Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Właściwy link do Portosa.

 

Hehe, szkoda że wcześniej tego nie zauważyłem :). Teraz już po ptakach ale parę słów można napisać. Po pierwsze Portos znajduje się na Stegnach, a nie w ich pobliżu :). Po drugie Stegny to normalne, warszawskie osiedle. Jakiś niezwykłych uciech tu nie uświadczysz. Jedyna większa atrakcja to Tor Łyżwiarski Stegny. No ale do centrum jest świetny dojazd autobusami, wieczorem 15 min i jest się przy Rotundzie. Nie można narzekać :). Chociaż sam hotel chyba bardzo średni, prawda?

Z zewnątrz to typowy blok z wielkiej płyty. Wnętrza, szczególnie pokoje, przypominały mi akademik. Nawet kolor ścian i kafelki żywcem wyjęte z katowickich akademoli. W sumie czułem się jak w domu ;) I woda na kaca była :)

 

@Bebok - musimy się umówić

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś z Warszawy jest chętny na małą popijawę to proszę o info. Impreza szykuje się na sobotę (16.02) tak od godzinki 18-19. SZk zapowiedział się z 0,7 litra :) Lokalizacja: Aleje Solidarności 60/75 (kawałeczek od metra Ratusz). Wszelkie ewentualne pytania na PW proszę lub 0 693 075 060. Problemów z noclegiem też nie będzie.

 

PS Wujek masz być! Bo inaczej na koncert w niedzielę ni ch*** nie pójdę :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj nie udało mi się wpaść na spotkanie, ale nadal jestem w Polsce i z chęcią się z Wami zobaczę :) Terminy, które mi akurat pasują są w tygodniu, więc nie wiem jakby to Wam pasowało, ale rzucajcie datami...

 

Mnie nie ma od piątku do poniedziałku. Więc jest ten tydzień i następny tydzień do soboty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...