Skocz do zawartości

Pożegnajmy zmarłych


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

W drodze powrotnej z niedzielnego meczu trzeciej ligi ze Stalą Kraśnik (1:1) zmarł trener piłkarzy Stali Sanok Ryszard Pytlowany. Przyczyną zgonu był zawał serca - poinformowano na oficjalnej stronie klubu.

Funkcję szkoleniowca Stali pełnił od dwóch tygodni (zastąpił Janusza Sieradzkiego). W debiucie jego podopieczni pokonali Podlasie Biała Podlaska 1:0. Wcześniej Pytlowany był członkiem zarządu drużyny z Sanoka.

 

W 16-zespołowej trzecioligowej grupie lubelsko-podkarpackiej, po dziewięciu kolejkach, Stal Sanok zajmuje dziesiąte miejsce. Liderem są rezerwy Górnika Łęczna.

 

:-(

Odnośnik do komentarza
Suzanne Fiol nie żyje

 

Impresario sztuki awangardowej, Suzanne Fiol, zmarła w poniedziałek na raka. Miała 49 lat.

O śmierci poinformowała jej rzeczniczka Sarah Garvey.

 

Suzanne Fiol była znaną w środowisku awangardowym impresario. Współpracowała z takimi sławami muzyki jazzowej i klasycznej, jak Marc Ribot (muzyk Cibo Mato, Elvisa Costello czy Toma Waitsa), Anthony Coleman czy Elliott Sharp.

 

Fiol była też fotografką, założyła agencję fotograficzną Issue Management, ale zostawiła ją na rzecz pracy w przestrzeni koncertowej. W wywiadzie dla Paper Magazine, przeprowadzonym w 2008 roku, wyznała: "Postanowiłam poświęcić swoje życie sztuce eksperymentalnej".

 

Stworzyła salę koncertową Issue Project Room, którą nazywała "Carneghie Hall awangardy".

Odnośnik do komentarza

Ewa, moja uczennica, 12 lat...

Jeszcze we wtorek brała udział w moim apelu w ramach grupy wokalnej. Zemdlała w piątek w szkole. Jeszcze w tym tygodniu z nią rozmawiałem. A teraz jej nie ma... Dopiero teraz się dowiedziałem. Serce mi pęka!!!! To była pełna życia dziewczyna!!! ;(

[*]

 

Przyczyną śmierci był niewykryty wcześniej tętniak w głowie :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...