Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum, ale przejdę od razu do rzeczy.

Jeśli ktoś gra na Ukrainie na pewno zauważył, że po kilku latach zmieniają się zasady ligi, konkretnie ilość obcokrajowców w pierwszym składzie. W pierwszym sezonie (Metalist Charków) Mogło grac aż siedmiu obcokrajowców w pierwszym w składzie. Dla porównania w sezonie 2011/2012 dopuszczalna ilość zawodników w pierwszym składzie wynosi już tylko pięć, dlatego nie wiem co czeka mnie w kolejnych sezonach. Nie wiem czy twórcy gry wzorowali się też na realiach i dlatego te zasady się tak zmienia czy jest to bug. Po roku ry na Ukrainie ilość zawodników spadła do 6 i w ogóle mi to nie przeszkadzało, ale 5 zawodników to trochę już mało tym bardziej, że nie da się nakłonić zawodnika by przyjął obywatelstwo kraju i jeszcze nie dostrzega korzyści. Chcę się upewnić czy tak ma być, bo obawiam się, że jeszcze za kilka lat ilość dopuszczenia zawodników spadnie broń Boże do 4.

Odnośnik do komentarza

Witam. Gram drugi sezon wloskim Empoli, juz w Serie A. Obecnie jest letnie okienko transferowe. Zapisalem stan gry, leczy gdy chcialem kontynuowac gra wylacza sie i wyskakuje blad z pilkiem Crash Dump File. Usuwam owy plik z Moich Dokumentow, ale blad wyskakuje ponownie. Mialem juz wczesniej takie sytuacje, ale dalo sie kontynuowac gre. Obecnie po kazdym wczytaniu blad wyskakuje w tym samym momencie - po zaakceptowaniu transferu jakiegos wloskiego zawodnika. Probowalem odrzucac kontrakt, opozniac, ale to nic nie zmienilo. Prosze o pomoc jesli ktos mial podobna sytuacje.

 

Uprzedze Wasze pytania: mam pirata.

Odnośnik do komentarza
Mozna jakos wejsc w opcje, uzywaj skrotu klawiszowego?

 

Jak wchodze normalnie,to gra mi wywala...

 

Usuwałeś już całkiem (nawet z rejestru) i reinstalowałeś jeszcze raz, czy jeszcze nie?

EDIT:Wywala jakiś komunikat, czy bez niczego?

EDIT2: U mnie standardowo jest to SHIFT+P

Odnośnik do komentarza
Mozna jakos wejsc w opcje, uzywaj skrotu klawiszowego?

 

Jak wchodze normalnie,to gra mi wywala...

 

Usuwałeś już całkiem (nawet z rejestru) i reinstalowałeś jeszcze raz, czy jeszcze nie?

Wywala jakiś komunikat, czy bez niczego?

 

 

http://img26.imageshack.us/img26/3273/bladcf1.jpg

 

 

Instalowalem wiele razy...to zapewne wina laptopa, tylko nie wiem czemu. No i na 9.0 odpala , na 9.2 nie.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z FMem, mianowicie po uruchomieniu go, znika ekran startowy, znika FM z paska i nie można w ogóle do niego wejść. Natomiast w managarze zadań widać że chodzi, ale nie można absolutnie w żaden spodób dostać się do niego. Próbowałem deinstalować grę, czyścić rejestr, ale nadal to samo. Miał ktoś podobne problemy??

Odnośnik do komentarza
Witam na forum, ale przejdę od razu do rzeczy.

