Skocz do zawartości

Liverpool FC


Rekomendowane odpowiedzi

Ale chwila chwila... Oprócz bramki w finale Mistrzostw Świata, co zrobił Gotze będąc zawodnikiem Bayernu Monachium? W tym sezonie zagrał w 11 meczach, w których strzelił 4 bramki i zaliczył 2 asysty... I co z tego, że to 'jeden z większych talentów niemieckiej piłki w ostatnim czasie'? Co mu to daje, skoro jest po prostu w słabej formie od tych dwóch czy trzech sezonów? Janczyk też był jednym z większych talentów polskiej piłki, a jakoś żaden klub z polskiego topu się o niego nie bije :-k

 

Zrównujemy pijaka i hazardzistę do typa, który ma mega talent, rywala w składzie typu Lewandowski (bo rzadko grali razem) i problemy z kontuzjami? Serio :lol: Słaba forma to efekt małej ilości czasu gry i kontuzji, masa spotkań jeszcze przed Niemcem i to na pewno w topowym klubie.

 

A przypominam, że talentem Janczyk to był podczas MŚ w Kanadzie, ile to lat temu? 8? Także bez jaj ;)

Odnośnik do komentarza

"Słaba forma to efekt małej ilości czasu gry". aha. Wg mnie to raczej mała ilość czasu gry=słaba forma, a chyba na złość na ławę go nie kładł, co? Musiał przegrywać rywalizację i tyle, nie radził sobie.

Czekam w takim razie z niecierpliwością na transfer do tego topowego klubu :hahaha:

Odnośnik do komentarza

 

 

Skoro Gotze to taki wielki talent, to powinien ją wygrać, nie?

 

No to nie wiem jak mam skomentować, zabiłeś mnie swoją logiką :>

No właśnie u Pepa zagrał w taki sposób góra parę razy. Zarówno w kadrze, jak i w Bayernie zazwyczaj grywał takiego Messiego, czyli fałszywą dziewiątkę. Już pół biedy, że nie przeszedłby obecnie do Barcelony czy Realu, ale spokojnie może wybierać z klubów grających w LM, a Pool w tym roku taki nie będzie, a i cholera wie czy za rok.

Odnośnik do komentarza

Zapewne nie tylko winą Pepa, nie zrzucam przecież na niego winy za sytuację Goetze ;) Sugeruje jedynie, że to młody i cholernie utalentowany zawodnik, więc przechodzenie do średniaka ligi angielskiej byłoby nie krokiem wstecz, a nawet dwoma. Takie Juve by go wzięło z pocałowaniem ręki, przecież nawet były letnie plotki o tym ;)

Odnośnik do komentarza

chodziło mi o charakterystykę obu graczy, RL to pazerna morda na bramki, zawodnik który jest tam gdzie jest piłka. MG to typowy kreator, bardziej wirtuoz, Robert to typowy rzemieślnik(nie mylić z młotkiem z ligi szkockiej ;)).

 

prawde mowiac Goetze ma bardziej predyspozycje jako AMC niż F9.

Odnośnik do komentarza

Nie do końca tak to widzę. Jasnym jest, że Lewy to typowy środkowy napastnik, wszechstronny, ale napastnik. Z kolei Goetze to piłkarz grający na paru pozycjach, tu ma akurat rację Qu., przecież Mario grywał często w BVB na skrzydle i nie tylko asystował, ale też wykańczał akcję. Sam Pep mówił, że szukał w nim drugiego Messiego i przeszkodziły Goetze w tej roli kontuzje i transfer Lewego, który okazał się strzałem w dziesiątkę. A na skrzydłach Bayern nie jest słabszy, mając tam Robbena, Coste czy Comana, a nawet Mueller zagra. Nie wliczam Ribery'ego bo jego ów kontuzje chyba już wykończyły :( Do tego dorzućmy fakt, że Pep nigdy nie grał z AMC i nie zamierzał, miejsce dla Goetze albo było na środku pomocy albo jako F9 właśnie.

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówi ajer, dorzuć jeszcze, że w pomocy konkurencja też jest ogromna - Pep miał swoich faworytów na te pozycje i to się sprawdziło. No i jednak w ustawieniu Bayernu do Goetze bardziej pasowała fałszywa 9 niż środek pomocy, a wygryźć ze składu RL9 to jak misja samobójcza przecież.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sposób w jaki wczoraj Pool zdominował United jest godny oklasków. Co prawda sporo się gubiło przed polem karnym, ale to, jak przerywali akcje United, to jak wywierali pressing i jak się poruszali po boisku był naprawdę niesamowity. Sporo jeszcze pracy przed Kloppem, ale aż przyjemnie się patrzyło (tfu) na zaangażowanie i przygotowanie zawodników Pool do meczu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...