Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Poszukałem trochę tu i tam i nie znalazłem więc teraz proszę Was o pomoc.

 

1. Szukam facepack II ligi argentyńskiej.

 

2. Poszukuje również faców II i III ligi brazylijskiej.

 

3. Zagadka której nie potrafię rozwiązać, chodzi o nazwę (może być też link) skina -> http://img221.imageshack.us/img221/6389/screenmodrf5.png

 

Dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich

 

Poszukałem trochę tu i tam i nie znalazłem więc teraz proszę Was o pomoc.

 

1. Szukam facepack II ligi argentyńskiej.

 

2. Poszukuje również faców II i III ligi brazylijskiej.

 

3. Zagadka której nie potrafię rozwiązać, chodzi o nazwę (może być też link) skina -> http://img221.imageshack.us/img221/6389/screenmodrf5.png

 

Dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

 

 

 

http://www.fmgraphics.net/temalar/diamond-09-skin.html

 

 

 

Prosze..Chyba Znalazłem coś podobnego lub to...A właściwie moja narzeczona znalazła,jest wielka...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wstyd się przyznać, ale miałem sporą przerwę w graniu w FMa. Ostatnio chyba FM 2007 męczyłem. Nie tak dawno przypomniałem sobie CM3 01-02 - grało się fajnie, ale brakowało paru dodatkowych opcji.

 

Sprawdzam teraz demo FM 2009 i zastanawiam się czy jest może jakiś skin, który przypominałby skin "Aurora" z FM 2006??

Ten 3D view okropny. Bleh.

W ogóle tak dawno nie udzielałem się, że zapomniałem nicka, hasła, maila, wszystkiego. Własnie "się szukam" w "użytkownikach". :D

 

Wszystko przez robotę. Człek się degeneruje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam prośbę do"fachowców".Posiadam kitspacki w stylu FMG'09.Wszystko absolutnie jest w porządku za wyjątkiem 1.Bundesligi.Dokładnie osiem zespołów z tej ligi ma wyświetlane kitsy tylko częściowo,tzn.domowy jest,wyjazdowy brak albo trzeci komplet stroi jest a domowych i wyjazdowych brak?Zaznaczam,że problem dotyczy tylko tych ośmiu zespołów Bundesligi i żadne zmiany w configu czy ponowne ściągnięcie kitsów nie dały rezultatu.Czy miał ktoś podobny problem?Proszę ewentualnie o pomoc,z góry dziękuję.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pomocy

Witam, mam pytanie. Próbowałem fm genie scout 2009 na wersji 9.3.0 i nie działa, pokazuje taki komunikat;

Cannot create file"C\Windows\Fonts\verabd.ttf"Access is denied

Czy wie ktos może jak temu zaradzić, albo może jakiś inny scout "nie zatrudniony w klubie" działający na najnowszej łatce. Wyprzedzam pytanie od kilku lat mam oryginał. System Vista, może to to.

 

Dzieki za konstruktywne podpowiedzi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...