Jeśli ktoś gra na Ukrainie na pewno zauważył, że po kilku latach zmieniają się zasady ligi, konkretnie ilość obcokrajowców w pierwszym składzie. W pierwszym sezonie (Metalist Charków) Mogło grac aż siedmiu obcokrajowców w pierwszym w składzie. Dla porównania w sezonie 2011/2012 dopuszczalna ilość zawodników w pierwszym składzie wynosi już tylko pięć, dlatego nie wiem co czeka mnie w kolejnych sezonach. Nie wiem czy twórcy gry wzorowali się też na realiach i dlatego te zasady się tak zmienia czy jest to bug. Po roku ry na Ukrainie ilość zawodników spadła do 6 i w ogóle mi to nie przeszkadzało, ale 5 zawodników to trochę już mało tym bardziej, że nie da się nakłonić zawodnika by przyjął obywatelstwo kraju i jeszcze nie dostrzega korzyści. Chcę się upewnić czy tak ma być, bo obawiam się, że jeszcze za kilka lat ilość dopuszczenia zawodników spadnie broń Boże do 4.

 

U mnie w sezonie 2014/2015 jest ograniczenie do 5 graczy z poza UE

Odnośnik do komentarza
Ile przecietnie trwa rozbudowa stadionu??

 

 

Zależy, jest napisane w informacjach.

 

hmm... nie moge tego znalezc, mozesz mi wskazac "dokladniej" w ktorym miejscu to pisze??

 

informacja >>> stadion/obiekty

i patrzysz na linijkę pojemność

Odnośnik do komentarza
Witam na forum, ale przejdę od razu do rzeczy.

Jeśli ktoś gra na Ukrainie na pewno zauważył, że po kilku latach zmieniają się zasady ligi, konkretnie ilość obcokrajowców w pierwszym składzie. W pierwszym sezonie (Metalist Charków) Mogło grac aż siedmiu obcokrajowców w pierwszym w składzie. Dla porównania w sezonie 2011/2012 dopuszczalna ilość zawodników w pierwszym składzie wynosi już tylko pięć, dlatego nie wiem co czeka mnie w kolejnych sezonach. Nie wiem czy twórcy gry wzorowali się też na realiach i dlatego te zasady się tak zmienia czy jest to bug. Po roku ry na Ukrainie ilość zawodników spadła do 6 i w ogóle mi to nie przeszkadzało, ale 5 zawodników to trochę już mało tym bardziej, że nie da się nakłonić zawodnika by przyjął obywatelstwo kraju i jeszcze nie dostrzega korzyści. Chcę się upewnić czy tak ma być, bo obawiam się, że jeszcze za kilka lat ilość dopuszczenia zawodników spadnie broń Boże do 4.

 

U mnie w sezonie 2014/2015 jest ograniczenie do 5 graczy z poza UE

 

Czyli spoza Unii... Ale przecież Ukraina jest spoza UE więc jak to. Chociaż jeśli w ogóle max 5 graczy spoza Europy to w tedy łatwiej było by mi wystawić skład aniżeli teraz.

Odnośnik do komentarza

witam mam problem poważny problem gdyż po jednym sezonie gry gdy chce załadować grę wyświetla się komunikat gra nie została wczytana po wielu nieudanych próbach naprawy tego zrezygnowałem i zacząłem nową grę i mniej więcej na początku drugiego sezonu jest ten sam problem na bazie 9.0.2 czy może ktoś wie jak to rozwiązać ?

Odnośnik do komentarza
witam mam problem poważny problem gdyż po jednym sezonie gry gdy chce załadować grę wyświetla się komunikat gra nie została wczytana po wielu nieudanych próbach naprawy tego zrezygnowałem i zacząłem nową grę i mniej więcej na początku drugiego sezonu jest ten sam problem na bazie 9.0.2 czy może ktoś wie jak to rozwiązać ?

 

obstawiam, że kolega gra na piracie z wgraną tylko bazą 9.2 i ma włączoną Serie C :]

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Uzywam FMRTE 2.0.0227 na latce 9.2 i mam pewien problem. Z edytora korzystam, by zmieniac pozycje swoim zawodnikom - npo Darijo Srna ma grac u mnie jako pomocnik, wiec po co mu 74 pozycje w obronie? Usuwam zbedne pozycje i widze, ze 2 dni pozniej Srna traci conajmniej 2 oczka KAZDEJ statystyki. I tak jest z kazdym pilkarzem, ktoremu zmieniam pozycje. Da sie temu jakos zaradzic?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...