Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, to skład wygląda tak jak poniżej - za wwosika Piotrek (Pulek, napisz kuzynowi). Perez i wwosik - kurujcie się panowie :)

 

Hala, 9 grudnia, 19:00
1. Patryk
2. Pulek
3. Smetek
4. Reaper +1
5. Mauro
6. Suter
7. Grabek
8. Reaper
9. Łukasz (brat Pereza)
10. Matias
11. Piotrek (kuzyn Pulka)
12. Reaper +2
Odnośnik do komentarza

Perez, rozmawialiśmy po ostatniej hali, i z tego co kojarzę to przynajmniej 7 osób zadeklarowało swoją obecność 23 grudnia. Myślę więc, że przynajmniej tę dychę uzbieramy żeby zagrać. Co do 30 to raczej jakieś pojedyńcze głosy chętnych były, ale to do potwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Hala, 16 grudnia, 19:00


1. Patryk

2. Pulek

3. Smetek

4. Reaper +1

5. Mauro

6. Suter

7. Grabek

8. Reaper

9. Łukasz (brat Pereza)

10. Matias

11. Piotrek (kuzyn Pulka)

12. Reaper +2


Finanse - ostatnio 12 osób x 17 zł = 204 zł - 202,95 zł hala + 1,73 zł nadpłaty = 2,78 nadpłaty.


Co do hali 23.12 - tak jak wspominałem, deklarację mamy złożyć do 19.12., żeby mogli oddelegować pracownika do ogarnięcia nas.

Odnośnik do komentarza
Hej, poniżej zamieszczam listę osób, które wstępnie się piszą na grę w poniedziałek. Nie wiem czy zapamiętałem wszystkich z wczoraj, więc proszę się dopisywać/wypisywać (Pulek, jak tam Piotrek? Matias, Ty odpadasz, tak?). Ja podpytam swoich dwóch plusów, bo oni mogą być chętni i ewentualnie jutro zacznę bemowiaków wypytywać. Czwartek to nasz ostateczny termin na decyzję, więc proszę się wpisywać/wypisywać ASAP.


Hala, 23 grudnia, 19:00


1. Patryk

2. Pulek

3. Grabek

4. Reaper

5. Smetek

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

Odnośnik do komentarza

Finanse po hali 16 grudnia. 10 osób x 20 zł = 200 zł + 2,78 nadpłaty - 202,95 hala = 17 groszy niedopłaty :). Właśnie opłaciłem fakturę za grudzień, więc na tę chwilę mamy wszystko na czysto. Ewentualne hale grudniowe będą doliczone do faktury styczniowej.

 

Co do poniedziałku - poproszę babeczkę o czas do jutra gdzieś do południa w temacie deklaracji. U mnie raczej nie wypali - na weekend zostało chłopakom trochę rzeczy do napisania, a jak ich znam, to wszystko przyjdzie w poniedziałek o 6 rano, więc po prostu mogę się nie wyrobić z wcześniejszym zamknięciem. No i na razie jest i tak tylko 6 osób.

Odnośnik do komentarza

Heh, mój znajomy z Bemowa mówi, że oni będą grali na Bemowie, bo... mają rezerwację 18-20.30 i robią turniej piłkarski, na który mają zapisanych już ponad 20 osób :o Dziwna sprawa, w końcu to jest nasz stały termin, ale z powodu niskiej frekwencji jestem gotów odpuścić i nie robić zamieszania. Perez, mógłbyś zadzwonić tam, podpytać się o tę sytuację i poinformować, że zrezygnujemy? Chyba, że ktoś z forumowiczów chce się kłócić?

Odnośnik do komentarza

Sprawa wyjaśniona - owszem, ktoś tam jest w kolekcje, ale my mamy pierwszeństwo, więc nasza decyzja. Jeśli gramy, to gramy. Jeśli nie, to wtedy dopiero wchodzi ta ekipa turniejowa.

 

Tutaj jedyny zonk jest taki, że jak odpadniemy teraz, to i ten poniedziałek przed sylwestrem też out.

 

Decyzję pozostawiam Wam (ja w najbliższy poniedziałek raczej nie dam rady, przed Sylwestrem na pewno nie), aczkolwiek sugeruję odpuścić, bo zainteresowanie średnie, a też nie chciałbym opcji, że zarezerwujemy, a w poniedziałek będzie "ja nie mogę" i będę wydzwaniał i przepraszał, że jednak nie, a im przepadania kasa za większą grupę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...