Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli na ten moment mamy pełen skład. Jak coś, to ja się piszę na 23 grudnia, ale już na 30 grudnia mnie nie ma. A musimy się teraz określać?

 

2 grudnia, 19:00
1. Patryk
2. Pulek
3. Smetek
4. Reaper +1
5. Mauro
6. Suter
7. Grabek
8. Reaper
9. Perez
10. Łukasz (brat Pereza)
11. Matias
12. wwosik

Aha, co do Maura i jego opinii o 10 - zdania są wciąż podzielone, jak dla mnie możemy zostać przy systemie ile będzie tyle przybędzie ;) Czasem jest 12, a czasem nawet 10 nie możemy uzbierać...

Odnośnik do komentarza
Hala, 2 grudnia, 19:00


1. Patryk

2. Pulek

3. Smetek

4. Reaper +1

5. Mauro

6. Suter

7. Grabek

8. Reaper

9. Łukasz (brat Pereza)

10. Matias

11. wwosik

12. Reaper +2

---

13. Piotrek (kuzyn Pulka)


Panowie, wybaczcie zamieszanie, ale jeszcze jeden poniedziałek zrobię sobie wolne. Myślałem, że nogi szybciej się wyleczą, ale póki co w lewej kostka wciąż boli, a prawa wygląda tak:


noga.jpg



Jeśli chodzi o halę - umówiłem się na razie tak, że fakturę bierzemy normalnie za 3 hale grudniowe (2, 9 i 16 grudnia), a jeśli namyślimy się na 23 lub/i 30 grudnia, to rozliczymy je w styczniu. Najpóźniej do 19 grudnia trzeba dać znać, co z halą 23 grudnia.

Odnośnik do komentarza

Panowie, dwie sprawy:

a) dzisiaj prośba o zrzutkę po 18 zł przy 12 osobach - da to 216 zł, z czego 202,95 na halę, a reszta pójdzie na niedopłatę 11,32 zł i zostanie całe 1,73 na górkę :).

 

b) Roger rzucił propozycję zagrania meczu z jego drużyną w najbliższą niedzielę o 10.00; boisko przy Tarnowieckiej. Wjazd free, kwestia zaklepania miejsca. Grałem tam ze 3 razy, Pulek też był raz - boisko spoko, trochę większe niż tradycyjny Orilk, optymalnie bramkarz + 6 w polu. Jakby byli chętni, to można coś ustawić.

Odnośnik do komentarza

Ja raczej nie, bo w sobotę idę na koncert, więc niedziela rano brzmi ciężko. Ale tak jak Perez pisał - warunki do gry są fajne, boisko spoko.

 

Druga sprawa - Piotrek jest dzisiaj wpisany jako 13 osoba, ale widzę, że mamy komplet. Chyba, że ktoś sie nie czuje najlepiej i chce odpuścić? ;]

Odnośnik do komentarza
Hala, 9 grudnia, 19:00


1. Patryk

2. Pulek

3. Smetek

4. Reaper +1

5. Mauro

6. Suter

7. Grabek

8. Reaper

9. Łukasz (brat Pereza)

10. Matias

11. wwosik

12. Reaper +2

---

13. Piotrek (kuzyn Pulka)

14. Perez


Finanse - 12 x 18 = 216 zł - 202,95 hala - 11,32 niedopłaty = 1,73 zł nadpłaty! :)

Odnośnik do komentarza
Hala, 9 grudnia, 19:00


1. Patryk

2. Pulek

3. Smetek

4. Reaper +1

5. Mauro

6. Suter

7. Grabek

8. Reaper

9. Łukasz (brat Pereza)

10. Matias

11. Piotrek (kuzyn Pulka)

12. Reaper +2


Panowie, ja out do końca roku. Nogi lepiej, ale to jeszcze nie to, a nie chciałbym tej potłuczonej kostki załatwić od nowa.


Piłkę ma mój brat, tak że luz. Jedyne co do ogarnięcia, to się zgadajcie z tymi ewentualnymi halami 23 i 30 grudnia, żeby mógł powiadomić babeczkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...