Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Podobna wiadomość jest w FM 08, tylko nie nie było mowy o renomie klubu, natomiast jak najbardziej wiadomość "zadowoleni ze stylu w jakim prowadzę drużynę" była na porządku dziennym. Jeśli chodzi o reputację to ona wzrasta prawie zawsze, nawet jeśli się wygrywa pojedyncze mecze ligowe.

 

To ja wiem, ale tam pod spodem jest zawsze co im się podoba, a co nie. I zawsze w argumencie jest, że dobrze pilnuję finansów klubu, albo że wygrałem derby i kibice są szczęśliwi, a teraz podali powód swojego zadowolenia, że dzięki mnie wzrosła renoma klubu. A, że nigdy czegoś takiego nie miałem to pytam czy są z tego tytułu jakieś wymierne korzyści ;)

Odnośnik do komentarza

Mam taką dziwną sytuację.

Wgrywam facepacki do FM'09 i widać tylko wybrane twarze.

Wgrałem to i na przykład twarz Piotra Galusia widać, zaś masę innych nie. Dodatkowo mam wgrane panini ligi francuskiej i także działa.

A polska liga jakoś nie bardzo.

Co to może być?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam save na wersji 902, sprawdzałem trzema różnymi programami PA i CA zawodników, w każdym z programów te atrybuty są inne. Programy z których korzystałem to FMRTEv2.0.0227, FM Genie Scout 2009 XE, Mini-Scout_2.0. I teraz moje pytanie jest następujące który z tych programów mówi "prawdę i tylko prawdę", bo np. PA Tottiego w jednym prog. miało 82 a w drugim 90, także różnice są spore. Natomiast cena jaka należy zapłacić za poszczególnych zawodników chyba w ogóle się nie sprawdza.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko u mnie tak jest, że jak oglądam mecz w 3D (tryb pełnoekranowy, widok z górnej trybuny) nie są w ogóle wyszczególnieni zawodnicy z drobnym urazem? W 2D zawsze był zielony krzyżyk przy delikwencie, a tu nic.

to wina skina (Black in 09), czy SI chce żebym się sam domyślił, że mój grajek wymaga zmiany?

Odnośnik do komentarza
I teraz moje pytanie jest następujące który z tych programów mówi "prawdę i tylko prawdę", bo np. PA Tottiego w jednym prog. miało 82 a w drugim 90, także różnice są spore.

Nie wiem co sprawdzałeś ale z pewnością nie PA ;)

 

Wiem wiem heheh pomyliło mi się z ratingiem (%%%%) obecnym i potencjalnym. Także który z tych programów jest najbardziej rzeczywisty jeśli chodzi o te parametry?

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś się orientuje jak jest z ogromną bazą pod najnowszy patch ? bo widzę że panel w 3.0 ma 500 kb a zamiennik 1500 kb, na poprzednich wersjach chyba byl rozmiar ten sam, wiec nie wiem czy jak zamienie to czegos nie zepsuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie do osób grających Lechem Poznań. Waszym zdaniem na którego z bramkarzy jest lepiej postawić Turine czy Burica? Gram pierwszy sezon Lechem.

Zapewniam cię, wybierz sam i później ciesz się chwałą z dobrego wyboru lub przeklinaj los z powodu błędu. Poczujesz się choć przez chwilę jak manager a oto tu chodzi.

Poza tym zwracaj uwagę na formę, dyspozycję, kondycję i morale. I bądź trochę samodzielny w tej grze. Jak źle wybierzesz najwyżej zaczniesz od nowa. Przecież nawet jeśli napiszę, że leszy jest Turina to ktoś napisze, że Buric. Jak sam zdecydujesz będziesz odczuwał większą satysfakcję z gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...