Skocz do zawartości

Filmy


Tenorio

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero wczoraj obejrzałem nową część Star Wars i muszę przyznać, że mi Kylo Ren bardzo się podobał.

 

 

Moment, gdy zdejmuje maskę i zamiast jakiejś zdeformowanej twarzy widzimy chłopaczka z długimi włosami jest rewelacyjny! Poza tym ta jego słabość też pokazuje, że uniwersum się zmieniło, nie ma już potężnej jasnej strony mocy - więc po drugiej stronie, też są słabsi ludzie. Scena z zabiciem Hana też świetna, można się było domyślić o co go prosi, ale to chyba nawet lepiej. Poza tym wydaje mi się, że Kylo Ren to tylko zapowiedź tego co nas czeka. Nie sądzę, żeby on był antagonistą na całą nową trylogię skoro miał nawet problemy, żeby pokonać dziewczynę, która dopiero odkrywa w sobie moc.

 

Odnośnik do komentarza

Dopiero wczoraj obejrzałem nową część Star Wars i muszę przyznać, że mi Kylo Ren bardzo się podobał.

 

 

Moment, gdy zdejmuje maskę i zamiast jakiejś zdeformowanej twarzy widzimy chłopaczka z długimi włosami jest rewelacyjny! Poza tym ta jego słabość też pokazuje, że uniwersum się zmieniło, nie ma już potężnej jasnej strony mocy - więc po drugiej stronie, też są słabsi ludzie. Scena z zabiciem Hana też świetna, można się było domyślić o co go prosi, ale to chyba nawet lepiej. Poza tym wydaje mi się, że Kylo Ren to tylko zapowiedź tego co nas czeka. Nie sądzę, żeby on był antagonistą na całą nową trylogię skoro miał nawet problemy, żeby pokonać dziewczynę, która dopiero odkrywa w sobie moc.

 

 

 

Ale przecież on był poważnie ranny już wtedy.

 

Odnośnik do komentarza

Moje uwagi co do Gwiezdnych Wojen:

 

 

 

 

Super, że znowu klimat gwiezdnych wojen, ja bardzo często wracałem do starszych wersji i no, fanem na pewno jestem;). Fabuła siódemki... trochę powtórka z czwórki i było kilka rzeczy, które nie pasowały, tak - ten szturmowiec, który dostał nagle olśnienia i Kylo Ren, który to "zauważył", bo potem wiedział który to i nie zareagował... Był tylko sprzątaczem, a wiedział o słabym punkcie, wprawdzie w pewnym momencie próbowano z tego jakoś wybrnąć i powiedział, że nie wie, ale coś się wymyśli. No i skąd my to znamy? Kolejna "gwiazda śmierci", znowu niszczy planety i znowu ma słaby punkt ;) Miecz Luke'a... czy Luke nie miał zielonego czasem miecza? Ten był niebieski :P Szturmowiec władający mieczem świetlnym i raniący Kylo Rena... no może miał jakieś szkolenie z obsługi miecza, ale to był miecz świetlny, myślałem, że to świętość i tylko wybrani mogą nim władać. Fajny za to był miecz Kylo Rena. Luke na początku musiał się uczyć obsługi miecza na Sokole Milenium, a tu babka z ukrytą mocą od razu śmiga i pokonuje Ciemną Stronę Mocy ;) Trochę mnie to denerwuje, że mówią zawsze, że Ciemna Strona Mocy jest mocniejsza, lepsza i ma większe możliwości, a prawie wszystkie pojedynki przegrywają. Luke znika i nie chce, żeby go znaleziono, ale jednak... daje taką opcję ;).

 

Kylo Ren tak jak napisali, mógł być słabszy, bo to odrodzenie Ciemnej Strony, ale z drugiej strony armię mieli już sporą, gwiazdę śmierci.....trochę nie wiadomo kto to ten Snooke.

 

No, nie mogę się doczekać ósmej części :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza

@jmk:

 

 

czy Luke nie miał zielonego czasem miecza? Ten był niebieski :P Szturmowiec władający mieczem świetlnym i raniący Kylo Rena... no może miał jakieś szkolenie z obsługi miecza, ale to był miecz świetlny, myślałem, że to świętość i tylko wybrani mogą nim władać.

 

Luke miał niebieski miecz w epizodzie IV oraz V. Jak Vader obciął mu rękę w Mieście w Chmurach to go stracił. Później zrobił już swój, który był zielony ;)

Jak to świętość i tylko dla wybranych? Przecież nawet Han w eV użył miecza Luka :>

 

 

Odnośnik do komentarza

Swobodne opadanie

 

Węgiersko-koreański film, laureat nagród. Większej nudy nie widziałem dawno. Humor zupełnie nieśmieszny. Muzyka straszna. Wszystko wygląda jakby ktoś się naćpał i nakręcił to dla innych ćpunów. Nie kupuję symbolizmu pokazanego w tej produkcji. Straciłem 1,5 godziny życia.

 

3/10

Odnośnik do komentarza

Swobodne opadanie

 

Węgiersko-koreański film, laureat nagród. Większej nudy nie widziałem dawno. Humor zupełnie nieśmieszny. Muzyka straszna. Wszystko wygląda jakby ktoś się naćpał i nakręcił to dla innych ćpunów. Nie kupuję symbolizmu pokazanego w tej produkcji. Straciłem 1,5 godziny życia.

 

3/10

 

Ciekawe połączenie, na talerzu też chyba by się nie sprawdziło :-K

Odnośnik do komentarza

@jmk

 

 

Z tym Finnem to nie jest do końca tak, jak piszesz. Gość należał do elitarnej grupy szturmowców o nazwie FN, przecież ten jego sprzątacz to bullshit. Zauważ, że jego kolega "TR-8R" jest nawet wyposażony w substytut miecza i sprawnie się nim posługuje. Finn to nie jest zupełna lama, choć Jakku to pewnie faktycznie był jego chrzest bojowy. A Kylo był ranny i wstrząśnięty ojcobójstwem.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...