Skocz do zawartości

Jagiellonia w FM 2009


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wiesz co jest nie tak. Wrzucam to co mi się rzuciło w oczy tak dla przypomnienia :P

 

 

zmiany:

Damir Kojasevic, a nie Kajosevic

 

 

brakuje:

staff

Jarosław Ołdakowski physio

Paweł Malinowski physio

Sławomir Kopczewski trener

zawodnicy:

Paweł Brałkowski

Paweł Naliwajko

Michał Hryszko

Bartłomiej Dołubizna

Łukasz Grzybowski

Andrzej Jakimczuk

Piotr Murawski

Michał Świderski

Michał Steć

 

ich już nie ma:

Karol Lorenc - wyp. do Supraślanki

Adam Kisiel - wyp. do Supraślanki

Łukasz Śliwa - wyp. do Supraślanki

Maciej Majewski - wyp. do Supraślanki

Dawid Ptaszyński - Pogoń Łapy(więc na free)

Adam Ciulkin - Pogoń Łapy(więc na free)

Michał Lelujka - wyp. do Narwi Ostrołęka(więc na free)

Marcin Plaga - free

Kałużny zakończył karierę(a jest na free)

Grzegorz Sandomierski - free

Adrian Karankiewicz - free

Mariusz Marczak - free

Sławomir Wilczewski - free

Bartosz Stachelski - czy on jeszcze gra w MESA?

Grzegorz Arłukowicz - przeniesiony do juniorów więc chyba nie ma co go usuwać

 

Może by tak opracować Supraślankę i ew. Narew i tam ich wypożyczyć?

Odnośnik do komentarza
Damir Kojasevic, a nie Kajosevic

 

Wszystkie szanowane zagraniczne serwisy plus czarnogórskie, włącznie z jego byłym klubem Decić Tuzi podaje formę KAJOSEVIC. IMO w Jadze zrobiono błąd w nazwisku.

 

 

brakuje:

Andrzej Jakimczuk

 

Jest w demie.

 

ich już nie ma:

Kałużny zakończył karierę(a jest na free) - nie usuwałbym go, miał ofertę z Miedzi Legnica niedawno, może wznowić jeszcze

Grzegorz Sandomierski - free - nie free tylko kontuzje dodać trzeba na pół roku

Mariusz Marczak - free - o ile wiem jest związany kontraktem z klubem ale nie jest zgłoszony do rozgrywek

 

Może by tak opracować Supraślankę i ew. Narew i tam ich wypożyczyć? - oraz Gieret Giby! ;)

Odnośnik do komentarza
Mariusz Marczak - free - o ile wiem jest związany kontraktem z klubem ale nie jest zgłoszony do rozgrywek

No to bana mu dać na wszystkie rozgrywki do końca tego roku.

 

Dlaczego niby? Gra startuje przed sezonem i nowy trener (gracz) może go zgłosić.

Odnośnik do komentarza
To jest kara za 71 ludzi w Jadze ;)

Chociaż i tak nie jestes najlepszy, ale to czołówka.

dopiero teraz to zobaczyłem, więc powiem tak - trochę FYM Ci brakuje. u mnie 85 + zawodnicy na wypożyczeniach :D niestety podobny problem z zawodnikami rezerowymi, dopiero teraz przewietrzę skład. no i kwestia tego, że rok temu trzeba było klub praktycznie od 0 robić, a w tym roku znowu 20kilku grajków przybyło do bazy. poza tym edytor sprawdza się może przy 10-15 osobach, ale przy większej ilości nie idzie się połapać i można się tylko zaklikać na śmierć.

Odnośnik do komentarza
Co do Damira K. Od tego chyba jesteś tym researcherem, żeby udać się do klubu, albo na trening i zapytać jak to jest z jego nazwiskiem.

 

Powiedz mi coś czego nie wiem :P

 

Jako researcher zrobiłem swoje i sprawdziłem. W oficjalnym kontrakcie, który leży w klubie jest wpisane: DAMIR KOJASEVIC. Koniec sprawy.

 

shqvarny ja powiem tak, nie prowokuj, bo jak bym chciał to zrobił bym i 100 ale nie chcę robić komedii :)

Odnośnik do komentarza

Czy baza Jagielloni już poszła?

 

Bo na demie wychodzi że jest trochę za dużo bardzo dobrych zawodników jak na grającą słabo, 10 drużynę Ekstraklasy. Sandomierski bez żadnych problemów wygryza Lecha i zostaje czołowym bramkarzem ligi, Łatka jest przepakowany jak co roku, Krzysztof Król ma kluczowe atrybuty > 15, Lukasz Tumicz ma średnią 7.20 ... Wymieniać można długo.

 

Z innej beczki - Tomas Pesir poleciał z Jagielloni

Odnośnik do komentarza
Sandomierski bez żadnych problemów wygryza Lecha

 

Był mi zgłaszany ten motyw. Z tym, że to wina gry. Teraz zwiększyłem "przepaść" pomiędzy nimi ale nie wiadomo na ile będzie to skuteczne.

