Skocz do zawartości

Mount & Blade


Monti

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam 4 lvl. Są inne, ciekawsze odgłosy walki(takie bardziej metaliczne), ale boje się, że na dłuższą metę mogą mnie zacząć irytować. Są nowi npc, i nowe niezależne armie. Np. ostatnio trafiłem na heretyków. 14 chłopa z czego 5 na koniach w pełnej zbroi, a reszta wcale nie gorsza od nich. Zapowiada się ciekawie.

Odnośnik do komentarza

ja wlasnie to zrobilem :keke: z jakims Lordem z Veluki rebelie zrobilismy :) na poczatku poszlo gladko 4 Lordów namowilem i 4 zamki i miasto zdobylem :) ale najgorsze mialo przyjsc :D pod miastem zrobil sie taki mlyn ( starcie Rhodoków i Nordów łacznie z 25 Lordów ) ze siedziałem z moimi ludzmi w miescie i czekalem na rozwój sytuacji :) pierwsze starcie wygrali FC Powężnicy i zaatakowali miasto moje :) 700 chlopa na 150 :) przetrwalismy ( 2 kolczany strzal Kheregickich + miecz wojny daly rade :) Po rozbiciu przeciwnika nadjechali Nordowie z królem :keke: i tym razem moja dzielna 100 bronila sie przed 500 :/ niestety nie dalismy rady :/ dostalem z jakiegos zbłąkanego toporka i przy stanie 30 vs 40 moi ludzie sobie nie poradzil :/ teraz zostalem z 7 NPC i mam wojne z 3 nacjami :D chyba bedzie trzeba zaczac od poczatku :D

Odnośnik do komentarza
Ok także wracam do native. W Britan nawet nie grało się źle, ale jest wiele niedoróbek. Przy tym kwiatku śmiałem się dobre 10 minut (wiem śmieszą mnie dziwne rzeczy :D ), prawda, że wyrwane z kontekstu :D

To kwestia spolszczenia, które coś tam zmienia i powoduje częste występowanie żeńskiej formy. Ktoś o tym pisał na polskim forum M&B ;]

Odnośnik do komentarza

No cóż, wiedząc, że sa takie babole można je przeklikac, tym bardziej, ze cała ta "otoczka" NPCowa to jakiś ponury żart w M&B i nijak nie buduje atmosfery czy klimatu :] Trudno polubić kogoś, za to, że walnie 20 linijek opowieści o swoim życiu. Ani go bardziej nie polubię ani mniej. Ma dobrze walczyć i nabijac XP :) Mimo tych błędów w Britain 1297 wolę sprzedawać walijskich jeńców w Edynburgu niż jakiś niezidentyfikowanych ludzi w mieście o nazwie X. Klimat średniowiecznych Wysp zdecydowanie przemawia do mnie o wiele mocniej niż jakiejś Caladrii. Błędy i wypaczenia można pokryć wyobraźnią :)

Oczywiście nie oznacza, że Native jest zły, co to to nie. Po prostu wolę co innego :]

Odnośnik do komentarza

Stuletnia jest słaba także dlatego, że są dwie nacje, a na dodatek na początku żyją w pokoju :lol: Trochę głupio mi się jeździło 2h z questami nie mogąc przydybać jednego czy drugiego Francuzika :D Plus takiego podziału moze byc taki, że jak wybuchnie wojna i marszałek czy król wezwie na wyprawę, mogą być mega rzeźnie na tysiące wojowników :D

Odnośnik do komentarza

Moja rebelia z Lordem Kastorem z Veluki padla :/choc jeszcze moglem powalczyc to zdecydowalem sie na zerwanie z nim przysiegi :) i co ? i kutafon jeden ok zerwal ale pozostawil mi w spadku swoj zamek i wioche :kekeke: wszystko fajnie tylko ze to bylo jego lenno. No nic chcialem pokoju bo mialem wojne z Vaegirami, Rhodokami i Nordami :] lece po jakis zamek do lorda a ten wali tekst ze jestem Lordem bez Pana i posiadam ziemie tylko dla siebie i nikt ze mna nie podpisze kontraktu. Wróciłem do mojego zamku ( Tulburk ). Stwierdzilem ze moze fajnie bedzie zaczac budowac sobie małe państwo samemu :) fajnie położony zameczek itp. Ruszyłem na miasto Halmar które zdobyłem :) Długo jednak nie powojowałem bo Król Ragnar napatoczył sie z Nordami :keke: i zostałem bez niczego :) teraz moge pokój podpisac ale za uwaga z Vaegirami - 36 000, z Nordami - 27 000 :o mam kasy +/- 20 000 :keke: jade do Kuszników jak oni beda chcieli takie kokosy to dam se siana z tym save :] ( a powinni chciec duzo bo przeciez prowadziłem rebelie przeciwko nim :) ) No chyba ze znajde jakiegos innego pretendenta do tronu i znowu sie z nimi pobawie :keke:

Odnośnik do komentarza
Zacząłem grać na StoryModzie.

 

Trzeba przyznać, że mod znacząco poprawia rozgrywkę, polecam, jeśli ktoś gra na gołym M&B ;]

 

Edyta mówi, że story mod wysypał się po kilku minutach rozgrywki :(

 

:keke:

Plusy:

+ FABUŁA!!! Ciekawa i nieliniowa

+ System budowy postaci

+ Nowe frakcje, przedmioty, miejsca i postacie

+ Arena w Zendar

 

Minusy:

- Liczba nowcyh questów mogłaby być większa

- Gra potrafi wywalić do pulpitu

- Problemy z relacjami pomiędzy frakcjami

 

:>

Odnośnik do komentarza

Gram od nowa :) tym razem po stronie Chantu :) bawie sie w lucznika :) musze przyznac ze gra lucznikiem daje sporo satysfakcji :keke: dwa kołczany strzał ( jak Prof :) ) i potężny łuk ( 6 level mam wiec nie jest zle :D ) i ranger daja rade :) jeszcze lance mam w obwodzie ale jak znajde jakis fajny miecz wojny to pojdzie w zapomnienie :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...