Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Z reklamacji nici. Piłka wróciła z następującą adnotacją: "Powstałe rozprucie na szwie nastąpiło na skutek uszkodzenia mechanicznego. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne nabyte i leżące po stronie użytkownika nie podlegają gwarancji".

 

Brzmi średnio, bo jak rozumiem, wystarczy mieć większego pecha niż my i rozwalić taką piłkę po 2 godzinach grania (my graliśmy całe 9) i też jak pójdzie na szwie, to będzie uszkodzenie mechaniczne niepodlegające gwarancji (normalnie tylko robić piłki z jakiegoś badziewiastego materiału i potem tłumaczyć, że reklamacja nie obejmuje, że piłka na szwie pękła).

 

Ja się na tym nie znam, a nie ukrywam, że nie bardzo mam czas, żeby przekopywać się przez przepisy. Jeśli ktoś zna temat (Mauro? :D), to pytanie, czy jest sens dalej walczyć ze sprzedawcą, czy dajemy spokój, bo gra niewarta świeczki.

Odnośnik do komentarza
25 listopada, 19:00


1. Patryk

2. Pulek

3. Smetek

4. Reaper +1

5. Matias

6. Mauro

7. Suter

8. Grabek

9. Reaper

10. SZk

12. Perez

12. ?


Prośba o możliwie najszybsze aktualizowanie się. Ja na razie wpisuję się na listę rezerwowych - dzisiaj na lidze jedna noga w bandażu elastycznym plus na dokładnę na drugiej mam wielkiego siniaka - może do jutra trochę to poschodzi. Odpada Piotrek. Odpada Roger.

Odnośnik do komentarza

OK, panowie, mała rotacja. Brat zadeklarował, że da radę dojechać na halę, więc wpisuję go za siebie. Ja dzisiaj i tak planowałem bronić, bo z poobijanymi nogami biegania by nie było, a jak jest zastępstwo, to zostanę w chacie i będę się lodem okładał ;). Brat weźmie piłkę ode mnie i zbierze też kasę po hali. Skład wydaje się potwierdzony, a w razie jakiejś większej awarii, to jestem w odwodzie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o reklamację, to sorry, ale jakie uszkodzenie mechaniczne? Takie uszkodzenie, że po niecałych dziesięciu kopaniach piłka się rozwaliła. Ewidentny przykład niezgodności towaru z umową. Teraz tylko pytanie, czy chce nam się teraz z nim boksować? On tam się powołuje na jakiego rzeczoznawcę faktycznie, czy to tylko jego standardowa odpowiedź? Zawsze można coś mu tam napisać w odpowiedzi, choć szczerze mówiąc czarno widzę szanse żeby coś wywalczyć.

 

Druga sprawa to muszę się zgodzić z tezą lansowana od dawna przez Reapera, że w 10 osób się dużo lepiej gra i nawet mniej się człowiek męczy. Wniosek, nie ma co na siłę szukać 12, jak jest 10 zamykać listę :)

Odnośnik do komentarza

Listopadowe hale za nami. Finanse: wczoraj równe 200 zł, hala 202,95 zł, co z poprzednim minusem 8,37 daje 11,32 niedopłaty (i jak ja przeżyje święta ;)).

 

Faktura i przelew. Faktura jest na 3 hale, bo planowo miała być też ta 18 listopada. W grudniu będziemy mieli po prostu jedną odliczoną (a planowane są na 2, 9 i 16.12).

 

I w związku z powyższym - proszę o info, czy w ogóle mam rozmawiać o ewentualnych halach 23 i 30 grudnia? Ja 23.12 na pewno odpadam, bo mam zamknięcie numeru, ten 30.12 to wiadomo - tuż przed Sylwestrem i pewnie kilku z nas wyjedzie itp.

 

2 grudnia, 19:00
1. Patryk
2. Pulek
3. Smetek
4. Reaper +1
5. Mauro
6. Suter
7. Grabek
8. Reaper
9. Perez
10. Łukasz (brat Pereza)
11. wwosik
12. Matias
SZk, wpisałem się za Ciebie. Jeśli uda Ci się też być 2 grudnia - daj znać.
Mauro - jest coś, co przypomina protokół reklamacji, ale tam pole "opinia rzeczoznawcy" jest puste. A to info, co wrzucałem, to po prostu oddzielna kartka z pieczątką firmy. Też się obawiam, że to może być kopanina z gościem. Zobaczę, może uda się jakoś piłkę zszyć.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...