Skocz do zawartości

Liga hiszpańska (Liga BBVA)


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze dla Eibar, bo mi było żal Basków, którzy spadli m.in. przez bardzo dziwne mecze w Barcelonie i Granadzie w ostatniej kolejce. A Elche szkoda, jak każdej drużyny, która się utrzymała dzięki grze, a leci przez głupotę/amatorszczyznę swoich działaczy.

Pozostaje tylko pytanie jak wielkie problemy musi mieć Elche, że w kraju gdzie większość klubów tonie w długach, znalazł się klub, który został ukarany degradacją za kłopoty finansowe.

Odnośnik do komentarza

W Valencii tymczasem nowy zarząd, nowa drużyna, a problemy te same :keke:

 

Najnowszy transfer czyli Rodrigo Caio (rzekomo wyróżniający się CD/DM w Brazylii) trafił do klubu za 12,5 mln euro + zmienne. Tylko nie wiadomo dokładnie kto go kupił ;)

 

Ches szukali nowego środkowego pomocnika, a pewniakiem do transferu był Giannelli Imbula z Marsylii. Nagle na stronie Sao Paulo ogłoszono transfer Caio do Valencii. Zaskoczeni są dyrektorzy Salvo i Rufete i istnieje podejrzenie, że to Mendes kupił do Valencii Caio na zasadzie TPO, a klub go klepnął w osobie Lima. Gorzej, że Nuno ponoć zatwierdził kandydaturę Imbuli...a nagle klepnął też Caio. Co dokładnie będzie dalej na razie nie wiadomo, ale widać w Valencii nie może być normalnie ;)

Odnośnik do komentarza

A propos Lima tu wspomnianego ;) :

„Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić moje najnowsze porozumienie z Mint Media, firmą mojego dobrego przyjaciela, biznesmena Petera Lima z Singapuru, które dotyczy nabycia praw do mojego wizerunku. To dla mnie i mojego zespołu bardzo strategiczny ruch, który ma na celu wyniesienie marki Cristiano Ronaldo na następny poziom, szczególnie w Azji”, poinformował dzisiaj Cristiano. Z Peterem Limem, miliarderem i między innymi właścicielem Valencii, blisko współpracuje także Jorge Mendes, agent zawodnika. Każde zwiększenie wartości wizerunkowych Cristiano skutkuje przychodem także dla Królewskich, którzy według większości źródeł mają 40% udziału w tych prawach.

 

Odnośnik do komentarza

W Valencii tymczasem nowy zarząd, nowa drużyna, a problemy te same :keke:

 

Najnowszy transfer czyli Rodrigo Caio (rzekomo wyróżniający się CD/DM w Brazylii) trafił do klubu za 12,5 mln euro + zmienne. Tylko nie wiadomo dokładnie kto go kupił ;)

 

Ches szukali nowego środkowego pomocnika, a pewniakiem do transferu był Giannelli Imbula z Marsylii. Nagle na stronie Sao Paulo ogłoszono transfer Caio do Valencii. Zaskoczeni są dyrektorzy Salvo i Rufete i istnieje podejrzenie, że to Mendes kupił do Valencii Caio na zasadzie TPO, a klub go klepnął w osobie Lima. Gorzej, że Nuno ponoć zatwierdził kandydaturę Imbuli...a nagle klepnął też Caio. Co dokładnie będzie dalej na razie nie wiadomo, ale widać w Valencii nie może być normalnie ;)

Podobno Caio ma trafic do Atletico po tym, jak trzykrotnie nie przeszedl testow medycznych w Valencii. To juz sa jaja do kwadratu :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...