Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

18.12.2007 r.

Spotkanie grupy niesympatycznych i niemiłych ludzi.

Obceni: Grabek, Fikander, Henkel, SZk, Reaper, Patryk i Wujek P.

Oto oni. Sami musicie rozpoznać kto jest kto. Autora zdjęcia pomińmy milczeniem :P .

[Fotka przodem niestety mi się nie zapisała]

Spotkanie było wybitnie nieudane. Fikander trollował i był niemiły, Patryk czytał dziwne książki, SZk się znęcał, Grabek wznosił okrzyki chwalące Legię, Henkel się alkoholizował i jadł, Reaper i Wujek P. siedzieli cicho i od czasu do czasu spoglądli ponuro na resztę.

Wcale nie było łączenia z me_who'em. Zresztą kto może lubić me_who'a.

A teraz coś specjalnego dla fanów klubu, którego nie ma -> http://img86.imageshack.us/img86/453/dsc00221yh0.jpg (całuję Barry'ego i T-m'a :* )

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
w sobotę wracam do Łodzi, więc zawitam w samym sercu, ba, dumie Warszawy - dworzec zachodni. Niestety mam tak ujowy rozkład, że będę od 11.45 do 13.44. Jakby ktoś chciał mi towarzyszyc przez ten okres to zapraszam, bo wiele atrakcji tam nie ma ;).

Dumą Warszawy jest Dworzec Wschodni :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jutro zjawię się w Wawie na szkoleniu. To znaczy najpierw piwo w gronie programistów, szkolenie dnia następnego ;) Miasta nie znam, ale wiem, że z hotelu Portos niedaleko na Stegny. Jest tam co robić wieczorem? Co prawda nie wiem jak długo potrwa to spotkanie przy piwie, ale warto wiedzieć coś na wszelki wypadek :) Mieszka może ktoś w okolicy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...