wzrok aż mnie oczy bolą. Może mi ktoś powiedzieć jak mam załadować skórkę i ustawić czarną czcionkę?

Odnośnik do komentarza

Urlopu to chyba nie można dać, można dać mu odpocząć od treningów (nie polecam). Wówczas wchodzisz w profil grajka > trening i tam powinno być przerwa do treningów czy jakoś tak (trzeba tylko wybrać jaki okres czasu ma ona trwać.

Uprzedzając pytanie dlaczego nie polecam dawania przerwy w treningach odpowiem. Statsy mogą polecieć w dół. Jak już koniecznie chcesz dać mu odpocząć to od meczów, trening jest ważny.

Odnośnik do komentarza

Ale chodzi o aklimatyzację w klubie (styl gry nie ten, nie dogaduje się z kimś) czy zmianę otoczenia (klimat itp)?

Mimo wszystko nie dałbym mu urlopu, im więcej będzie grał tym szybciej załapie o co biega w waszym stylu gry. A jeśli to drugie to może kup mu towarzysza (rodaka). Z tym drugim problemem miałem kilka razy problem w 2k8 i zakup rodaka takiego delikwenta szybko pomagał (jeśli nie są Ci potrzebne wzmocnienia lub nie masz kasy ściągnij jakiegoś ogóra za free).

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie. Pewnie wiele razy zadawane lecz nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.

 

Otóż kupiłem dość dobrego napastnika, niestety potrafi on grac "tylko prawą" nogą. Jak zmusić piłkarza do nauki grania drugą nogą ? Czy podwyższenie współczynnika "strzały" w treningu coś pomoże ?

 

Pozdrawiam i proszę i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Da się ustawić tak, że jak wchodze do meczu, żebym nie miał jako domyślngo trybu TV? Wyłączyłem 3D w opcjach, bo mnie wkurzało, ale teraz 2D też na początku mam w trybie TV, a chciałbym od razu mieć klasyczny, da się?

 

Łatka 9.3.0?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...