Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Realizm... :|

KLIK

 

Rzeczywiście realizm żaden...Biorąc pod uwagę kadrę, jaką dysponujesz :lol:

 

No to nie jest problem, taką kadrę zmontować w prawdziwej piłce, ale nie w tym rzecz - ile było meczów, gdzie jedna drużyna miała 6 kontuzji? A teraz dodajmy, że to mecz czołowej drużyny Europy. To jest żenada...

Odnośnik do komentarza
Czesc. Zdobylem lechem mistrzostwo polski i pomimo tego gram w pucharze uefa.Gre mam oryginalna i zainstalowanego patcha 9.3.0 czy wie ktos o co kaman bo mi rekawy opadaja. No i jeszcze dojrzalem w pucharze uefa Groclin. Co jest nie tak?

Jesteś pewien, że łatka 9.3 i oryginał? Bo taki błąd pojawiał się w 9.0 i 9.1 :>

Odnośnik do komentarza

A ja zauważyłem inny malutki błędzik ;) już po zainstalowaniu patcha 9.3.

Mianowicie młody i utalentowany węgierski lewy pomocnik - Roland Mundi jest odmłodzony o rok ;) w rzeczywistości urodził się 9.06.88 a w grze ma podane 9.06.89. Wiem, większości pewnie nie będzie przeszkadzał ale ja np gram w węgierskiej 2 lidze i kupiłem tego piłkarza. To prawdziwy talent (jak na 2 ligę węgierską) ;)

 

W nowym patchu (9.3) bardzo łatwo można sprowadzić Mateja Rapnika, tego lewego obrońcę ze Słowenii, który jest polecany w talentach. Nie jest już bowiem zawodnikiem szkockiego Hearts. Mi się udało sprowadzić go do słabeuszy z 2 ligi węgierskiej, rzecz jasna za free.

 

Póki co rozegrałem cały 1 sezon na nowym patchu i większych błędów sobie nie przypominam. Dwa razy zdarzyło mi się że bramkarz zaliczył asystę. Przed patchem zdarzało się to częściej.

Odnośnik do komentarza

A mnie po zainstalowaniu patcha 9.3 "zwinela sie czcionka". Tak, że własciwie wszystko jest nieczytelne bo jest tak mala i niewidoczna.

Tlumaczac - okno statystyk w meczu - zajmuje max 1/10 ekrenu a nie jak normalnie caly.

 

Ma ktos jakies wytlumaczenie i sposob naprawy na to?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...