Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem od wczoraj, kiedy zaczyna się symulacja z meczu wyskakuje mi Warning "array access out of bounds" - czy ktoś wie co z tym zrobić? Do tej pory było dobrze przez ponad pół roku, aż tu nagle klops. Mam dwa kompy na jednym XP na drugim Vistę i jest to samo kiedy zainstaluje grę :/

Odnośnik do komentarza

Ej mam problem z edytorem, postanowilem uaktualnic skaldy na przyszly sezon w tych lepszych klubach i np jak chce dac Kake i Ronaldo do Realu od sezonu 09/10 to da sie, ale kiedy wpisze cene to mi wklepuje w zamian za moje iles tam baniek -1 i nie da rady tego zmienic. To bez sensu bo nawet jak gosciowi co ma przejsc za darmo to ustawiam to po koncu kontraktu musze zaplacic mimo to klubowi tyle ile edytor ustali. Jak to zmienic ?

Odnośnik do komentarza
Ej mam problem z edytorem, postanowilem uaktualnic skaldy na przyszly sezon w tych lepszych klubach i np jak chce dac Kake i Ronaldo do Realu od sezonu 09/10 to da sie, ale kiedy wpisze cene to mi wklepuje w zamian za moje iles tam baniek -1 i nie da rady tego zmienic. To bez sensu bo nawet jak gosciowi co ma przejsc za darmo to ustawiam to po koncu kontraktu musze zaplacic mimo to klubowi tyle ile edytor ustali. Jak to zmienic ?

 

 

jw

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie jak sensownie podmienić czcionki, żeby wyświetlały się koszulki? Nie mam pojęcia w jaki sposób jest to powiązane, ale kiedy wrzucam zamiast czcionki defaultowej, czcionkę comic do katalogu FM2009\data\updates\update-903\data\fonts\, kitsy w całej grze znikają :| Próbowałem każdym sposobem: Dokumenty\Sports Interactive\FM2009\data\fonts, potem grzebałem za pomocą Resource Archivera w fonts.fmf i skins.fmf. Za każdym razem ładnie zmieniał czcionkę. Niestety kitsy znikały :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...