Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego buga jeszcze nikt chyba nie miał doprowadza mnie on do szału. Otóż na ekranie pierwszej drórzyny nie wyświetlają się niektórzy zawodnicy na ten przykład gra u mnie nuri sahin (przyszedł z wolnego bo go z dortmundu wywalili) od półtora sezonu nagle niema go. Wpisuje w wyszukiwarke patrze klub macierzysty hoffenheim. Co jest ?! Przenioslem go do rezerw i tam jest normalnie na liscie składu ale tylko jak wejde w hofenheimn II . Jak wejde z filtra z pierwszego składu do rezerw to nie widze na liscie kilkunastu piłkarzy głównie środkowych pomocników w tym sahina . Tak samo z niktórymi mlodzikami przeniose ich do pierwszego składu to wyparowuja nie ma ich na liscie pierwszego składu . Wie ktoś co z tym zrobic ?! ps.przeinstalowywalem gre 2 razy i nic. Komentarze typu kup oryginał i tympodobne są zbędne. (9.1.0)

Odnośnik do komentarza
Chciałbym się dowiedzieć czy błędy w lidze polskiej po zainstalowaniu latki 9.0.2 definitywnie są usunięte i czy można śmiało grać ?

 

niedługo będzie patch 9.3 pewnie więc lepiej na niego poczekać i wtedy grać

błędy są, m.in. jakaś tam wielka liczba wymaganych piłkarzy w zespole, coś takiego pisano na CMRev.com

Odnośnik do komentarza

Rozegrałem mecz pucharowy i wygrałem po karnych...przynajmniej tak pokazała transmisja, a potem oficjalnym wynikiem była moja porażka po karnych. Raport meczowy pokazuje moje zwycięstwo, ale w oficjalnym oknie jest napisane, że przegrałem. Chyba nie da sie tego naprawic:/

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich

 

Kupiłem sobie FM 2009 by sobie pograć moim ulubionym klubem, Bayernem. Coś jednak mnie pokusiło bym najpierw poczytał sobie na forum to i owo o patchach itp. I co wyczytałem? Ostatni najnowszy patch 9.2.0 powoduje że niby w Bayernie płace rosną o 70% i by wyjść z tego trzeba sie powysprzedawać. No suuper. Bayern wydaje na płace więcej niż np Chelsea. :| I teraz nie wiem co mam robić. Gre mam jeszcze na 9.0.0. Czy instalować te 9.2.0 czy sobie dać spokój i pozostać na 9.1.0? Może ktoś grał/gra tym klubem i orientuje się, jak wygląda sytuacja?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gry jeszcze nie zacząłem. A problem pojawia się właśnie z powodu patcha 9.2.0. Na 9.1.0 jest ponoć wszystko w porządku. Tylko grać na starszej wersji to też nie do końca fajna sprawa. Po to są łatki by je instalować...

 

Spróbuj może podpisać "luźniejsze" kontrakty z grajkami. I tak chyba na razie nie ma sensu robić nowej gry - wydany będzie niedługo 9.3 patch, ale spróbuj skorzystać z mojej rady - spróbuj obniżyć graczom płace i nie ustawiaj w klauzulach "Rocznej podwyżki wynagrodzenia" lub też nie przesadzaj z jej ilością.

Odnośnik do komentarza
http://i472.photobucket.com/albums/rr83/he...ler/fm-fejl.jpg

 

Super bug w 9.2.0 - w składzie zespołu ni z tego, ni z owego pojawiają się zawodnicy o bezsensownie wysokich pensjach :kekeke:

 

A w lidze niemieckiej cały skład trafia na listę transferową, jeśli drugi zespół spadnie ze swojej ligi :kekeke:

 

Czekam na 9.3.0.

 

1 bug nie wystepuje w grach zaczetych na nowym patchu

 

2 bug jeszcze mnie nie dotknal, mowisz o zespole amatorskim, ktory spada z ligi? U mnie w poprzednim sezonie Werder II i Stuttgart II spadly z 3 Bundesligi, ale nie zauwazylem zeby te zespoly wszystkich wyprzedaly ;P (Werder sprzedal 11 graczy za 44 mln i sprowadzil 9 za 41 mln - w tym Podolski, Marica, Rolfes czy Hajnal ;P Stuttgart sprzedal natomiast 9 pilkarzy za 69 mln i kupil 12 za 51 mln, m.in. Pasanen, Marx, Zarate, Nuri Sahin).

 

Obecnie Bayern II jest prawie pewny spadku (8pkt straty po 20 spotkaniach), jak spadna to dam znac czy Bayern sie sprzedal ;D

 

Na SI Forum jest zgłaszany w grach zaczętych pod 9.2.0.

 

 

 

Witam wszystkich Forumowiczow :)

 

U mnie problem jest podobny.. Mam oryginalna gre, zaczalem niedawno nowa gre na patch'u 9.2.0. Gram Jagiellonia, mam wlasnie okienko transferowe w pierwszym sezonie, a wiec mam w grze styczen 2009 r. Przychodzi 2 lutego 2009 r., a tu nagle ni stad ni zowad pojawia mi sie w zespole Michal Twardowski, wysuniety napastnik z Ruchu Wysokie Mazowieckie, 19 l. Wszystko byloby niby ok, bo Jagiellonia w tzw. "realu" rzeczywiscie wlasnie go w grudniu 2008 r. kupila do zespolu, ale w FM zostal bez mojej wiedzy, bez mojej oferty, a co za tym idzie negocjacji kontraktu itd, zatrudniony w Jadze jako "mlody talent" z pensja 400 tys. zl miesiecznie(!!!). Moj najdrozszy zawodnik (Hugo) zarabia obecnie 80 tys. zl/mies (to byl max jaki na poczatku moglem oferowac kluczowemu zawodnikowi), a duzo lepsi napastnicy od Twardowskiego, w podobnym wieku lub nie (np. Tumicz, Fidziukiewicz, Adriano Duarte czy Pierre A. Pluchino Galuppo) zarabiaja jeszcze duzo mniej. Twardowski w Ruchu zarabial 3 tys. zl mies. i nie ma okreslonej ceny. Rzecz jasna jak chce mu zaproponowac nowy kontrakt za kilka tysiecy zl to sie nie godzi, a jak chce rozwiazac kontrakt to musze mu zaplacic rekomprensate 15 mln zl! Jest to dla mnie w tej chwili spory problem, bo i tak mam spora dziure w budzecie przez pensje zawodnikow i nie wiem co zrobic. Kilka razy probowalem powtarzac gre na wczesniejszych save'ach, ale sytuacja sie ciagle powtarza.. :(

 

Dlatego, czy ktos wie moze co mam z tym zrobic?

 

Wiadomo moze kiedy bedzie patch 9.3.0 i czy to dopiero (MOZE) on rozwiaze ten problem? Czy sa moze jakies inne wyjscia?

 

Pozdrawiam i z dzieki za info

Odnośnik do komentarza

9300gs to nie jest rewelacja. A sprawdzałeś temperatury na karcie graficznej podczas meczu ? Być może te przekraczają pewien poziom, i karta sama obniża taktowania by się nie spalić, co skutkuję wcinkami. Jeżeli nie jesteś pewien czy odczyt jest wiarygodny, możesz dotknąć płytki karty podczas gry, jeżeli naprawdę mocno parzy, to może być tego wina.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...