Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak się ktoś nudzi dzisiaj, to zapraszam na piwko poświąteczno-przednoworoczne. Nie wysyłam SMS-ów, bo pojęcia nie mam, kto tam poza miastem, kto już poumawiany etc., ale jak ktoś nie ma co robić, to wbijać w 142/146 i przybywać :). Pewnie szwagier wpadnie, tak że atrakcje gwarantowane ;). Jak coś, to można spokojnie przenocować. Jak coś, to proszę mnie łapać na PW lub telefonicznie.

Odnośnik do komentarza

Panowie, ruszamy z halą w nowym roku. Na razie wstępna lista na 13 stycznia na 19:00.

 

Finanse mamy ogarnięte - na chwilę obecną jest niedopłata w szalonej kwocie 17 groszy :).

 

Hala, 13 stycznia, 19:00
1. Patryk
2. Pulek
3. Smetek
4. Reaper +1
5. Mauro
6. Suter
7. Grabek
8. Reaper
9. Łukasz (brat Pereza)
10. Matias
11. Piotrek (kuzyn Pulka)
12. Reaper +2
13. Perez
Odnośnik do komentarza

Nie ma sprawy, dopytam i dam znać.


Mówicie i macie. Opcja jak najbardziej jest, jutro zobowiązałem się do 12.00 potwierdzić. Lista poniżej:

 

Hala, 13 stycznia, 19:00
1. Patryk
2. Pulek
3. Smetek
4. Reaper +1
5. Mauro
6. Suter
7. Grabek
8. Reaper
9. Łukasz (brat Pereza)
10. Matias
11. Piotrek (kuzyn Pulka)
12. Reaper +2
13. Perez
Pogrubiona czcionka = osoby potwierdzone/zdeklarowane. Jeśli Reaper wypadnie Twój drugi plus, to chętnie wskakuję na wolne miejsce. Pozostaje wtedy Suter, Matias i Grabek do potwierdzenia.
Odnośnik do komentarza

mój +1 wchodzi za Grabka tak jak pisałem wcześniej

 

1. Patryk

2. Pulek

3. Smetek

4. Reaper +1

5. Mauro

6. Suter

7. Piotrek (kuzyn Pulka)

8. Reaper

9. Łukasz (brat Pereza)

10. Perez

11. Reaper +2

12. Smetek +1

 

chyba ze Macieju masz tylko jednego koleszke to po 5 zagramy najwyzej, ja go jeszcze w blokach do jutra wieczorem moge potrzymac

Odnośnik do komentarza

Patryk, z drugiej strony 5 min na ławce + 5 min na bramce i to się powtarza 2/3 razy na mecz, co daje 20-30 min zabranej gry, a przy 90 min meczu to jest nawet 1/3 całego czasu. Choć oczywiście ja jak najbardziej jestem za grą po 5, ale raczej wtedy jak jest nas faktycznie 10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...