 

Lukasz Tumicz ma średnią 7.20

 

LOL. I niby co z tym nie tak ? :P

 

Wymieniać można długo

 

To wymieniaj.

 

Przepakowana Jaga to norma odkąd pamiętam. Nie ma co się dziwi. I to już nawet nie czepiam sie Ca, bo tego nawet nie znam. Ale samych atrybutów jak już kolega wyżej napisał.

 

Jak jesteś taki mądry i uważasz coś za normę to może jednak zajrzyj do bazy i sprawdź to i owo zanim dasz wypowiedź w stylu "ten film jest bardzo słaby, nie widziałem go ale pewnie tak jest" :|

Odnośnik do komentarza

FYM, ja uważam, że Jagiellonia jest zrobina wyjątkowo dobrze w tym roku. Łatkę faktycznie mógłbyś trochę "spuścić", jak by nie patrzeć, w rzeczywistości nie gra w pierwszym składzie. Co do Tumicza - świetnie opracowane staty, Gietz zapewne nigdy nie widział gry tego zawodnika na żywo. Nie wiem jaką ma podatność na kontuzję, ale patrząc na jego ostatnie ciągłe przerwy, to powinna być bardzo wysoka. I Król, widać, że poszedłeś za statsami w stronę bazy z Realu, ale to powinno wyglądać trochę inaczej, atrybuty defensywne zmniejszyć do 13, za to w góre nawet na 13-14 dośrodkowania i gdzieś 11 drybling. W demie też o ile pamiętam Zawistowski miał jakieś niskie wolne, można spokojnie dać 14. I jeszcze Niedziela, jego obecna forma to dużo poniżej poziomu ME, chłopak się zagubił i warto to ująć w atrybutach

Odnośnik do komentarza

Co do Łatki to w patchu będzie osłabiony. Pojechałem mu po większości atrybutów. Ludzie są wzrokowcami i myślę, że (20) [determinacja i pracowitość] ich tam kłuły w oczy więc i to zmniejszyłem. Może pomoże ;)

 

Co do podatności na kontuzję Tumicza to nie widzę póki co zbytniej potrzeby ingerencji w ten atrybut. Łukasz miał (w sumie ma) jedną tylko kontuzję tyle, że dość długotrwałą.

 

Królowi też pojechałem po "madryckich pamiątkach". Jego atrybuty w najnowszym patchu (powyżej 12):

long throws - 14

tackling - 15

bravery - 15

positioning - 15

pace - 13

 

Moim zdaniem zbytniej przesady nie ma. Krycie mu zmniejszyłem na (11), a koncentrację na (10) więc jeszcze nie jest obrońcą doskonałym :keke:

 

Zawistowskiego podwyższyłem rzuty wolne dokładnie na (14). Siakiś jasnowidz czy co :>

 

Niedziela ma CA na poziomie (85) i do tego poziomu dostosowane atrybuty.

Odnośnik do komentarza
Królowi też pojechałem po "madryckich pamiątkach". Jego atrybuty w najnowszym patchu (powyżej 12):

long throws - 14

tackling - 15

bravery - 15

positioning - 15

pace - 13

 

Hmmm, niechętnie się odzywam, zwłaszcza, że do Jagi ostatnimi czasy trudno było się doczepić, ale dając mu dwa kluczowe atrybuty powyżej 14 zrobiłeś z Króla obrońcę, który najlepiej w Polsce się ustawia i i odbiera piłkę. Przyznam, że nie zauważyłem tego na boisku.

Odnośnik do komentarza
Królowi też pojechałem po "madryckich pamiątkach". Jego atrybuty w najnowszym patchu (powyżej 12):

long throws - 14

tackling - 15

bravery - 15

positioning - 15

pace - 13

 

Hmmm, niechętnie się odzywam, zwłaszcza, że do Jagi ostatnimi czasy trudno było się doczepić, ale dając mu dwa kluczowe atrybuty powyżej 14 zrobiłeś z Króla obrońcę, który najlepiej w Polsce się ustawia i i odbiera piłkę. Przyznam, że nie zauważyłem tego na boisku.

 

Co do ustawiania masz rację, jest to młody zawodnik i jeszcze się tego uczy. Ale odbiór jak najbardziej zasłużony, jest to chyba pierwszy zawodnik w Jagiellonii w ostatnich latach potrafiący tak zagrać wślizgiem

Odnośnik do komentarza

Prof sprawa wygląda tak. Mówisz, że nie zauważyłeś tego i owego na boisku. U mnie było dokładnie tak samo. Ja u Króla nie zauważyłem jakiegoś specjalnego dobrego krycia czy koncentracji dlatego poleciałem z tymi atrybutami aż o 3 punkty w dół. W związku z tym inne atrybuty postanowiłem mu pozostawić czy nawet minimalnie o ten jeden punkt podwyższyć bo jednak jest to naprawdę dobry boczny obrońca, którego do Realu też nie wzięli za ładne oczy (tak wiem, że grał tylko w rezerwach ale trudno żeby konkurował np. z takim Marcelo).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...