Skocz do zawartości

Liga hiszpańska (Liga BBVA)


Rekomendowane odpowiedzi

I tak dodam dla chwilowej pewności:

 

FIFA nałożyła dziś karę zakazu transferowego na Real Madryt. Królewscy nie będą mogli rejestrować piłkarzy w najbliższym letnim okienku oraz zimowym. Hiszpańskie media informują jednak, że zakaz nie dotyczy piłkarzy, którzy przebywają obecnie na wypożyczeniach.

Marco Asensio (Espanyol), Jorge Burgui (Espanyol), Fábio Coentrão (Monaco), Jesús Vallejo (Real Saragossa), Lucas Silva (Olympique Marsylia), Álvaro Medrán (Getafe), Omar Mascarell (Sporting Gijón), Diego Llorente (Rayo Vallecano), Raúl de Tomás (Córdoba) oraz Federico Valverde (Peñarol) będą mogli wrócić do klubu latem i bronić barw Realu Madryt.

Nie jest to jeszcze oficjalna informacja, ponieważ sprawa jest dynamiczna i cały czas w toku.

 

Odnośnik do komentarza

Podobno wszyscy czterej synowie Zidane'a zostali uznani jako zarejestrowani nieprawidłowo.

 

Dziennik twierdzi, że wszyscy synowie Zidane'a byli objęci śledztwem. FIFA nieprawidłowości dopatrzyła się przy rejestracji 17-letniego Luki Zidane'a, który obecnie gra w Juvenilu A. Federacja rzekomo stwierdziła, że gdy bramkarz dołączał do klubu, to jego rodzice nie byli zameldowani w Hiszpanii. Na liście jako nielegalny transfer widnieje także nazwisko brata Ezequiele Garaya, byłego stopera Królewskich. Działacze po wstępnym zbadaniu sprawy mieli stwierdzić, że albo śledczy z FIFA są niekompetentni, albo stracili zdrowy rozsądek. (...)

Uaktualnienie 16:46: AS twierdzi, że wśród naruszeń FIFA wymieniła wszystkich czterech synów Zidane'a i właśnie na nich klub ma zamiar oprzeć swoją linię obrony w odwołaniu.

Może jednak uda się tego bana cofnąć? :-k

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

no i wyjebało mi posta...

 

trochę źle się wyraziłem, to bardziej może niedorzeczne. serio jeżeli taka kara jest odwieszana na chwile w momencie, kiedy jest to "potrzebne", to po co ją w ogóle zakładać ? przez kilka kolejnych miesięcy oba kluby będą miały to w pompie. zastanawia mnie dlaczego się takie coś odwiesza w momencie, gdy akurat okno transferowe się domyka ? albo ktoś kto rozpatruje zażalenie jest pewien odwieszenia kary i boi się wystąpienia o zadośćuczynienia albo w grę wchodzi zwykłe kolesiostwo

wierze w to, że jakby to był mniej popularny klub/kluby to ... nikt by nawet się nie zająknął przed "nie i chuj, nie zawiesimy kary".

 

 

w tego typu karach powinna kara obowiązywać do momentu aż jakiś sąd/trybunał arbitrażowy/federacja tego nie rozstrzygnie. (nie wiem jak było w przypadku Barcelony). dla mnie to jest po prostu jedna wielka farsa te zakazy.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to było do przewidzenia. Zakazać robić transferów takiemu klubowi, jak Real to strata kasy dla... wszystkich.

Pokrótce: Real np. nie kupuje De Geii, Man Utd ma mniej kasy, nie kupuje zawodnika X, zespół Y od zawodnika X nie kupuje. Kasa nie przepływa, % z transferów nie jest odprowadzany. Tracą wszyscy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...