Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2009


MarioWO(L)F

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek umilknął, więc jeszcze jedna uwaga.

 

Roger

Waleczność: 8

Determinacja: 14

 

Ja bym to zrobił odwrotnie. Waleczność 13/14, determinacja 10/11. W reprezentacji i niektórych meczach Legii pokazywał, że ma jaja, a o dość niskiej determinacji niech świadczy to, że już sobie dał spokój z przeprowadzką do lepszego klubu. Można nawet rzec, że spoczął na laurach.

 

Pomyślimy, pomyślimy...

 

Ale wg mnie waleczność u Rogera - 14 to grube przegięcie, ale może o 2-3 oczka w górę pójdzie, a determinacja o tyle w dół.

 

P.S. Obniżyłem PA wielu zawodnikom, szczególnie tym najlepszym którzy obecnie grają na najwyższym swoim poziomie. Bo nie sądzę by np. Radović, Choto, Roger mogli się jeszcze mocno rozwinąć. Obecnie prezentują 95% swoich możliwości, także PA mają wyższe od CA o 5-10 oczek. Dotyczy to większośc i graczyi, oprócz tych rozwijających się (Rybus, Rzeźniczak, Borysiuk, itp). Jedynym graczem któremu podniosłem PA jest Mucha (135->140), ponieważ uważam że z obecnych graczy (L) jemu jest najbliżej do gry w dobrym klubie na zachodzie/wschodzie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem na czym w końcu stanęło z tymi obywatelstwami Radovicia, ale tutaj raczej dość jasno wyraził się o sytuacji z Czarnogórą:

Miroslav Radović: Bardzo chciałbym wreszcie zadebiutować w reprezentacji Czarnogóry. Słyszałem, że szkoleniowiec bardzo interesuje się moją osobą, ale muszę jescze poczekać na odpowiednie obywatelstwo.

http://legia.com/www/index.php?akt=5432

Odnośnik do komentarza
Ja jestem ciekaw, kim teraz Urban będzie grał na OL... I kim ja będę grał... ;]

 

Mario, ten transfer i nowy kontrakt Radovicia już nie będą zawarte w łatce, nie?

 

Zgłosiłem to do Krzyśka, mam nadzieję że będzie to wprowadzone. Trzymajmy kciuki.

 

Na lewej obronie będziesz mógł wystawić Kiełbika :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Skoro Paluchowski i Majkowski są na wypożyczeniach do końca 2008 to co w Eibar robi Arru? Skoro aktualizujemy składy na rundę wiosenną (Komorowski, Ostrowski) to dlaczego wypożyczenia z tamtej rundy są w bazie? Czegoś tu nie rozumiem :-k

 

Takie były wytyczne. Ja niemam dostępu do piłkarzy którzy byli wypożyczeni z Legii - czyli min. Palucha i Majkowskiego. A Komorowski i Ostrowski przeszli do Legii pod oddaniu bazy danych.

Odnośnik do komentarza
Zostawiamy stare wypożyczenia, ale w zamian dodajemy nowe wypożyczenia i transfery? Takie wytyczne?

Czy wina leży po stronie reaserchu Wisły Płock/Znicza, że nie wywalili tych piłkarzy z wypożyczenia?

 

Nie wiem, ja zgłaszałem że Paluch i Majkowski wrócili do (L). Jak wspomniałem, mam dostęp tylko do graczy będących bezpośerdnio w Legii.

Odnośnik do komentarza
Okay, w takim razie czemu nie wypożyczyłeś Smolińskiego do ŁKS-u?

 

Ostatni raz bazę Legii miałem w rękach dnia 01.02.2009, a Smoła przeszedł do ŁKSu dnia 07.02.2009. Zgłosiłem to Krzyśkowi, ale odpowiedź była taka, że SI po oddaniu bazy danych takimi rzeczami się nie zajmuje.

 

Wystarczy takie wyjaśnienie? ;P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...