Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Co to znaczy, zeby bylo przenosne? Dla mnie przenosnosc konczy sie na 14 calach. Dla innych 17,3 cala to ciagle laptop a nie desktop.

 

Jak chcesz cos naprawde mocnego i przenosnego do multimediow to chyba tylko MB Pro z topowych wersji albo VAIO Z albo S. Ale na Maku nie pograsz za duzo...

Odnośnik do komentarza

Co to znaczy, zeby bylo przenosne? Dla mnie przenosnosc konczy sie na 14 calach. Dla innych 17,3 cala to ciagle laptop a nie desktop.

 

Po prostu, żeby było zaprojektowane jako przenośne urządzenie, i ofc powinno mieć pewnie dużą rozdzielczość. To baba zadawała pytanie, a sugestia że takie coś jest totalnie niepraktyczne i głupie nie została zaakceptowana.xD

 

Jak chcesz cos naprawde mocnego i przenosnego do multimediow to chyba tylko MB Pro z topowych wersji albo VAIO Z albo S. Ale na Maku nie pograsz za duzo...

 

Heh, to akurat znalazłbym sam.:P Bardziej chodzi mi o jakieś linki do konkretnych modeli/modelu. Ogółem chodzi o klasyczne laptopy, owa panna ma problem żeby sobie z takim poradzić, więc sugestią odnośnie Maków i im podobnych raczej bym się nie zajmował.

Odnośnik do komentarza

Hmm, głupią bym ją nie nazwał raczej(po prostu baba, więc pewnych rzeczy się nie przetłumaczy za nic).xD Z tego co wiem to wszelkie samochodówki(wiem, dziwne) i horrory(z Resident Evil na czele), a ostatnio głównie WoT(ze swoim chłopakiem w plutonie jeździ, całkiem nieźle nawet bo po 2 tygodniach w/r na 52% i rekord z pięcioma fragami w bitwie xD).

Ogółem wpadłem już na takie i takie coś, ale jak masz coś bardziej bajeranckiego za taką cenę to nie pogardzę. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam zamiar w najbliższym czasie kupić laptopa, a że znawcą rynku lapków nie jestem to proszę o poradę. Szukam czegoś w okolicach 3k, do nauki/muzyki/gier typu MMo, najważniejsze żeby było to wytrzymałe, nie było problemów z chłodzeniem oraz ciche. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

To ja sie podlacze pod poszukiwania ;) Potrzeba lapka na wakacje - dobra bateria, bo glownie do uzywania na dworze, glownie internet, wiec bez skomplikowanej grafiki, zaleta ma byc wlasnie mobilnosc i dlugosc dzialania i wazna rzecz - jak najlepsza karta do odbioru wifi, zeby nie bylo problemu z lapaniem neta. Budzet? Jak najnizszy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...