Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie dla tych co bawili się w edytorze danych czy też mieliście taki problem jak edytowaliście daną drużynę np z polski i klikaliście nowa gra nie było kraju polska ????

Sprecyzuj, bo z Twojego opisu nie wynika nic. Dodałeś jakąś drużynę do ligi? Czy tylko zmieniłeś np. reputację/zawodników itd?

Odnośnik do komentarza

Ja mam taki problem. Gram Realem i zgłosiłem piłkarza do ligi. Zagrał nawet 1 mecz w lidze i w pewnym momencie mam koło jego nazwiska ikonke NIE i ze nie moze grac bo jest niezarejestrowany krzywy.gif. Nie wiem co zrobic.. Stalo sie to po tym jak moj 2 bramkarz doznal kontuzji i z rezerw wzialem juniora na lawke. Nie zagral ale no byl w 18 meczowej. teraz odeslalem go do rezerw lecz nic sie nie zmienia. Czy ktos wie co zrobic?

Odnośnik do komentarza

Witam,

właśnie grałem sobie w futbolka a tu taki zonk:

Raport meczowy.

Jak widać w raporcie przegrałem mecz w karnych 5-6, tak jak było faktycznie, jednak wynik na górze screena pokazuje 5:4 dla mnie. Poniżej jeszcze 2 screeny przedstawiające moje rzekome zwycięstwo:

1

2

Pierwszy raz spotkałem się z takim błędem w tej grze. Wiecie coś na temat tego buga?

Odnośnik do komentarza

Mam takie oto małe pytanie otoz kupiłem dzisiaj orginał fma 2009 i po paru problemach nadszedł taki problem, ktorego nie umiem rozwiązać i prosze o pomoc otoz zainstalowałem gre przez steama i zainstalowałem uaktualnienie nie wiem jakim cudem gra mi sie wlaczyła ale jak naciskamna ikonke gry w pliku w ktorym sie gra rozpakowala pokazuje mi sie napis "Unable to find some essential data please ensure that the game is installed corrently If the problem persist please contac technical support" co robic ? raz mi posżłoale nie wiem jakim cudem teraz nie chce iść

 

przez steama to chyba uruchamiamgre wieloosbowa ? nie wiem nie znam sie !wiec prosze opomoczeby mi gra działała ;]

Odnośnik do komentarza

tego błędu tu jeszcze nie znalazłem. mam rok 2024. gram Lechem. po wgraniu łatek z pucharami było wszystko ok. aż do tego roku. wcześniej, po paru sezonach po mistrzostwie ( dzięki wysokim wysokim współczynnikom Lecha i Polski) grałem bez eliminacji w LM. współczynniki nadal rosły, Lech coraz wyżej w rankingu światowym, aż tu nagle zaczynam od I rundy eliminacji. nie mam pojęcia dlaczego. jakieś pomysły??

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Czy problem dotyczący gry w LM polskich drużyn występuje tylko w lidze polskiej, czy także w innych ligach? Pytam się. bo zostanę mistrzem Izraelskiej Ekstraklasy ( mam już zapewniony tytuł) i nie wiem, czy będę walczył o LM.

 

Dotyczy zainstalowania najnowszych patchy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No nie wiem chlopaki co do rejestrowania pilkarzy to tego nie zauwazylem ;P W europejskich rozgrywkach wszystko jest ok, zawodnikow nie wyrejestrowuje po wystawieniu kogos U21, kto nie jest zarejestrowany ;] to samo tyczy sie ligi polskiej w moim przypadku. Natomiast co do bugow, moze nie jest to bug, ale jako ze jestem juz ciut daleko (7 sezon) i staram sie zalatwic mozliwie jak najlepszych mlodzikow nasuwa sie pytanie, czemu za 16sto latka niektore kluby rzadaja po 15 mln euro? (Pilkarz nie gra w pierwszym skladzie, w rezerwach wystepuje) Troche niedorzeczne ;] to tak jakby Barcelona oczekiwala 40 mln euro za dos Santosa jak odchodzil... Mam obecnie liste 26 pilkarzy w wieku 16-20 lat, ktorych chcialbym sprowadzic, ich wartosc szacowana jest na 43 mln euro, ale kluby rzadaja pieciokrotnie wiecej...

Odnośnik do komentarza

Obecnie w grze wartość młodych graczy w dużej mierze zależy od ich potencjału. Pewnie często zauważasz, że są kluby mające XX juniorów, a jeden, czy dwóch znacznie swoją wartością od reszty odbiegają. Jest to też jakiś sposób, żeby sprawdzić, czy dany zawodnik ma spory potencjał. Jednak o wartości decyduje także kilka innych rzeczy, więc czasem można się nieźle przejechać. Zapewne na podobnej zasadzie co do wartości określana jest cena za jaką możesz go wyciągnąć.

 

Nie wiem jak jest w FM09, lecz w 08, szczególnie w polskiej ekstraklasie, można było zauważyć, że gracze dostępni do wypożyczenia oraz często także wystawieni na listę transferową, zyskiwali kilkakrotnie na wartości...

Odnośnik do komentarza

W dziale "Piłkarze" pierwszego składu drużyny która prowadzę (aktualnie Legia) po kliknięciu na "Filtry" listy w sidebarze nie mam do wyboru schowania wypożyczonych itp. Za to mam dwie pozycje: "Wybrany program" i "Wszystkie programy". W drużynie U-21 problem nie występuje. Podobnie jak i w innych drużynach (na innych save'ach) czy po utworzeniu nowej gry.

 

Oto screenshot z otwartym sidebarem:

http://bayimg.com/gACoBaAcE

 

Nie jestem pewien czy to bug, czy po prostu czegoś nie przełączyłem. W każdym bądź razie nie potrafię sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...