Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No i stało się. Mój laptop hp 6735s zakończył swoją służbę. Uratowałem tylko dysk twardy. W związku z tym muszę kupić coś nowego. Interesuje mnie coś niedrogiego. Byłe uciągnął AutoCada i Corela, miał w miarę pojemny dysk no i nie kosztował dużo pieniążków. Do 2 tys da się coś takiego znaleźć godnego polecenia?

Odnośnik do komentarza

No i stało się. Mój laptop hp 6735s zakończył swoją służbę. Uratowałem tylko dysk twardy. W związku z tym muszę kupić coś nowego. Interesuje mnie coś niedrogiego. Byłe uciągnął AutoCada i Corela, miał w miarę pojemny dysk no i nie kosztował dużo pieniążków. Do 2 tys da się coś takiego znaleźć godnego polecenia?

http://www.x-kom.pl/p/122862-notebook-laptop-15,6-asus-r500vj-sx121-6-i3-3110m-6gb-500-dvd-rw.html

 

http://www.x-kom.pl/p/122152-notebook-laptop-15,6-samsung-310e5c-i3-3110m-12gb-500-dvd-rw-win8.html

Odnośnik do komentarza

Czy ja wygladam na masochiste, zeby na 13,3 pracowac na Win 8. Mnie tylko chodzi o to, zeby nie demonizowac, jak Visty.

 

Na poprzednim PC mialem preinstalowana Viste HP 32 bit, wiec slabo, ale poswiecilem jej chwile na konfiguracje i jak ja postawilem w czerwcu ub. roku tak do dzisiaj dziala bez zarzutu. Owszem, nie jest to system najwyzszych lotow, ale bzdura jest, ze nie da sie na nim normalnie pracowac. Nie twierdze, ze w niektorych zastosowaniach Win 8 nie daje rady, ale w mojej pracy sprawdza sie naprawde niezle. Komp bootuje sie blyskawicznie, wstaje momentalnie z uspienia czy hibernacji, nie ma zwisow, robi 5-6 rzeczy na raz i nie drenuje przy tym baterii jak szalony.

 

Plusem jest to, ze operacje "na juz" sa zawsze na juz. Przywolanie ekranu startowego - klawisz i mam. Juz, a nie za chwile.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do znawców :

podłączyłem laptopa kablem HDMI pod telewizor. Wszystko działa jak należy dopóki nie odpalę Football Managera. Po odpaleniu gry telewizor nie pokazuje jej ( mam ciemny ekran ). Gra wyświetla się ( pomimo połączenia z TV ) wyłącznie na ekranie laptopa.

Można to jakoś zmienić? Bo filmy, internet itd działają normalnie, a tylko FM wywala z ekranu na lapka.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wiem, że jest temat o komputerach przenośnych, ale że tutaj przeważnie więcej się dzieje(i samo pytanie jest raczej proste) skorzystam z tego. Otóż, potrzebne mi jakiś laptop(czy cokolwiek innego, byleby było przenośne), co będzie spełniać poniższe wymagania:

 

'obrabianie filmów, granie w gry (na najwyższych ustawieniach), obrabianie zdjęć o dużych wymiarach, tak żeby robiąc te wszystkie rzeczy komp się nie zacinał, budżet - hmmm tak do 7-8 tys'

 

Nie znam się na przenośnych urządzeniach za bardzo(i sam uważam że wydawanie na nie takiej kasy jest głupie), ale znajoma osoba potrzebuje jakiejś dobrej propozycji. Z góry dzięki za odpowiedź Smetek.xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...